Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vážení rodiče, a příznivci našeho hokejového klubu

04.11.2016 | Libor Štajer

Dovolujeme se na Vás obrátit se žádostí o Vaši pomoc, a prosíme o Vaše zamyšlení a vstřícnost, k dalšímu rozvoji Klubu a zlepšení podmínek našich malých hokejistů.

Věříme, že vnímáte, nakolik se v posledních dvou sezónách náš Klub stále postupně mění a rozvíjí. Můžeme alespoň příkladmo jmenovat alespoň některé úspěchy, byť jich je samozřejmě mnohem více: jednak dařící se nábor (mimo jiné jsme získali výstroj pro začínající hokejisty, zorganizovali Brusličky i akci Pojď hrát hokej a celkem přibylo za poslední dva roky více než 40 dětí), dále fakt, že se do Kralup vrátila ligová soutěž v podobě Ligy mladšího dorostu (snad nezakřikneme, že se letos velmi úspěšná), či třeba to, že Klub během posledních dvou let zorganizoval několik akcí pro širokou hokejovou veřejnost (mezistátní zápasy U16, U18, dále exhibici při, které se podařilo vybrat pro kralupský dětský domov více než 24.000,- Kč či velkou hokejovou exhibici v rámci Dnů Kralup za účasti šampiónů z Nagana a mistrů světa).

Klub také získal řadu partnerů a sponzorů, kterým bychom tímto chtěli velice poděkovat za podporu! Bez těchto partnerů a sponzorů bychom dnes nebyli tam, kde jsme.

Jak však říká otřepané lidové přísloví: vše je o penězích! Tím, jak se Klub rozvíjí, a dětí přibývá, přibývá soutěží apod., je třeba více peněz na ledy, trenéry, dresy a další potřeby malých hokejistů. Chtěli bychom proto začít s žádostí o podporu tzv. doma, v rámci Klubu (mezi rodiči a příznivci Klubu), a poprosit Vás o pomoc.

Klub uvítá sponzorské příspěvky či dary v jakékoliv výši (každý příspěvek má význam a pomůže!) od Vašich společností, které vlastníte či v kterých pracujete nebo např. o kterých díky Vašemu blízkému vztahu víte, že by takovouto podporu sportovnímu oddílu mohli poskytnout (např. společnost Vašeho kamaráda apod.). Recipročně může Klub nabídnout různou formu reklamy (web, mantinel, plochy na Zimním stadionu apod.) a spokojené dětské a mládežnické hokejisty. Klub je připraven hledat i takovou formu dohody, aby případná podpora byla daňově uznatelným výdajem. Rozhodně Klubu pomůže i to, když nám například poskytnete kontakty na klíčové osoby, které u Vašich zaměstnavatelů o takovýchto podporách rozhodují a případně když s nimi, byť jen v obecné rovině uvedou spolupráci předjednáte.

S jakýmikoliv nabídkami podpory, pomoci či kontakty se prosím obracejte na Tomáše Měřínského nebo Libora Štajera.

Děkujeme!

Výkonný výbor Klubu

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Mladší dorost čeká parádní prověrka. S reprezentací Itálie!

Kralupy – Mají před sebou nevšední hokejový zážitek. Naši mladší dorostenci už tento pátek a sobotu odehrají dvě přátelská...

 
HK v Příbrami pohořel, bral jen bod

Kralupy – Po třech výhrách bohužel přišla porážka. A-tým Kralup zajížděl v rámci devátého kola krajské soutěže do...

 
Formu áčka o víkendu prověří Spartak Příbram

Kralupy – Jdou opět na scénu, znovu je po delší pauze čeká porce hokejových povinností. Áčko o víkendu odehraje další ze svých...

 
Dorostenec Dominik Danov nastoupí za Piráty Chomutov!
 
Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den
 
3. třída si z Kášterce přivezla bronz
 
Výhra s debaklem! Kralupy daly Hořovicím třináct gólů
 
Další soupeř v cestě. Áčko doma přivítá Hořovice
 
Město Kralupy ocenilo hrdinský čin našich dvou hráčů
 
Hráči ročníků 2010 absolvovali další turnaj
 
Utkání
Muži | Neděle 03.12.2017
9. kolo
6:5
HC Příbram - HK Kralupy
 
Starší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
5:1
HC Mělník - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
9:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Starší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
4. třída | Sobota 09.12.2017
Turnaj 9
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.