Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dva rozdílné výkony jednoho týmu

31.10.2016 | Milan Cihelka

Víkendové zápasy starších žáků přinesly dva naprosto rozdílné výkony.

Do obou zápasů jsme nastupovali s tří člennou marodkou, kterou částečně nahradily dvě posily. V Benešově se prvních 15 minu zdálo, že zápas bude vyrovnaný a mohlo by se přemýšlet i o nějakém tom bodíku. Pak ale přišli dva slepené góly do naší sítě a bylo po zápase. Vytratila se bojovnost a důraz v osobních soubojích a to se bohužel nezměnilo až do konce zápasu, který skončil prohrou 1:13.
Do sobotního zápasu jako by nastoupil zcela jiný tým, z počátku sice docházelo k mnoha nepřesnostem, ale bylo vidět, že se kluci dost snaží. Velká podpora byla cítit a hlavně slyšet z hlediště. Kluci z MŽ společně s rodiči a dalšími doprovody vytvořili téměř extraligovou atmosféru. Na lavičce to bylo dost cítit. V polovině první části se vydal k útoku Matouš (Vondra) projel celé kluziště, ale k zakončení se nedostal, puk se odrazil do rohu kluziště, kde ho zpracovala Kačka (Jirouchová) a pohotově ho za brankou vrátila Matoušovi, ten pak ve snaze dostat puk před soupeřovu branku, trefil jeho hůl a ten si puk srazil za svá záda 1:0. Na konci třetiny byl stav na světelné tabuli nerozhodný 1:1.
V druhé části jsme se dostali do vedení až 3:1 a to zásluhou jedné z posil Josefa Albrechta. Dvěma krásnými góly ukázal, že by mohl být platnou oporou našeho celku. No a to se už zdálo, že po pátečním nevydařeném zápase, bodíky zůstanou doma. Ale to by nebyl hokej, ve třetí části hry jsme dvakrát inkasovali a za stavu 3:3 se nám hlavami začali honit ty nejčernější myšlenky. Poslední třetiny máme v této sezóně úplně nejhorší. Do konce zápasu scházelo asi deset minut a mohlo se stát úplně všechno. Kluci ale dokázali zkoncentrovat poslední zbytky sil, jak fyzických tak psychických a vrátili se zpět do tempa. Po několika vydařených akcích přišla ta, ve kterou jsme všichni pevně věřili. Tomáš (Vorlíček) zabojoval ve vlastní třetině, soupeři vypíchl puk a lehce ho posunul Milanovi (Cihelkovi). Ten využil svoji rychlost, nechal za sebou oba beky soupeře a Příbramské brankářské jedničce prostřelil puk mezi lapačkou a tělem do sítě 4:3. Tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu. Sobotní vítězství mělo za důsledek, že jsme se odlepili ode dna tabulky. Hoši děkujeme a nemenší díky patří fanouškům. 
 
 
Milan Cihelka

 
Fotogalerie
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Starší dorost je v plné přípravě, na turnaji v Přerově skončil čtvrtý

Již od prvního týdne v srpnu jsou na ledě starší dorostenci klubu HK Kralupy nad Vltavou. Na nově vzniklou RLSD - regionální ligu...

 
Street hokej

V sobotu 10. 6. 2017 se mladší žáci zúčastnili turnaje O pohár kladenského rytíře ve street hokeji. Jednalo se o druhý ročník tohoto...

 
A-tým

Příprava A-týmu na novou sezónu je v plném proudu

 
HOKEJOVÉ DNY KRALUP 2017 VE ZNAMENÍ VZPOMÍNEK
 
Internacionálové znovu v Kralupech
 
KRALUPSKÝ HOKEJOVÝ KLUB OPĚT POSILUJE
 
Třetí třída - ohlédnutí za sezónou 2016/17
 
GALAVEČER Mladších Žáků A -  sezona 2016/2017
 
Velikonoční turnaj v Neratovicích r. 2010
 
Turnaje v Kralupech a ve Varech
 
Utkání
Muži | Sobota 11.03.2017
S2153
4:2
HC Zlonice - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 26.02.2017
2:3
HK Kralupy - HC Vlašim
 
Mladší dorost | Neděle 26.03.2017, 10:15
14. kolo
5:2
HK Kralupy - Hvězda Praha
 
Starší žáci | Sobota 18.03.2017
5:8
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Mladší žáci A | Sobota 18.03.2017
9:3
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Mladší žáci B | Neděle 26.02.2017
HC Beroun - HK Kralupy
 
3. třída | Sobota 08.04.2017
Přát. turnaj
HC Karlovy Vary - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.