Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V hokejovém utkání s Kanaďany padla pouhá jedna branka

08.03.2016 | Martin Tlustý

Na kralupském ledě se opět hrál mezinárodní hokej. Tentokrát si to rozdali mladší dorostenci HK Kralupy v tradičních modrobílých a tým The Gryphons z chlapecké střední školy Selwyn House z Westmountu v kanadské provincii Quebec ve žlutých dresech.

Oba soupeři se do sebe od počátku pustili s velkým elánem. Mladí Kanaďané začali ihned důsledně forčekovat, což bránilo kralupským v zakládání útoku. Mladší dorostenci z Kralup tedy spoléhali spíše na rychlé brejky. Mladí Kanaďané hned v úvodu zápasu dali první a zároveň také poslední branku celého zápasu, když předtím chytře zaclonili domácímu gólmanovi ve výhledu. Střelcem byl Karam 17, asistoval Kolaco 4.

Ve 2/3 se kralupští dorostenci herně polepšili, do útočného pásma dovedně pronikali za pomoci puků odrážených od mantinelů, ale žádná střela síťku nenačechrala. Bylo to mj. také proto, že brankáři na obou stranách chytali velmi, velmi dobře. Ani obránci obou týmů se však nenechávali zahambit, souboje u mantinelů a v rozích kluziště byly skutečně severoamericky důrazné.

Ve 3/3 notně přibylo vyloučených na obou stranách. Přes oboustranné snahy zůstaly všechny přesilovky nevyužity, což se hned tak nevidí! Při mnoha šancích obou soupeřů často visel gól doslova na vlásku, ale skutek utek! Na úplný závěr zápasu kralupští odvolali brankáře, ale do posledního hvizdu vyrovnávací gól nepadl.

Kanadští hosté tedy vybojovali jednobrankové vítězství 1:0. Síly obou týmů se ukázaly vzácně vyrovnané a dobře pískaný zápas se odehrál v duchu fair play. Klubový metodik Miroslav Hes se k výkonu kralupských mladších dorostenců vyjádřil ovšem spíše kriticky s tím, že předvedený zápas byl prozatím nejhorším výkonem týmu od počátku roku.

 
Týden Hokeje

Aktuální články
Týden hokeje v Kralupech nad Vltavou

Přijďte ve středu 25. září 2019 v 16:00 hodin na zimní stadion  v Kralupech nad Vltavou na akci Týden hokeje!

 
Příprava Starších Žáků

Starší žáci zahájili přípravu kanonádou v Neratovicích.

 
Přípravná utkání MŽ a Dorostu

Přípravná utkání v plném proudu!

 
Junioři obsadili 3. místo na turnaji v Přerově
 
Přání do nové sezóny 2019/20
 
Hledáme posilu!
 
Hokejové prázdniny
 
Hodnocení sezóny 2018 - 2019 Juniorů
 
Pozvánka na Masarykův pohár
 
Dny Kralup 2019
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.