Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

3. třída - přátelsky v Rakovníku

28.11.2016 | Jakub Kaprál

O tomto víkendu jsme byli pozváni na přátelské poměření sil do Rakovníka. Turnaje se kromě našeho mužstva zúčastnily týmy Rakovníku ,,A“ a ,,B“ a týmy HC Sparty Praha ,,A“ a ,,B“. 

V prvním utkání jsme poměrně jednoznačně přehráli Rakovník ,,B“ 11:1. Náš brankář přišel smolně o čisté konto gólem z nájezdu.  Poté nás čekal rakovnický tým ,,A“. Utkání bylo velmi vyrovnané. Po celou dobu čarovali oba brankáři. Zápas měl dramatický závěr, když se nám podařilo vyrovnat pouhé 4 sekundy před koncem na konečných 4:4.  Po krátké přestávce jsme se dočkali soupeře, na kterého jsme se velmi těšili - HC Spartu Praha. Začali jsme se sparťanským áčkem. V zápase jsme výborně bruslili a soupeři se dokázali vyrovnat. Zápas jsme bohužel prohráli těsně 5:6. Utkání rozhodla první trojka Sparty, která nás dokázala přehrát. Týmový výkon byl z naší strany skvělý!  V posledním utkání jsme se střetli se sparťany ,,B“.  Ačkoliv se jednalo o ,,B“ tým,  byl stejně kvalitní jako áčko. První polovinu jsme se soupeřem drželi krok a prohrávali 1:3. Ve druhé polovině zápasu už nám bohužel došly síly a polevili jsme v koncentraci. Čtyři zápasy téměř bez přestávky se projevily a nakonec jsme padli 4:11.

I přesto, že jsme dokázali vyhrát pouze jednou, naše výkony byly výborné. Utkání byla vyrovnaná a pomohou nám v další práci. Největším přínosem je, že naši hráči odehráli tři těžké zápasy, ve kterých museli hrát neustále naplno.

Závěrem bych rád poděkoval rodičům, kteří naše hráče podporovali po celý turnaj a vytvářeli povzbuzující kulisu! My trenéři i kluci jsme rádi a moc nám to při utkáních pomohlo! 

Děkujeme! 

Fotogalerie

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Starší dorost je v plné přípravě, na turnaji v Přerově skončil čtvrtý

Již od prvního týdne v srpnu jsou na ledě starší dorostenci klubu HK Kralupy nad Vltavou. Na nově vzniklou RLSD - regionální ligu...

 
Street hokej

V sobotu 10. 6. 2017 se mladší žáci zúčastnili turnaje O pohár kladenského rytíře ve street hokeji. Jednalo se o druhý ročník tohoto...

 
A-tým

Příprava A-týmu na novou sezónu je v plném proudu

 
HOKEJOVÉ DNY KRALUP 2017 VE ZNAMENÍ VZPOMÍNEK
 
Internacionálové znovu v Kralupech
 
KRALUPSKÝ HOKEJOVÝ KLUB OPĚT POSILUJE
 
Třetí třída - ohlédnutí za sezónou 2016/17
 
GALAVEČER Mladších Žáků A -  sezona 2016/2017
 
Velikonoční turnaj v Neratovicích r. 2010
 
Turnaje v Kralupech a ve Varech
 
Utkání
Muži | Sobota 11.03.2017
S2153
4:2
HC Zlonice - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 26.02.2017
2:3
HK Kralupy - HC Vlašim
 
Mladší dorost | Neděle 26.03.2017, 10:15
14. kolo
5:2
HK Kralupy - Hvězda Praha
 
Starší žáci | Sobota 18.03.2017
5:8
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Mladší žáci A | Sobota 18.03.2017
9:3
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Mladší žáci B | Neděle 26.02.2017
HC Beroun - HK Kralupy
 
3. třída | Sobota 08.04.2017
Přát. turnaj
HC Karlovy Vary - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.