Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorostenci zakončili úspěšnou sezónu úspěchem. Na turnaji v Soběslavi skončili bronzoví

02.04.2016 | Petr Hrdlička

Závěrem sezóny se mladší dorostenci zúčastnili velikonočního turnaje, který hostilo město Soběslav. Za účasti osmi týmů, včetně takových, jako HC Dukla Jihlava, BK Mladá Boleslav či Motor České Budějovice B, obsadil tým HKK třetí místo.

Základní skupina:

HK KRALUPY - HC BENEŠOV SELECT 6:1 / 4:0

Branky a nahrávky HKK: Klíma (Hes V.), Kučera, Koval, Šiška (Špaldon), Hes V., Štibran (Marek)/ Šiška (Štibran), Hes V., Šiška (Koval), Klíma (Koval).

Komentář trenéra:

"Při vstupu do turnaje jsme si vyzkoušeli, jaké to je tvořit hru proti opticky slabšímu soupeři. K tomu jsme v sezóně neměli moc příležitostí. Podařilo se nám vstřelit 10 gólů za 40.minut což není málo a pro hráče určitě příjemné a pohodové utkání."

dc1972rajče.net

HK KRALUPY - HC TÁBOR 1:1 / 2:0

Branky a nahrávky HKK: Šmahel/ Mrkvička, Kučera (Hes A.)

Komentář trenéra:

"Velice kvalitní utkání, stejně jako během celé sezóny, co jsme s Táborem, v rámci turnajů odehráli. Prvních dvacet minut bylo poměrně vyrovnaných, možná měl více navrh soupeř, přesto si myslím, že remíza odpovídala průběhu zápasu. Ve druhém utkání jsme již diktovali tempo hry my, byli jsme aktivnější a hladovější po vítězství. Tahle druhá dvacetiminutovka měla slušné parametry a přinesla nám důležité vítězství."


HK KRALUPY – ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE B 3:3 / 4:0

Branky a nahrávky HKK: Mrkvička, Klíma, Klíma/ Hes A. (Kučera), Štibran (Mrkvička), Koval, Šmahel (Klíma).

Komentář trenéra:

"V prvním zápase jsme prvních deset minut působili hrůzostrašným dojmem, vůbec jsme si neplnili co jsme měli a prohrávali 0:3. S postupem času jsme ukázali opět charakter mužstva, když jsme během šesti minut snížili stav na 2:3 a v závěrečné power-play se nám povedlo vyrovnat. Tento „lauf“ jsme si poté přenesli i do druhého zápasu, který již byl jasně v naší režii. Nicméně výkyvy podobného typu by se nám neměly stávat, přesto si ceníme vůle rvát se až do konce."

dc1972rajče.net

Semifinále:

HK KRALUPY – BK MLADÁ BOLESLAV 2:4

Branky a nahrávky HKK: Hes A., Štibran (Marek).

Komentář trenéra:

"V prvé řadě jsme se moc těšili na konfrontaci s extraligou, ač to bylo mužstvo, které Boleslav připravuje na další sezónu, tak extraligové parametry z velké části měla. Soupeř samozřejmě hokejovější a po zásluze postoupil. My jsme však za tento zápas nesmírně rádi, jelikož jsme viděl krásně konfrontaci výkonnosti našich hráčů. Jednak jsme rádi, že jsme úplně nepropadli, ale za druhé přesně víme, kde každý hráč musí zabrat."

dc1972rajče.net

O 3.místo

HK KRALUPY – HC TÁBOR 5:3

Branky a nahrávky HKK: Hes A. (Klíma), Marek, Mrkvička (Štibran), Marek, Kučera.

Komentář trenéra:

"Utkání bych rozdělil na dvě části a to podle třetin. V té první byl Tábor jasně lepší a vyhrál ji 2:0. Druhých dvacet minut jsme se nastartovali, přebrali otěže zápasu a hráli s vůlí utkání otočit. To se nám po zásluze povedlo. Konečně jsme byli přímočaří v koncovce, zasypali soupeře střelami a v neposlední řadě se projevila fyzická kondice, na čem jsme se shodli i s trenéry soupeře. Výhru jsme poté pečetili gólem do prázdné branky."

Sestava HKK na turnaji: Horský, Habart – Hes A., Kučera, Binko, Hájek, Drozda, Pírek, Kohout – Marek, Štibran, Mrkvička, Klíma, Hes V., Daňo, Koval, Šiška, Špaldon, Šmahel.

Individuální ocenění: Ondřej Horský – nejlepší brankář turnaje.

Konečné pořadí turnaje:
1. HC Dukla Jihlava
2. BK Mladá Boleslav
3. HK Kralupy nad Vltavou
4. HC Tábor
5. Výběr jihočeského kraje 2002
6. IHC Písek
7. ČEZ MOTOR České Budějovice B
8. HC Benešov Select

Celkové hodnocení trenéra HKK Lukáše Majera:

"Jsme rádi, že jsme se tohoto turnaje mohli zúčastnit a změřit síly s týmy, na které v soutěži nenarazíme. Zároveň jsme se chtěli důstojně rozloučit s úspěšnou sezónou, což se nám v konkurenci těchto týmů povedlo. Chtěl bych poděkovat organizátorům především za švýcarský model turnaje, kdy bylo neustále o co hrát, a každý zápas měl velký náboj. Speciálně poté posíláme poděkování do týmu HC Tábor, za skvělou spolupráci během celé sezóny a krásné a korektní zápasy nad rámec klubové aktivity. Z pohledu týmu nám turnaj ukázal, že pokud by tohle mužstvo zůstalo pohromadě, má šanci příští rok hrát v 1.lize hodně vysoko. Uvidíme, jak to celé dopadne, přesto zdravý duch mužstva a především hráči, kteří na turnaji veleli k velkým obratům, budou hrát v příští sezóně prim."


dc1972rajče.net

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Mladší dorost čeká parádní prověrka. S reprezentací Itálie!

Kralupy – Mají před sebou nevšední hokejový zážitek. Naši mladší dorostenci už tento pátek a sobotu odehrají dvě přátelská...

 
HK v Příbrami pohořel, bral jen bod

Kralupy – Po třech výhrách bohužel přišla porážka. A-tým Kralup zajížděl v rámci devátého kola krajské soutěže do...

 
Formu áčka o víkendu prověří Spartak Příbram

Kralupy – Jdou opět na scénu, znovu je po delší pauze čeká porce hokejových povinností. Áčko o víkendu odehraje další ze svých...

 
Dorostenec Dominik Danov nastoupí za Piráty Chomutov!
 
Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den
 
3. třída si z Kášterce přivezla bronz
 
Výhra s debaklem! Kralupy daly Hořovicím třináct gólů
 
Další soupeř v cestě. Áčko doma přivítá Hořovice
 
Město Kralupy ocenilo hrdinský čin našich dvou hráčů
 
Hráči ročníků 2010 absolvovali další turnaj
 
Utkání
Muži | Neděle 03.12.2017
9. kolo
6:5
HC Příbram - HK Kralupy
 
Starší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
5:1
HC Mělník - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
9:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Starší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
4. třída | Sobota 09.12.2017
Turnaj 9
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.