Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Procitnutí mladších žáků A

01.11.2016 | Emil Kašák

Po částečném uložení k zimnímu spánku, kam náš paradoxně poslali 15.10. pod střechou našeho zimáku Berounští Medvědi a to zápasovým protažením v poměru 2:6, jsme se opět oklepali v následujících duelech.

Ve zkratce ještě k medvědům - soupeř z Berouna s námi skoro uzavřel první kolo soutěže a jelikož jsme se herně s borci ze západu středních Čech neznali, tušili jsme těžký boj a popravdě jednoznačnou i zaslouženou výhru hostujících.
Následující víkend jsme vyrazili k nejslabšímu (ale spíš nutno dodat nejmladšímu) týmu tabulky do Popovic, kde jsme dle papírových předpokladů vyhráli 19:2 a spíš než průběh zápasu jsme sledovali, jestli se povede vstřelit gól hráči v poli Hopíkovi (Tomáš Doskočil - jeden z našich gólmanů!), ale byla z toho "jen" asistence.
Další porce zápasů nás čekala o uplynulém prodlouženém víkendu - a to sice o svátek 28.10. v Benešově a následně v sobotu doma s Příbramí.
Oba zápasy se odvíjely ve zcela odlišném tvaru než předchozí mače v prvním kole. Benešov díky prázdninám a marodce postavil v podstatě tým sestavy "B" a náš slabší výkon stačil na výhru 4:0. Naopak druhý den dorazil mančaft Příbrami (u nich výhra 21:6!) ve zcela posíleném kádru, včetně výborného gólmana-gólmanky a naši kluci zaskočeni rychlou hrou prohrávali po první třetině 2:3. Avizované a opravdové procitnutí nastalo ve druhé periodě zápasu, kde jsme dokázali otočit skóre i obraz hry a do kabin se šlo po skvělém výkonu obou týmů za stavu 5:5. Úvod poslední třetiny doladil hattrickem Šíma a závěr výborného a vyhecovaného zápasu už byl náš, včetně přetrpěné power-play soupeře v koncovce. Světelná tabule ukazovala 6:5! 

Hoši děkujeme.

 
Fotogalerie
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Děkovný dopis od HC Božetice

Kralupy - Do sobotní vítězného utkání s Božeticemi zasáhl velkou měrou jeden nepříjemný moment, kdy božetický Libor Votruba byl při...

 
Starší dorost pokračuje ve vítězné sérii

Kralupy – To je zkrátka fantazie! Starší dorostenci Kralup za sebou opět mají velmi vydařený víkend. V sedmém kole nejprve smetli...

 
HK se znovu představí doma, přivítá Božetice

Kralupy – Zatím to jde výborně! Hokejisté Kralup zvládli vstup do nové sezony krajské soutěže na jedničku. Tým kolem trenéra Josefa...

 
Áčko smetlo Žilinu sedmi góly
 
Poprvé doma! Hlavní tým hostí posílenou Žilinu
 
3. třída ovládla první domácí turnaj
 
Nezastavitelný dorost přehrál Benátky a smetl Frýdlant
 
Áčko po famózním obratu slaví první výhru
 
Kapitán Blahoš: Sršíme elánem a dravostí. To musíme prodat!
 
Čekání končí! Áčko na úvod krajské soutěže prověří Zlonice
 
Utkání
Muži | Sobota 14.10.2017
3. kolo
6:1
HK Kralupy - TJ Božetice
 
Starší dorost | Sobota 14.10.2017
8. kolo
8:3
HK Kralupy - HC Krkonoše
 
Mladší dorost | Sobota 14.10.2017
5. kolo
1:4
HK Kralupy - HC Benátky
 
Starší žáci | Neděle 15.10.2017
9. kolo
7:2
HK Kralupy - HC Benešov
 
Mladší žáci | Neděle 15.10.2017
9. kolo
HK Kralupy - HC Benešov
 
4. třída | Neděle 15.10.2017
Přátel. 8 na Velké
3:4
HC Buldoci - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.