Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vážení rodiče, a příznivci našeho hokejového klubu

04.11.2016 | Libor Štajer

Dovolujeme se na Vás obrátit se žádostí o Vaši pomoc, a prosíme o Vaše zamyšlení a vstřícnost, k dalšímu rozvoji Klubu a zlepšení podmínek našich malých hokejistů.

Věříme, že vnímáte, nakolik se v posledních dvou sezónách náš Klub stále postupně mění a rozvíjí. Můžeme alespoň příkladmo jmenovat alespoň některé úspěchy, byť jich je samozřejmě mnohem více: jednak dařící se nábor (mimo jiné jsme získali výstroj pro začínající hokejisty, zorganizovali Brusličky i akci Pojď hrát hokej a celkem přibylo za poslední dva roky více než 40 dětí), dále fakt, že se do Kralup vrátila ligová soutěž v podobě Ligy mladšího dorostu (snad nezakřikneme, že se letos velmi úspěšná), či třeba to, že Klub během posledních dvou let zorganizoval několik akcí pro širokou hokejovou veřejnost (mezistátní zápasy U16, U18, dále exhibici při, které se podařilo vybrat pro kralupský dětský domov více než 24.000,- Kč či velkou hokejovou exhibici v rámci Dnů Kralup za účasti šampiónů z Nagana a mistrů světa).

Klub také získal řadu partnerů a sponzorů, kterým bychom tímto chtěli velice poděkovat za podporu! Bez těchto partnerů a sponzorů bychom dnes nebyli tam, kde jsme.

Jak však říká otřepané lidové přísloví: vše je o penězích! Tím, jak se Klub rozvíjí, a dětí přibývá, přibývá soutěží apod., je třeba více peněz na ledy, trenéry, dresy a další potřeby malých hokejistů. Chtěli bychom proto začít s žádostí o podporu tzv. doma, v rámci Klubu (mezi rodiči a příznivci Klubu), a poprosit Vás o pomoc.

Klub uvítá sponzorské příspěvky či dary v jakékoliv výši (každý příspěvek má význam a pomůže!) od Vašich společností, které vlastníte či v kterých pracujete nebo např. o kterých díky Vašemu blízkému vztahu víte, že by takovouto podporu sportovnímu oddílu mohli poskytnout (např. společnost Vašeho kamaráda apod.). Recipročně může Klub nabídnout různou formu reklamy (web, mantinel, plochy na Zimním stadionu apod.) a spokojené dětské a mládežnické hokejisty. Klub je připraven hledat i takovou formu dohody, aby případná podpora byla daňově uznatelným výdajem. Rozhodně Klubu pomůže i to, když nám například poskytnete kontakty na klíčové osoby, které u Vašich zaměstnavatelů o takovýchto podporách rozhodují a případně když s nimi, byť jen v obecné rovině uvedou spolupráci předjednáte.

S jakýmikoliv nabídkami podpory, pomoci či kontakty se prosím obracejte na Tomáše Měřínského nebo Libora Štajera.

Děkujeme!

Výkonný výbor Klubu

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Hokejová sezona 2017/2018 bude ukončena v sobotu 14. dubna

Kralupy - Oficiální ukončení sezony 2017/2018 je v sobotu 14. dubna 2018, kdy končí tréninky na ledě, popřípadě přátelská utkání a...

 
Starší dorost s lídrem z Jablonce dřel, přesto padl a přerušil sérii výher

Kralupy - Poslední domácí utkání v RLSD skupině o baráž do extraligy sehráli starší dorostenci HK Kralupy. Na svém ledě přivítali tým...

 
Kralupy TV zavzpomínala na Nagano. Takto se slavilo v Kralupech, i díky Procházkovi!

Kralupy – Od senzačního naganského úspěchu letos uplynulo přesně dvacet let. A regionální Kralupy TV přišla k tomuto jubileu...

 
Ohlédnutí za sezonou A-týmu. Slibný start, smutný závěr
 
Derniéru Kralupům překazilo Kladno
 
A-tým v Kutné Hoře prohrál a do krajské ligy letos nepostoupí
 
Starší žáci porazili Spartu Praha!
 
Starší dorost smetl Litomyšl, byl blízko desítky
 
Výběr dorostu poměří síly s kolébkou hokeje
 
Odveta áčku nevyšla, v Sedlčanech prohrálo
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 18.03.2018
15. kolo
2:7
Velké Popovice - HK Kralupy
 
Starší žáci | Neděle 18.03.2018
32. kolo
2:5
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 18.03.2018
31. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
4. třída | Sobota 10.03.2018
8. kolo
5:6
HC Kladno - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.