Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Procitnutí mladších žáků A

01.11.2016 | Emil Kašák

Po částečném uložení k zimnímu spánku, kam náš paradoxně poslali 15.10. pod střechou našeho zimáku Berounští Medvědi a to zápasovým protažením v poměru 2:6, jsme se opět oklepali v následujících duelech.

Ve zkratce ještě k medvědům - soupeř z Berouna s námi skoro uzavřel první kolo soutěže a jelikož jsme se herně s borci ze západu středních Čech neznali, tušili jsme těžký boj a popravdě jednoznačnou i zaslouženou výhru hostujících.
Následující víkend jsme vyrazili k nejslabšímu (ale spíš nutno dodat nejmladšímu) týmu tabulky do Popovic, kde jsme dle papírových předpokladů vyhráli 19:2 a spíš než průběh zápasu jsme sledovali, jestli se povede vstřelit gól hráči v poli Hopíkovi (Tomáš Doskočil - jeden z našich gólmanů!), ale byla z toho "jen" asistence.
Další porce zápasů nás čekala o uplynulém prodlouženém víkendu - a to sice o svátek 28.10. v Benešově a následně v sobotu doma s Příbramí.
Oba zápasy se odvíjely ve zcela odlišném tvaru než předchozí mače v prvním kole. Benešov díky prázdninám a marodce postavil v podstatě tým sestavy "B" a náš slabší výkon stačil na výhru 4:0. Naopak druhý den dorazil mančaft Příbrami (u nich výhra 21:6!) ve zcela posíleném kádru, včetně výborného gólmana-gólmanky a naši kluci zaskočeni rychlou hrou prohrávali po první třetině 2:3. Avizované a opravdové procitnutí nastalo ve druhé periodě zápasu, kde jsme dokázali otočit skóre i obraz hry a do kabin se šlo po skvělém výkonu obou týmů za stavu 5:5. Úvod poslední třetiny doladil hattrickem Šíma a závěr výborného a vyhecovaného zápasu už byl náš, včetně přetrpěné power-play soupeře v koncovce. Světelná tabule ukazovala 6:5! 

Hoši děkujeme.

 
Fotogalerie
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Starší dorost je v plné přípravě, na turnaji v Přerově skončil čtvrtý

Již od prvního týdne v srpnu jsou na ledě starší dorostenci klubu HK Kralupy nad Vltavou. Na nově vzniklou RLSD - regionální ligu...

 
Street hokej

V sobotu 10. 6. 2017 se mladší žáci zúčastnili turnaje O pohár kladenského rytíře ve street hokeji. Jednalo se o druhý ročník tohoto...

 
A-tým

Příprava A-týmu na novou sezónu je v plném proudu

 
HOKEJOVÉ DNY KRALUP 2017 VE ZNAMENÍ VZPOMÍNEK
 
Internacionálové znovu v Kralupech
 
KRALUPSKÝ HOKEJOVÝ KLUB OPĚT POSILUJE
 
Třetí třída - ohlédnutí za sezónou 2016/17
 
GALAVEČER Mladších Žáků A -  sezona 2016/2017
 
Velikonoční turnaj v Neratovicích r. 2010
 
Turnaje v Kralupech a ve Varech
 
Utkání
Muži | Sobota 11.03.2017
S2153
4:2
HC Zlonice - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 26.02.2017
2:3
HK Kralupy - HC Vlašim
 
Mladší dorost | Neděle 26.03.2017, 10:15
14. kolo
5:2
HK Kralupy - Hvězda Praha
 
Starší žáci | Sobota 18.03.2017
5:8
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Mladší žáci A | Sobota 18.03.2017
9:3
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Mladší žáci B | Neděle 26.02.2017
HC Beroun - HK Kralupy
 
3. třída | Sobota 08.04.2017
Přát. turnaj
HC Karlovy Vary - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.