Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

3. třída - přátelsky v Rakovníku

28.11.2016 | Jakub Kaprál

O tomto víkendu jsme byli pozváni na přátelské poměření sil do Rakovníka. Turnaje se kromě našeho mužstva zúčastnily týmy Rakovníku ,,A“ a ,,B“ a týmy HC Sparty Praha ,,A“ a ,,B“. 

V prvním utkání jsme poměrně jednoznačně přehráli Rakovník ,,B“ 11:1. Náš brankář přišel smolně o čisté konto gólem z nájezdu.  Poté nás čekal rakovnický tým ,,A“. Utkání bylo velmi vyrovnané. Po celou dobu čarovali oba brankáři. Zápas měl dramatický závěr, když se nám podařilo vyrovnat pouhé 4 sekundy před koncem na konečných 4:4.  Po krátké přestávce jsme se dočkali soupeře, na kterého jsme se velmi těšili - HC Spartu Praha. Začali jsme se sparťanským áčkem. V zápase jsme výborně bruslili a soupeři se dokázali vyrovnat. Zápas jsme bohužel prohráli těsně 5:6. Utkání rozhodla první trojka Sparty, která nás dokázala přehrát. Týmový výkon byl z naší strany skvělý!  V posledním utkání jsme se střetli se sparťany ,,B“.  Ačkoliv se jednalo o ,,B“ tým,  byl stejně kvalitní jako áčko. První polovinu jsme se soupeřem drželi krok a prohrávali 1:3. Ve druhé polovině zápasu už nám bohužel došly síly a polevili jsme v koncentraci. Čtyři zápasy téměř bez přestávky se projevily a nakonec jsme padli 4:11.

I přesto, že jsme dokázali vyhrát pouze jednou, naše výkony byly výborné. Utkání byla vyrovnaná a pomohou nám v další práci. Největším přínosem je, že naši hráči odehráli tři těžké zápasy, ve kterých museli hrát neustále naplno.

Závěrem bych rád poděkoval rodičům, kteří naše hráče podporovali po celý turnaj a vytvářeli povzbuzující kulisu! My trenéři i kluci jsme rádi a moc nám to při utkáních pomohlo! 

Děkujeme! 

Fotogalerie

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Děkovný dopis od HC Božetice

Kralupy - Do sobotní vítězného utkání s Božeticemi zasáhl velkou měrou jeden nepříjemný moment, kdy božetický Libor Votruba byl při...

 
Starší dorost pokračuje ve vítězné sérii

Kralupy – To je zkrátka fantazie! Starší dorostenci Kralup za sebou opět mají velmi vydařený víkend. V sedmém kole nejprve smetli...

 
HK se znovu představí doma, přivítá Božetice

Kralupy – Zatím to jde výborně! Hokejisté Kralup zvládli vstup do nové sezony krajské soutěže na jedničku. Tým kolem trenéra Josefa...

 
Áčko smetlo Žilinu sedmi góly
 
Poprvé doma! Hlavní tým hostí posílenou Žilinu
 
3. třída ovládla první domácí turnaj
 
Nezastavitelný dorost přehrál Benátky a smetl Frýdlant
 
Áčko po famózním obratu slaví první výhru
 
Kapitán Blahoš: Sršíme elánem a dravostí. To musíme prodat!
 
Čekání končí! Áčko na úvod krajské soutěže prověří Zlonice
 
Utkání
Muži | Sobota 14.10.2017
3. kolo
6:1
HK Kralupy - TJ Božetice
 
Starší dorost | Sobota 14.10.2017
8. kolo
8:3
HK Kralupy - HC Krkonoše
 
Mladší dorost | Sobota 14.10.2017
5. kolo
1:4
HK Kralupy - HC Benátky
 
Starší žáci | Neděle 15.10.2017
9. kolo
7:2
HK Kralupy - HC Benešov
 
Mladší žáci | Neděle 15.10.2017
9. kolo
HK Kralupy - HC Benešov
 
4. třída | Neděle 15.10.2017
Přátel. 8 na Velké
3:4
HC Buldoci - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.