Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V hokejovém utkání s Kanaďany padla pouhá jedna branka

08.03.2016 | Martin Tlustý

Na kralupském ledě se opět hrál mezinárodní hokej. Tentokrát si to rozdali mladší dorostenci HK Kralupy v tradičních modrobílých a tým The Gryphons z chlapecké střední školy Selwyn House z Westmountu v kanadské provincii Quebec ve žlutých dresech.

Oba soupeři se do sebe od počátku pustili s velkým elánem. Mladí Kanaďané začali ihned důsledně forčekovat, což bránilo kralupským v zakládání útoku. Mladší dorostenci z Kralup tedy spoléhali spíše na rychlé brejky. Mladí Kanaďané hned v úvodu zápasu dali první a zároveň také poslední branku celého zápasu, když předtím chytře zaclonili domácímu gólmanovi ve výhledu. Střelcem byl Karam 17, asistoval Kolaco 4.

Ve 2/3 se kralupští dorostenci herně polepšili, do útočného pásma dovedně pronikali za pomoci puků odrážených od mantinelů, ale žádná střela síťku nenačechrala. Bylo to mj. také proto, že brankáři na obou stranách chytali velmi, velmi dobře. Ani obránci obou týmů se však nenechávali zahambit, souboje u mantinelů a v rozích kluziště byly skutečně severoamericky důrazné.

Ve 3/3 notně přibylo vyloučených na obou stranách. Přes oboustranné snahy zůstaly všechny přesilovky nevyužity, což se hned tak nevidí! Při mnoha šancích obou soupeřů často visel gól doslova na vlásku, ale skutek utek! Na úplný závěr zápasu kralupští odvolali brankáře, ale do posledního hvizdu vyrovnávací gól nepadl.

Kanadští hosté tedy vybojovali jednobrankové vítězství 1:0. Síly obou týmů se ukázaly vzácně vyrovnané a dobře pískaný zápas se odehrál v duchu fair play. Klubový metodik Miroslav Hes se k výkonu kralupských mladších dorostenců vyjádřil ovšem spíše kriticky s tím, že předvedený zápas byl prozatím nejhorším výkonem týmu od počátku roku.

 
Utkání
Muži | Sobota 19.09.2020, 18:15
2. kolo
6:3
HK Kralupy - HK Králův Dvůr
 
Aktuální články
Junioři dál vítězně

Kralupští junioři dokázali zvítězit i ve svém  čtvrtém letošním utkání a drží tak neporazitelnost. Tentokrát dokázali doma...

 
Na Beroun žáci nestačili

Ve druhém kole ligy mladších a starších žáků hostily Kralupy mužstva z Berouna.

 
Dorost veze z Černošic vítězství

Dorostenci se představili po kratší přestávce způsobené karanténou v Černošicích. Po velmi slabém začátku utkání, kdy po první...

 
Junioři opět vyhráli
 
Dovednostní tréninky
 
Junioři letos poprvé doma - vítězně
 
Áčko doma vítězně
 
Áčko opět doma
 
Junioři úspěšně vstoupili do sezóny
 
Černý víkend kralupského hokeje
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS