Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Svazový turnaj 2.třídy v Mělníku

17.11.2016 | Václav Tolar

V neděli 13.11.2016 zavítala kralupská 2.třída do nedalekého Mělníka na letošní druhý svazový turnaj. Tentokrát naše malé borce čekaly jen dvě utkání se soupeři, kteří s námi změřili síly i na předchozím svazovém turnaji. 

Nejprve nastoupili k zápasu proti týmu Vlašimi, se kterým jako jediným minule prohráli. Případné naděje na odvetu vzaly za své hned v prvních minutách zápasu, kdy nás soupeř zatlačil před naší bránu a my jsme se jen těžce bránili jeho tlaku. Vlašimští postupně zasypali naší bránu velkým množstvím střel a i když náš brankář velkou část z nich dokázal zneškodnit, soupeřovo skóre rychle narůstalo. Postupem času se i našim hráčům dařilo více se prosazovat přes obranu soupeře. Za obranou však stál v cestě ještě velmi dobrý brankář, který se nám také obtížně překonával. Nakonec se i kralupským podařilo několik gólů vsítit, ale vysoké prohře to už nemohlo zabránit.

Chuť si naši malí hokejisté spravili v druhém zápase s domácím Mělníkem. Od začátku jsme si vytvářeli více šancí než soupeř a postupem času se začali prosazovat naši hráči i v koncovce a skóre na naší straně tak utěšeně narůstalo. Mělník se ale také nenechával zahanbit a dokázal se několikrát gólově prosadit. Konečné vítězství tak nebylo jisté. Naši přesto díky kolektivnímu výkonu dokázali zápas dotáhnout do úspěšného konce a soupeře porazili.

Z podzimního slunečného Mělníka tak kralupští odjížděli se solidní bilancí jedné prohry a jednoho vítězství a další cennou zápasovou zkušeností, která je také dobrou motivací do další práce v tréninku.

Sestava:
Brankáři: Jakub Tolar (první zápas), Hynek Janda (druhý zápas)
Hráči v poli: Vít Brádler, Daniel Heřman, Matyáš Hora, Hynek Janda, Tadeáš Husák, Jakub Štajer, Jakub Tolar, Matyáš Tureček


fotogalerie

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Mladší dorost čeká parádní prověrka. S reprezentací Itálie!

Kralupy – Mají před sebou nevšední hokejový zážitek. Naši mladší dorostenci už tento pátek a sobotu odehrají dvě přátelská...

 
HK v Příbrami pohořel, bral jen bod

Kralupy – Po třech výhrách bohužel přišla porážka. A-tým Kralup zajížděl v rámci devátého kola krajské soutěže do...

 
Formu áčka o víkendu prověří Spartak Příbram

Kralupy – Jdou opět na scénu, znovu je po delší pauze čeká porce hokejových povinností. Áčko o víkendu odehraje další ze svých...

 
Dorostenec Dominik Danov nastoupí za Piráty Chomutov!
 
Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den
 
3. třída si z Kášterce přivezla bronz
 
Výhra s debaklem! Kralupy daly Hořovicím třináct gólů
 
Další soupeř v cestě. Áčko doma přivítá Hořovice
 
Město Kralupy ocenilo hrdinský čin našich dvou hráčů
 
Hráči ročníků 2010 absolvovali další turnaj
 
Utkání
Muži | Neděle 03.12.2017
9. kolo
6:5
HC Příbram - HK Kralupy
 
Starší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
5:1
HC Mělník - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
9:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Starší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
4. třída | Sobota 09.12.2017
Turnaj 9
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.