Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Procitnutí mladších žáků A

01.11.2016 | Emil Kašák

Po částečném uložení k zimnímu spánku, kam náš paradoxně poslali 15.10. pod střechou našeho zimáku Berounští Medvědi a to zápasovým protažením v poměru 2:6, jsme se opět oklepali v následujících duelech.

Ve zkratce ještě k medvědům - soupeř z Berouna s námi skoro uzavřel první kolo soutěže a jelikož jsme se herně s borci ze západu středních Čech neznali, tušili jsme těžký boj a popravdě jednoznačnou i zaslouženou výhru hostujících.
Následující víkend jsme vyrazili k nejslabšímu (ale spíš nutno dodat nejmladšímu) týmu tabulky do Popovic, kde jsme dle papírových předpokladů vyhráli 19:2 a spíš než průběh zápasu jsme sledovali, jestli se povede vstřelit gól hráči v poli Hopíkovi (Tomáš Doskočil - jeden z našich gólmanů!), ale byla z toho "jen" asistence.
Další porce zápasů nás čekala o uplynulém prodlouženém víkendu - a to sice o svátek 28.10. v Benešově a následně v sobotu doma s Příbramí.
Oba zápasy se odvíjely ve zcela odlišném tvaru než předchozí mače v prvním kole. Benešov díky prázdninám a marodce postavil v podstatě tým sestavy "B" a náš slabší výkon stačil na výhru 4:0. Naopak druhý den dorazil mančaft Příbrami (u nich výhra 21:6!) ve zcela posíleném kádru, včetně výborného gólmana-gólmanky a naši kluci zaskočeni rychlou hrou prohrávali po první třetině 2:3. Avizované a opravdové procitnutí nastalo ve druhé periodě zápasu, kde jsme dokázali otočit skóre i obraz hry a do kabin se šlo po skvělém výkonu obou týmů za stavu 5:5. Úvod poslední třetiny doladil hattrickem Šíma a závěr výborného a vyhecovaného zápasu už byl náš, včetně přetrpěné power-play soupeře v koncovce. Světelná tabule ukazovala 6:5! 

Hoši děkujeme.

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Mladší dorost čeká parádní prověrka. S reprezentací Itálie!

Kralupy – Mají před sebou nevšední hokejový zážitek. Naši mladší dorostenci už tento pátek a sobotu odehrají dvě přátelská...

 
HK v Příbrami pohořel, bral jen bod

Kralupy – Po třech výhrách bohužel přišla porážka. A-tým Kralup zajížděl v rámci devátého kola krajské soutěže do...

 
Formu áčka o víkendu prověří Spartak Příbram

Kralupy – Jdou opět na scénu, znovu je po delší pauze čeká porce hokejových povinností. Áčko o víkendu odehraje další ze svých...

 
Dorostenec Dominik Danov nastoupí za Piráty Chomutov!
 
Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den
 
3. třída si z Kášterce přivezla bronz
 
Výhra s debaklem! Kralupy daly Hořovicím třináct gólů
 
Další soupeř v cestě. Áčko doma přivítá Hořovice
 
Město Kralupy ocenilo hrdinský čin našich dvou hráčů
 
Hráči ročníků 2010 absolvovali další turnaj
 
Utkání
Muži | Neděle 03.12.2017
9. kolo
6:5
HC Příbram - HK Kralupy
 
Starší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
5:1
HC Mělník - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
9:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Starší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
4. třída | Sobota 09.12.2017
Turnaj 9
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.