Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dva rozdílné výkony jednoho týmu

31.10.2016 | Milan Cihelka

Víkendové zápasy starších žáků přinesly dva naprosto rozdílné výkony.

Do obou zápasů jsme nastupovali s tří člennou marodkou, kterou částečně nahradily dvě posily. V Benešově se prvních 15 minu zdálo, že zápas bude vyrovnaný a mohlo by se přemýšlet i o nějakém tom bodíku. Pak ale přišli dva slepené góly do naší sítě a bylo po zápase. Vytratila se bojovnost a důraz v osobních soubojích a to se bohužel nezměnilo až do konce zápasu, který skončil prohrou 1:13.
Do sobotního zápasu jako by nastoupil zcela jiný tým, z počátku sice docházelo k mnoha nepřesnostem, ale bylo vidět, že se kluci dost snaží. Velká podpora byla cítit a hlavně slyšet z hlediště. Kluci z MŽ společně s rodiči a dalšími doprovody vytvořili téměř extraligovou atmosféru. Na lavičce to bylo dost cítit. V polovině první části se vydal k útoku Matouš (Vondra) projel celé kluziště, ale k zakončení se nedostal, puk se odrazil do rohu kluziště, kde ho zpracovala Kačka (Jirouchová) a pohotově ho za brankou vrátila Matoušovi, ten pak ve snaze dostat puk před soupeřovu branku, trefil jeho hůl a ten si puk srazil za svá záda 1:0. Na konci třetiny byl stav na světelné tabuli nerozhodný 1:1.
V druhé části jsme se dostali do vedení až 3:1 a to zásluhou jedné z posil Josefa Albrechta. Dvěma krásnými góly ukázal, že by mohl být platnou oporou našeho celku. No a to se už zdálo, že po pátečním nevydařeném zápase, bodíky zůstanou doma. Ale to by nebyl hokej, ve třetí části hry jsme dvakrát inkasovali a za stavu 3:3 se nám hlavami začali honit ty nejčernější myšlenky. Poslední třetiny máme v této sezóně úplně nejhorší. Do konce zápasu scházelo asi deset minut a mohlo se stát úplně všechno. Kluci ale dokázali zkoncentrovat poslední zbytky sil, jak fyzických tak psychických a vrátili se zpět do tempa. Po několika vydařených akcích přišla ta, ve kterou jsme všichni pevně věřili. Tomáš (Vorlíček) zabojoval ve vlastní třetině, soupeři vypíchl puk a lehce ho posunul Milanovi (Cihelkovi). Ten využil svoji rychlost, nechal za sebou oba beky soupeře a Příbramské brankářské jedničce prostřelil puk mezi lapačkou a tělem do sítě 4:3. Tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu. Sobotní vítězství mělo za důsledek, že jsme se odlepili ode dna tabulky. Hoši děkujeme a nemenší díky patří fanouškům. 
 
 
Milan Cihelka

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Mladší dorost čeká parádní prověrka. S reprezentací Itálie!

Kralupy – Mají před sebou nevšední hokejový zážitek. Naši mladší dorostenci už tento pátek a sobotu odehrají dvě přátelská...

 
HK v Příbrami pohořel, bral jen bod

Kralupy – Po třech výhrách bohužel přišla porážka. A-tým Kralup zajížděl v rámci devátého kola krajské soutěže do...

 
Formu áčka o víkendu prověří Spartak Příbram

Kralupy – Jdou opět na scénu, znovu je po delší pauze čeká porce hokejových povinností. Áčko o víkendu odehraje další ze svých...

 
Dorostenec Dominik Danov nastoupí za Piráty Chomutov!
 
Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den
 
3. třída si z Kášterce přivezla bronz
 
Výhra s debaklem! Kralupy daly Hořovicím třináct gólů
 
Další soupeř v cestě. Áčko doma přivítá Hořovice
 
Město Kralupy ocenilo hrdinský čin našich dvou hráčů
 
Hráči ročníků 2010 absolvovali další turnaj
 
Utkání
Muži | Neděle 03.12.2017
9. kolo
6:5
HC Příbram - HK Kralupy
 
Starší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
5:1
HC Mělník - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
9:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Starší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
4. třída | Sobota 09.12.2017
Turnaj 9
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.