Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

3. třída - ohlédnutí za posledními víkendy

21.11.2016 | Jakub Kaprál

V neděli 13. 11. 2016 se v Kralupech uskutečnil letošní první domácí svazový turnaj 3. tříd. Náš tým bohužel postihlo hodně nemocí a turnaje se zúčastnilo pouze 7 hráčů a brankář. Prvním soupeřem byli Buldoci z Neratovic. Našich osm statečných vzdorovalo jen chvilku a výsledkem byla vysoká porážka 2:19. Ve druhém utkání nás čekal Spartak Žebrák. Utkání bylo velmi vyrovnané a nakonec rozhodla závěrečná třetina, ve které byli šťastnější hosté a vyhráli poměrem 9:11. Na závěr turnaje se naše ,,osmičky“ střetly s výběrem Kralup, který byl do turnaje doplněn na poslední chvíli místo odhlášeného Mělníka. Tým byl složen z hráčů ročníku 2007 a jeho hlavní cílem byl zisk herní praxe. Zápas měl pěkný náboj a kluci se snažili porazit své kamarády. Úspěšnějším byl tým ročníku 2008, který svému soupeři výrazněji odskočil až ve druhé polovině zápasu. Takový byl domácí turnaj 3. tříd. 

Tento víkend jsme vyrazili na další svazový turnaj do Nymburku. Kromě domácích nás čekal také tradiční soupeř z Mělníka. Naši kluci se sice pomaleji rozjížděli, ale nakonec se ukázala větší kvalita a chuť do hry na naší straně. Mělník jsme porazili 12:10. Ve druhém utkání jsme se střetli s domácím Nymburkem. Vlétli jsme do utkání velmi sebevědomě a rychle jsme vedli 3:0. Pak ovšem začal branky střílet také domácí tým a po dvou třetinách z toho bylo skóre 5:6. Ve třetí třetině se začala projevovat únava (bylo nás jen osm). Výsledek se zastavil na konečných 6:10 pro domácí. Přesto bych rád poznamenal, že utkání s Nymburkem bylo ve velmi vysokém tempu, oba týmy hrály aktivně a dobře bruslily! Na prvním svazovém turnaji jsme s Nymburkem prohráli téměř o dvacet branek a teď jsme ve stejných sestavách odehráli vyrovnané utkání. Za týmem míří pochvala a doufám, že výkony budou mít nadále stoupající tendenci! Díky kluci! 
Příští týden nás čeká přátelský turnaj v Rakovníku, kde kromě domácích bude pražská Sparta! Na tuto konfrontaci se velmi těšíme! 

Soupiska na turnaji v Nymburku: 
brankář: Matyáš Tureček
hráči v poli: Ema Jandová, Filip Janda, Filip Šmol, Ondra Hanousek, Viki Cozl, Lukáš Tobiška, Lukáš Němec a Dan Heřman. 

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Mladší dorost čeká parádní prověrka. S reprezentací Itálie!

Kralupy – Mají před sebou nevšední hokejový zážitek. Naši mladší dorostenci už tento pátek a sobotu odehrají dvě přátelská...

 
HK v Příbrami pohořel, bral jen bod

Kralupy – Po třech výhrách bohužel přišla porážka. A-tým Kralup zajížděl v rámci devátého kola krajské soutěže do...

 
Formu áčka o víkendu prověří Spartak Příbram

Kralupy – Jdou opět na scénu, znovu je po delší pauze čeká porce hokejových povinností. Áčko o víkendu odehraje další ze svých...

 
Dorostenec Dominik Danov nastoupí za Piráty Chomutov!
 
Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den
 
3. třída si z Kášterce přivezla bronz
 
Výhra s debaklem! Kralupy daly Hořovicím třináct gólů
 
Další soupeř v cestě. Áčko doma přivítá Hořovice
 
Město Kralupy ocenilo hrdinský čin našich dvou hráčů
 
Hráči ročníků 2010 absolvovali další turnaj
 
Utkání
Muži | Neděle 03.12.2017
9. kolo
6:5
HC Příbram - HK Kralupy
 
Starší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
5:1
HC Mělník - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
9:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Starší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
4. třída | Sobota 09.12.2017
Turnaj 9
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.