Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

3. třída - přátelsky v Rakovníku

28.11.2016 | Jakub Kaprál

O tomto víkendu jsme byli pozváni na přátelské poměření sil do Rakovníka. Turnaje se kromě našeho mužstva zúčastnily týmy Rakovníku ,,A“ a ,,B“ a týmy HC Sparty Praha ,,A“ a ,,B“. 

V prvním utkání jsme poměrně jednoznačně přehráli Rakovník ,,B“ 11:1. Náš brankář přišel smolně o čisté konto gólem z nájezdu.  Poté nás čekal rakovnický tým ,,A“. Utkání bylo velmi vyrovnané. Po celou dobu čarovali oba brankáři. Zápas měl dramatický závěr, když se nám podařilo vyrovnat pouhé 4 sekundy před koncem na konečných 4:4.  Po krátké přestávce jsme se dočkali soupeře, na kterého jsme se velmi těšili - HC Spartu Praha. Začali jsme se sparťanským áčkem. V zápase jsme výborně bruslili a soupeři se dokázali vyrovnat. Zápas jsme bohužel prohráli těsně 5:6. Utkání rozhodla první trojka Sparty, která nás dokázala přehrát. Týmový výkon byl z naší strany skvělý!  V posledním utkání jsme se střetli se sparťany ,,B“.  Ačkoliv se jednalo o ,,B“ tým,  byl stejně kvalitní jako áčko. První polovinu jsme se soupeřem drželi krok a prohrávali 1:3. Ve druhé polovině zápasu už nám bohužel došly síly a polevili jsme v koncentraci. Čtyři zápasy téměř bez přestávky se projevily a nakonec jsme padli 4:11.

I přesto, že jsme dokázali vyhrát pouze jednou, naše výkony byly výborné. Utkání byla vyrovnaná a pomohou nám v další práci. Největším přínosem je, že naši hráči odehráli tři těžké zápasy, ve kterých museli hrát neustále naplno.

Závěrem bych rád poděkoval rodičům, kteří naše hráče podporovali po celý turnaj a vytvářeli povzbuzující kulisu! My trenéři i kluci jsme rádi a moc nám to při utkáních pomohlo! 

Děkujeme! 

Fotogalerie

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Mladší dorost čeká parádní prověrka. S reprezentací Itálie!

Kralupy – Mají před sebou nevšední hokejový zážitek. Naši mladší dorostenci už tento pátek a sobotu odehrají dvě přátelská...

 
HK v Příbrami pohořel, bral jen bod

Kralupy – Po třech výhrách bohužel přišla porážka. A-tým Kralup zajížděl v rámci devátého kola krajské soutěže do...

 
Formu áčka o víkendu prověří Spartak Příbram

Kralupy – Jdou opět na scénu, znovu je po delší pauze čeká porce hokejových povinností. Áčko o víkendu odehraje další ze svých...

 
Dorostenec Dominik Danov nastoupí za Piráty Chomutov!
 
Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den
 
3. třída si z Kášterce přivezla bronz
 
Výhra s debaklem! Kralupy daly Hořovicím třináct gólů
 
Další soupeř v cestě. Áčko doma přivítá Hořovice
 
Město Kralupy ocenilo hrdinský čin našich dvou hráčů
 
Hráči ročníků 2010 absolvovali další turnaj
 
Utkání
Muži | Neděle 03.12.2017
9. kolo
6:5
HC Příbram - HK Kralupy
 
Starší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
5:1
HC Mělník - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
9:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Starší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
4. třída | Sobota 09.12.2017
Turnaj 9
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.