Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KRALUPSKÁ STŘELA

30.10.2016 | Jakub Kaprál

Dnes - 30. 10. 2016 se na zimním stadionu v Kralupech uskutečnil první ročník turnaje Kralupská střela.

Turnaje se zúčastnily týmy HC Rakovník, HC LEV Benešov, HC Slavoj Velké Popovice a dva kralupské týmy – tým "A“ (složen z hráčů ročníku 2008) a tým "B“ (složen z hráčů ročníku 2007 a 2009). Hrálo se systémem každý s každým na 2x15 minut.

Kralupským týmům se v turnaji od začátku dařilo. Kralupy "A“ nejprve porazili HC Rakovník v krásném a dramatickém utkání 4:3. V dalším zápase jsme rozdílem třídy porazili Velké Popovice 11:4. Třetí utkání v turnaji bylo pro naše "A“ mužstvo nejtěžší. HC Benešov hrál velice důrazný a agresivní hokej. Překážkou pro nás byl také výborně chytající brankář hostů. Po velkém boji jsme nakonec během posledních 40 sekund vyrovnali díky dvěma gólům Damiána Pavelky.
Cesta turnajem pro "B" začala s týmem Velkých Popovic – výhrou 12:6. Ve druhém utkání naše "béčko“ jako jediné za celý turnaj dokázalo porazit ve velmi vyrovnaném zápase HC Benešov 5:4. Přemožitele našli naši hráči až ve třetím zápase, když prohráli 3:5 s Rakovníkem. Toto utkání nakonec bohužel náš tým stálo medaili.
V posledním zápase se střetly oba naše kralupské týmy. Utkání se hrálo v plném nasazení a každý chtěl porazit svého kamaráda! Nakonec bylo šťastnější kralupské "A“ mužstvo, které díky tomuto vítězství ovládlo celý turnaj! 
Tým Kralupy "B“ skončil na krásném 4. místě, přestože získal stejně bodů a měl stejné skóre jako třetí Rakovník. Bohužel měl horší vzájemný zápas, a to znamenalo odsun na 4. místo. 
Nejlepším hráčem týmu Kralupy "A“ se stal Damián Pavelka, který vstřelil také nejvíce branek. Nejlepším hráčem týmu Kralupy "B“ se stal Adam Setzer, který tuto cenu získal za příkladnou bojovnost a skvělé zaujetí pro hru! Nejvíce branek v "B“ týmu vstřelil Vojta Krčmář. 
Během turnaje bylo k vidění spoustu krásných sportovních soubojů mezi dětmi, které byly velmi zaujaté do krásné hry, jakou hokej je. Každý turnaj má své vítěze a své poražené, ale důležité je, že si dnes na kralupském ledě zahrálo více jak 50 dětí čtyři utkání a při nich se výborně bavily! 
Závěrem bych rád osobně i za celý klub poděkoval panu Hradilovi, který nám přispěl významnou částkou k organizaci tohoto turnaje. Dále také děkuji všem rodičům a trenérům, kteří mi dnes pomáhali při pořádání turnaje. 

Jakub Kaprál

Fotogalerie

Sestavy:
Brankáři – Filip Janda a Maty Hora
Hráči: Ema Jandová, Adam Tureček, Damián Pavelka, Miki Vosáhlo, Ondra Hanousek, Luky Tobiška, Luky Němec, Luky Hradil, Mario Horvát, Filip Šmol, Viki Cozl, Vojta Krčmář, Luky Seidl, Kuba Neugebauer, Adam Drozda, Vašek Smejkal, Kuba Šimral, Kuba Moráň, Kuba Štajer, Dan Heřman, Adam Setzer a Maty Procházka. 

Tabulka:

 

 

Výhry

Prohry

Remízy

Skóre

Body

1.

HK KRALUPY ,,A"

3

0

1

35:22

7

2.

HC Benešov

2

1

1

33:19

5

3.

HC Rakovník

2

2

0

22:22

4

4.

HK KRALUPY ,,B"

2

2

0

27:27

4

5.

HC Velké Popovice

0

4

0

18:45

0

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Děkovný dopis od HC Božetice

Kralupy - Do sobotní vítězného utkání s Božeticemi zasáhl velkou měrou jeden nepříjemný moment, kdy božetický Libor Votruba byl při...

 
Starší dorost pokračuje ve vítězné sérii

Kralupy – To je zkrátka fantazie! Starší dorostenci Kralup za sebou opět mají velmi vydařený víkend. V sedmém kole nejprve smetli...

 
HK se znovu představí doma, přivítá Božetice

Kralupy – Zatím to jde výborně! Hokejisté Kralup zvládli vstup do nové sezony krajské soutěže na jedničku. Tým kolem trenéra Josefa...

 
Áčko smetlo Žilinu sedmi góly
 
Poprvé doma! Hlavní tým hostí posílenou Žilinu
 
3. třída ovládla první domácí turnaj
 
Nezastavitelný dorost přehrál Benátky a smetl Frýdlant
 
Áčko po famózním obratu slaví první výhru
 
Kapitán Blahoš: Sršíme elánem a dravostí. To musíme prodat!
 
Čekání končí! Áčko na úvod krajské soutěže prověří Zlonice
 
Utkání
Muži | Sobota 14.10.2017
3. kolo
6:1
HK Kralupy - TJ Božetice
 
Starší dorost | Sobota 14.10.2017
8. kolo
8:3
HK Kralupy - HC Krkonoše
 
Mladší dorost | Sobota 14.10.2017
5. kolo
1:4
HK Kralupy - HC Benátky
 
Starší žáci | Neděle 15.10.2017
9. kolo
7:2
HK Kralupy - HC Benešov
 
Mladší žáci | Neděle 15.10.2017
9. kolo
HK Kralupy - HC Benešov
 
4. třída | Neděle 15.10.2017
Přátel. 8 na Velké
3:4
HC Buldoci - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.