Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

3. třída - přátelsky v Rakovníku

28.11.2016 | Jakub Kaprál

O tomto víkendu jsme byli pozváni na přátelské poměření sil do Rakovníka. Turnaje se kromě našeho mužstva zúčastnily týmy Rakovníku ,,A“ a ,,B“ a týmy HC Sparty Praha ,,A“ a ,,B“. 

V prvním utkání jsme poměrně jednoznačně přehráli Rakovník ,,B“ 11:1. Náš brankář přišel smolně o čisté konto gólem z nájezdu.  Poté nás čekal rakovnický tým ,,A“. Utkání bylo velmi vyrovnané. Po celou dobu čarovali oba brankáři. Zápas měl dramatický závěr, když se nám podařilo vyrovnat pouhé 4 sekundy před koncem na konečných 4:4.  Po krátké přestávce jsme se dočkali soupeře, na kterého jsme se velmi těšili - HC Spartu Praha. Začali jsme se sparťanským áčkem. V zápase jsme výborně bruslili a soupeři se dokázali vyrovnat. Zápas jsme bohužel prohráli těsně 5:6. Utkání rozhodla první trojka Sparty, která nás dokázala přehrát. Týmový výkon byl z naší strany skvělý!  V posledním utkání jsme se střetli se sparťany ,,B“.  Ačkoliv se jednalo o ,,B“ tým,  byl stejně kvalitní jako áčko. První polovinu jsme se soupeřem drželi krok a prohrávali 1:3. Ve druhé polovině zápasu už nám bohužel došly síly a polevili jsme v koncentraci. Čtyři zápasy téměř bez přestávky se projevily a nakonec jsme padli 4:11.

I přesto, že jsme dokázali vyhrát pouze jednou, naše výkony byly výborné. Utkání byla vyrovnaná a pomohou nám v další práci. Největším přínosem je, že naši hráči odehráli tři těžké zápasy, ve kterých museli hrát neustále naplno.

Závěrem bych rád poděkoval rodičům, kteří naše hráče podporovali po celý turnaj a vytvářeli povzbuzující kulisu! My trenéři i kluci jsme rádi a moc nám to při utkáních pomohlo! 

Děkujeme! 

Fotogalerie

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu

Senzace, bomba, paráda! Hokejové Kralupy se mohou radovat, i přes neúspěšnou nedávnou baráž se u Vltavy bude hrát krajská liga. Jeden...

 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem

Kralupy – Zajímavé zpestření přípravy na novou hokejovou sezonu budou mít k dispozici starší žáci a junioři z našeho klubu ve...

 
Letní pohodové tréninky při víkendových večerech po 2 letech zpět

Od roku 2016, kdy HK Kralupy opustil tehdejší sportovní manažer Michal Broš, se na nějaký čas přestaly organizovat víkendové letní...

 
Sezona 2018/2019 - podrobné info
 
4. třída - Italská cesta
 
2. třída má za sebou poslední turnaj sezony
 
Hokejová sezona 2017/2018 bude ukončena v sobotu 14. dubna
 
Starší dorost s lídrem z Jablonce dřel, přesto padl a přerušil sérii výher
 
Kralupy TV zavzpomínala na Nagano. Takto se slavilo v Kralupech, i díky Procházkovi!
 
Ohlédnutí za sezonou A-týmu. Slibný start, smutný závěr
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.