Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

2.třída přátelsky v Rakovníku

04.12.2016 | Václav Tolar

V sobotu 3.prosince se 2.třída zúčastnila mikulášského přátelského turnaje v Rakovníku. Rozlosování turnaje slibovalo pět soubojů s velmi kvalitními soupeři.

Hned v prvním utkání jsme nastoupili proti pražské Spartě. Naši hráči se slavného klubového jména nezalekli a od začátku s protivníkem rozehráli naprosto rovnocennou partii. Dokonce ještě během druhého poločasu vedli 2:1 a senzační vítězství tak nebylo daleko. Spartě se sice povedla koncovka a dvěma góly v závěru strhla vítězství na svou stranu, ale i tak je těsná prohra 2:3 s takovýmto soupeřem jistě velmi cenná.

V druhém zápase jsme se potkali s tradičním soupeřem z Neratovic, proti kterému se nám historicky příliš nedaří. Naši kluci nicméně navázali na dobrý výkon proti Spartě a i proti Neratovicím to bylo velmi vyrovnané. Vítězství bylo ještě o chlup blíže než proti Spartě. Nakonec z toho byla remíza 3:3.

Po jedno zápasové přestávce kralupští nastoupili proti týmu Třemošné, kterou předcházela velmi dobrá pověst a se kterou naši neměli ještě možnost poměřit síly. Bohužel naši vyjeli na led z kabiny v určité letargii a rozjetý soupeř nám během pár minut nasázel čtyř góly. Až poté začali kralupští bruslit tak, jak to umí a hru částečně vyrovnali. Na obou stranách padlo ještě několik branek a nakonec utkání skončilo naší prohrou 3:9. Kdyby nebylo počátečního zaspání, jistě bychom měli šanci na mnohem lepší výsledek.

Další neznámý soupeř nás čekal ve čtvrtém zápase - Čerti Ostrov. Utkání to bylo plné gólů. Nejprve tahali za delší konec ostrovští, pak kralupští, pak zase ostrovští, kteří nakonec strhli konečné skóre na svojí stranu a zvítězili 9:7.

Jako poslední se proti nám postavil domácí tým Rakovníka. Naši malí hokejisté měli více ze hry téměř celé utkání, což se také promítlo do skóre, které se na konci zápasu zastavilo na stavu 4:1 a mohli jsme tak konečně oslavit vítězství. Celkově jsme na turnaji podali velmi dobrý výkon a v konečném zúčtování jsme v silné konkurenci obsadili 4.místo. Nejlepším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Ondra Albrecht. Jako odměnu za dobrý výkon si pak naši malí borci z Rakovníka kromě medailí odvezli i malou mikulášskou nadílku.

Účastníci turnaje: HC Meteor Třemošná, HC Rakovník, HK Kralupy nad Vltavou, HC Sparta Praha, HC Čerti Ostrov, HC Buldoci Neratovice

Sestava:
Brankáři: Matyáš Hora (Sparta, Neratovice), Jakub Tolar (Třemošná, Ostrov, Rakovník)
Hráči v poli: Ondřej Albrecht, Daniel Heřman, Matyáš Hora, Hynek Janda, Tadeáš Husák, Matyáš Procházka, Jakub Štajer, Jakub Tolar, Adam Tureček, Matyáš Tureček

fotogalerie

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Starší dorost je v plné přípravě, na turnaji v Přerově skončil čtvrtý

Již od prvního týdne v srpnu jsou na ledě starší dorostenci klubu HK Kralupy nad Vltavou. Na nově vzniklou RLSD - regionální ligu...

 
Street hokej

V sobotu 10. 6. 2017 se mladší žáci zúčastnili turnaje O pohár kladenského rytíře ve street hokeji. Jednalo se o druhý ročník tohoto...

 
A-tým

Příprava A-týmu na novou sezónu je v plném proudu

 
HOKEJOVÉ DNY KRALUP 2017 VE ZNAMENÍ VZPOMÍNEK
 
Internacionálové znovu v Kralupech
 
KRALUPSKÝ HOKEJOVÝ KLUB OPĚT POSILUJE
 
Třetí třída - ohlédnutí za sezónou 2016/17
 
GALAVEČER Mladších Žáků A -  sezona 2016/2017
 
Velikonoční turnaj v Neratovicích r. 2010
 
Turnaje v Kralupech a ve Varech
 
Utkání
Muži | Sobota 11.03.2017
S2153
4:2
HC Zlonice - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 26.02.2017
2:3
HK Kralupy - HC Vlašim
 
Mladší dorost | Neděle 26.03.2017, 10:15
14. kolo
5:2
HK Kralupy - Hvězda Praha
 
Starší žáci | Sobota 18.03.2017
5:8
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Mladší žáci A | Sobota 18.03.2017
9:3
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Mladší žáci B | Neděle 26.02.2017
HC Beroun - HK Kralupy
 
3. třída | Sobota 08.04.2017
Přát. turnaj
HC Karlovy Vary - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.