Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V hokejovém utkání s Kanaďany padla pouhá jedna branka

08.03.2016 | Martin Tlustý

Na kralupském ledě se opět hrál mezinárodní hokej. Tentokrát si to rozdali mladší dorostenci HK Kralupy v tradičních modrobílých a tým The Gryphons z chlapecké střední školy Selwyn House z Westmountu v kanadské provincii Quebec ve žlutých dresech.

Oba soupeři se do sebe od počátku pustili s velkým elánem. Mladí Kanaďané začali ihned důsledně forčekovat, což bránilo kralupským v zakládání útoku. Mladší dorostenci z Kralup tedy spoléhali spíše na rychlé brejky. Mladí Kanaďané hned v úvodu zápasu dali první a zároveň také poslední branku celého zápasu, když předtím chytře zaclonili domácímu gólmanovi ve výhledu. Střelcem byl Karam 17, asistoval Kolaco 4.

Ve 2/3 se kralupští dorostenci herně polepšili, do útočného pásma dovedně pronikali za pomoci puků odrážených od mantinelů, ale žádná střela síťku nenačechrala. Bylo to mj. také proto, že brankáři na obou stranách chytali velmi, velmi dobře. Ani obránci obou týmů se však nenechávali zahambit, souboje u mantinelů a v rozích kluziště byly skutečně severoamericky důrazné.

Ve 3/3 notně přibylo vyloučených na obou stranách. Přes oboustranné snahy zůstaly všechny přesilovky nevyužity, což se hned tak nevidí! Při mnoha šancích obou soupeřů často visel gól doslova na vlásku, ale skutek utek! Na úplný závěr zápasu kralupští odvolali brankáře, ale do posledního hvizdu vyrovnávací gól nepadl.

Kanadští hosté tedy vybojovali jednobrankové vítězství 1:0. Síly obou týmů se ukázaly vzácně vyrovnané a dobře pískaný zápas se odehrál v duchu fair play. Klubový metodik Miroslav Hes se k výkonu kralupských mladších dorostenců vyjádřil ovšem spíše kriticky s tím, že předvedený zápas byl prozatím nejhorším výkonem týmu od počátku roku.

 
Aktuální články
Áčko porazilo Slaný

Kralupský tým mužů drží po vítězství nad tradičním soupeřem ze Slaného 3. místo ve skupině západ!

 
5. třída vítězně proti Rakovníku

Nepříznivý vývoj dokázali v nedělním utkání otočit kralupští páťáci, hattrickem zazářil Matyáš Tureček

 
Starší žáci vyhráli páté utkání v řadě

Pátého vítězství dosáhli starší žáci, když doma porazili Kobru Praha 3:1. Byť výsledek vypadá vyrovnaně, hrálo se v podstatě na...

 
Junioři přehráli Chrudim
 
Mladší žáci vyhráli obě domácí utkání
 
Žáci o víkendu s polovičním úspěchem
 
Prohra v Mladé Boleslavi
 
Dohrávka bez bodů
 
Dorost vítězně v Černošicích
 
Starší žáci porazili Kutnou Horu
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS