Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Úspěšný turnaj třetí třídy

05.12.2016 | Dušan Janda, Jakub Kaprál

V neděli 4.12. vyrazila třetí třída (doplněná o několik hráčů ročníku 2009) na svůj v pořadí již pátý svazový turnaj v letošní sezóně, tentokrát do Slaného.

Začali jsme proti domácím lvům a ne zrovna úspěšně. Vláčný vstup do zápasu, několik zbytečných chyb ve vlastní obraně a po pár minutách jsme prohrávali o dva góly. Naštěstí se tým rychle probudil, během chvilky skóre vyrovnal, otočil a postupně si budoval náskok. Od poloviny první třetiny jsme mohli z tribuny sledovat i hezké pasáže, kdy celý tým aktivně forčekoval po celém hřišti a soupeř se těžko dostával od vlastní brány. Při několika „dírkách v obraně“ tým s trochou štěstí podržel brankář, hráči slušně bruslili po zbytek hrací doby a zápas tak směřoval k přesvědčivému vítězství 14:6.
Ke druhému zápasu jsme se přesunuli na druhou stranu kluziště, kde na nás čekal Spartak Žebrák. Bohužel se potýkali s velkou marodkou a tak museli tým doplnit o několik výrazně mladších hráčů. Rozdíl ve výkonnosti se projevil celkem rychle a po aspoň trochu vyrovnaném začátku začalo skóre rychle narůstat ve prospěch Kralupských. Škoda, že jsme to nedokázali uhrát s nulou a nechali soupeře zapsat si čestný gól.
Po úpravě ledu jsme nastoupili k poslednímu utkání s Rakovníkem. Jako už tradičně (bohužel) po každé přestávce trvalo několik minut, než se hráči dostali do tempa a začal se hrát trochu hokej. Hra se přelévala na obě strany, nicméně „naši“ byli o něco hokejovější a postupně si vybudovali pohodlný náskok. Hru trochu „kouskovalo“ přerušování, kvůli příliš častým faulům a i když jsme vyhráli vyšším rozdílem než v prvním zápase (tentokrát 15:4), tak předvedený výkon už tak kvalitní nebyl – po většinu času tam chybělo více pohybu.
Celkově bylo vstřelených gólů mraky, všichni hráči (kromě brankáře) přispěli aspoň jednou čárkou a některé herní pasáže byly příslibem do budoucna.

Příští neděli nás čeká domácí Mikulášský Veolia Cup, kde se střetneme s, pro nás zatím, hokejově neznámými soupeři Kobra Praha, Slavoj Zbraslav, Bílí Tygři Liberec a PZ Kladno. Už se těšíme na novou zkušenost a Vy můžete přijít fandit :-).

fotogalerie

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu

Senzace, bomba, paráda! Hokejové Kralupy se mohou radovat, i přes neúspěšnou nedávnou baráž se u Vltavy bude hrát krajská liga. Jeden...

 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem

Kralupy – Zajímavé zpestření přípravy na novou hokejovou sezonu budou mít k dispozici starší žáci a junioři z našeho klubu ve...

 
Letní pohodové tréninky při víkendových večerech po 2 letech zpět

Od roku 2016, kdy HK Kralupy opustil tehdejší sportovní manažer Michal Broš, se na nějaký čas přestaly organizovat víkendové letní...

 
Sezona 2018/2019 - podrobné info
 
4. třída - Italská cesta
 
2. třída má za sebou poslední turnaj sezony
 
Hokejová sezona 2017/2018 bude ukončena v sobotu 14. dubna
 
Starší dorost s lídrem z Jablonce dřel, přesto padl a přerušil sérii výher
 
Kralupy TV zavzpomínala na Nagano. Takto se slavilo v Kralupech, i díky Procházkovi!
 
Ohlédnutí za sezonou A-týmu. Slibný start, smutný závěr
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.