Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Procitnutí mladších žáků A

01.11.2016 | Emil Kašák

Po částečném uložení k zimnímu spánku, kam náš paradoxně poslali 15.10. pod střechou našeho zimáku Berounští Medvědi a to zápasovým protažením v poměru 2:6, jsme se opět oklepali v následujících duelech.

Ve zkratce ještě k medvědům - soupeř z Berouna s námi skoro uzavřel první kolo soutěže a jelikož jsme se herně s borci ze západu středních Čech neznali, tušili jsme těžký boj a popravdě jednoznačnou i zaslouženou výhru hostujících.
Následující víkend jsme vyrazili k nejslabšímu (ale spíš nutno dodat nejmladšímu) týmu tabulky do Popovic, kde jsme dle papírových předpokladů vyhráli 19:2 a spíš než průběh zápasu jsme sledovali, jestli se povede vstřelit gól hráči v poli Hopíkovi (Tomáš Doskočil - jeden z našich gólmanů!), ale byla z toho "jen" asistence.
Další porce zápasů nás čekala o uplynulém prodlouženém víkendu - a to sice o svátek 28.10. v Benešově a následně v sobotu doma s Příbramí.
Oba zápasy se odvíjely ve zcela odlišném tvaru než předchozí mače v prvním kole. Benešov díky prázdninám a marodce postavil v podstatě tým sestavy "B" a náš slabší výkon stačil na výhru 4:0. Naopak druhý den dorazil mančaft Příbrami (u nich výhra 21:6!) ve zcela posíleném kádru, včetně výborného gólmana-gólmanky a naši kluci zaskočeni rychlou hrou prohrávali po první třetině 2:3. Avizované a opravdové procitnutí nastalo ve druhé periodě zápasu, kde jsme dokázali otočit skóre i obraz hry a do kabin se šlo po skvělém výkonu obou týmů za stavu 5:5. Úvod poslední třetiny doladil hattrickem Šíma a závěr výborného a vyhecovaného zápasu už byl náš, včetně přetrpěné power-play soupeře v koncovce. Světelná tabule ukazovala 6:5! 

Hoši děkujeme.

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Hokejová sezona 2017/2018 bude ukončena v sobotu 14. dubna

Kralupy - Oficiální ukončení sezony 2017/2018 je v sobotu 14. dubna 2018, kdy končí tréninky na ledě, popřípadě přátelská utkání a...

 
Starší dorost s lídrem z Jablonce dřel, přesto padl a přerušil sérii výher

Kralupy - Poslední domácí utkání v RLSD skupině o baráž do extraligy sehráli starší dorostenci HK Kralupy. Na svém ledě přivítali tým...

 
Kralupy TV zavzpomínala na Nagano. Takto se slavilo v Kralupech, i díky Procházkovi!

Kralupy – Od senzačního naganského úspěchu letos uplynulo přesně dvacet let. A regionální Kralupy TV přišla k tomuto jubileu...

 
Ohlédnutí za sezonou A-týmu. Slibný start, smutný závěr
 
Derniéru Kralupům překazilo Kladno
 
A-tým v Kutné Hoře prohrál a do krajské ligy letos nepostoupí
 
Starší žáci porazili Spartu Praha!
 
Starší dorost smetl Litomyšl, byl blízko desítky
 
Výběr dorostu poměří síly s kolébkou hokeje
 
Odveta áčku nevyšla, v Sedlčanech prohrálo
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 18.03.2018
15. kolo
2:7
Velké Popovice - HK Kralupy
 
Starší žáci | Neděle 18.03.2018
32. kolo
2:5
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 18.03.2018
31. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
4. třída | Sobota 10.03.2018
8. kolo
5:6
HC Kladno - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.