Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Svazový turnaj 2.třídy v Mělníku

17.11.2016 | Václav Tolar

V neděli 13.11.2016 zavítala kralupská 2.třída do nedalekého Mělníka na letošní druhý svazový turnaj. Tentokrát naše malé borce čekaly jen dvě utkání se soupeři, kteří s námi změřili síly i na předchozím svazovém turnaji. 

Nejprve nastoupili k zápasu proti týmu Vlašimi, se kterým jako jediným minule prohráli. Případné naděje na odvetu vzaly za své hned v prvních minutách zápasu, kdy nás soupeř zatlačil před naší bránu a my jsme se jen těžce bránili jeho tlaku. Vlašimští postupně zasypali naší bránu velkým množstvím střel a i když náš brankář velkou část z nich dokázal zneškodnit, soupeřovo skóre rychle narůstalo. Postupem času se i našim hráčům dařilo více se prosazovat přes obranu soupeře. Za obranou však stál v cestě ještě velmi dobrý brankář, který se nám také obtížně překonával. Nakonec se i kralupským podařilo několik gólů vsítit, ale vysoké prohře to už nemohlo zabránit.

Chuť si naši malí hokejisté spravili v druhém zápase s domácím Mělníkem. Od začátku jsme si vytvářeli více šancí než soupeř a postupem času se začali prosazovat naši hráči i v koncovce a skóre na naší straně tak utěšeně narůstalo. Mělník se ale také nenechával zahanbit a dokázal se několikrát gólově prosadit. Konečné vítězství tak nebylo jisté. Naši přesto díky kolektivnímu výkonu dokázali zápas dotáhnout do úspěšného konce a soupeře porazili.

Z podzimního slunečného Mělníka tak kralupští odjížděli se solidní bilancí jedné prohry a jednoho vítězství a další cennou zápasovou zkušeností, která je také dobrou motivací do další práce v tréninku.

Sestava:
Brankáři: Jakub Tolar (první zápas), Hynek Janda (druhý zápas)
Hráči v poli: Vít Brádler, Daniel Heřman, Matyáš Hora, Hynek Janda, Tadeáš Husák, Jakub Štajer, Jakub Tolar, Matyáš Tureček


fotogalerie

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Starší dorost je v plné přípravě, na turnaji v Přerově skončil čtvrtý

Již od prvního týdne v srpnu jsou na ledě starší dorostenci klubu HK Kralupy nad Vltavou. Na nově vzniklou RLSD - regionální ligu...

 
Street hokej

V sobotu 10. 6. 2017 se mladší žáci zúčastnili turnaje O pohár kladenského rytíře ve street hokeji. Jednalo se o druhý ročník tohoto...

 
A-tým

Příprava A-týmu na novou sezónu je v plném proudu

 
HOKEJOVÉ DNY KRALUP 2017 VE ZNAMENÍ VZPOMÍNEK
 
Internacionálové znovu v Kralupech
 
KRALUPSKÝ HOKEJOVÝ KLUB OPĚT POSILUJE
 
Třetí třída - ohlédnutí za sezónou 2016/17
 
GALAVEČER Mladších Žáků A -  sezona 2016/2017
 
Velikonoční turnaj v Neratovicích r. 2010
 
Turnaje v Kralupech a ve Varech
 
Utkání
Muži | Sobota 11.03.2017
S2153
4:2
HC Zlonice - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 26.02.2017
2:3
HK Kralupy - HC Vlašim
 
Mladší dorost | Neděle 26.03.2017, 10:15
14. kolo
5:2
HK Kralupy - Hvězda Praha
 
Starší žáci | Sobota 18.03.2017
5:8
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Mladší žáci A | Sobota 18.03.2017
9:3
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Mladší žáci B | Neděle 26.02.2017
HC Beroun - HK Kralupy
 
3. třída | Sobota 08.04.2017
Přát. turnaj
HC Karlovy Vary - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.