Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězství 2. třídy na vánočním turnaji

19.12.2016 | Václav Tolar

V neděli 18.12. přivítala 2. třída na svém domácím stadionu další tři týmy, aby s nimi v předvánočním čase přátelsky změřila síly.

Kromě pohárů a medailí za umístění čekalo hosty i bohaté občerstvení připravené maminkami domácích hráčů. Jako první čekalo naši 2. třídu utkání se stejně starými hokejisty z Rakovníka. Naši na soupeře vlétli s velkou chutí a od začátku zápasu se usadili v okolí protivníkovi branky. Od prvních střídání také rychle narůstal počet námi vstřelených branek. Celý zápas se pak dál odvíjel v tomto celkem jednoznačném duchu a i přes dva čestné góly soupeře jsme nakonec slavili vysoké vítězství.

Ihned po prvním zápase nás čekalo druhé utkání s týmem Velkých Popovic. Naši malí hokejisté navázali na velmi dobrý výkon z prvního utkání a i tento zápas postupně ovládli. Na konci zápasu jsme si tak mohli udělat druhý zářez za druhé jasné vítězství na turnaji.

Po přestávce na úpravu ledu nás čekala Hvězda Praha. Začátek zápasu nám trochu utekl a než jsme se stačili rozkoukat, soupeř vedl o tři góly. Naštěstí se rychle ukázalo, že naši za soupeřem nijak herně nezaostávají a do konce prvního poločasu dokázali gólové manko smazat. Ve druhé půli jsme pak díky bojovnému a týmovému výkonu dokázali vsítit víc branek než soupeř. Hvězdu jsme porazili rozdílem pěti branek a naši kluci tak po posledním zápase mohli začít slavit zasloužené vítězství v celém turnaji.

Celkově turnaj nelze zhodnotit jinak, než že to byla pro kralupskou 2. třídu akce úspěšná po všech stránkách. Odvedený výborný sportovní výkon byl korunován vítězstvím v celém turnaji. Realizačnímu týmu (včetně rodičů) je nutno pak poděkovat za bezproblémově zvládnutou organizaci celého turnaje. Pozitivní také je, že k dobrému výsledku týmu přispělo i několik hráčů ročníku 2009, kteří za 2.třídu zatím pravidelně nenastupovali a na tomto turnaji tak získali cenné zápasové zkušenosti.

Účastníci turnaje: HC Rakovník, HK Kralupy nad Vltavou, HC Hvězda Praha, HC Slavoj Velké Popovice

Sestava:
Brankář: Tobiáš Binko 
Hráči v poli: Ondřej Albrecht, Vít Bradler, Ivan Čížek, Josef Čmerda, Daniel Heřman, Matyáš Hora, Jan Hrdina, Tadeáš Husák, Hynek Janda, Jakub Štajer, Jakub Tolar, Matyáš Tureček

fotogalerie

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Mladší dorost čeká parádní prověrka. S reprezentací Itálie!

Kralupy – Mají před sebou nevšední hokejový zážitek. Naši mladší dorostenci už tento pátek a sobotu odehrají dvě přátelská...

 
HK v Příbrami pohořel, bral jen bod

Kralupy – Po třech výhrách bohužel přišla porážka. A-tým Kralup zajížděl v rámci devátého kola krajské soutěže do...

 
Formu áčka o víkendu prověří Spartak Příbram

Kralupy – Jdou opět na scénu, znovu je po delší pauze čeká porce hokejových povinností. Áčko o víkendu odehraje další ze svých...

 
Dorostenec Dominik Danov nastoupí za Piráty Chomutov!
 
Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den
 
3. třída si z Kášterce přivezla bronz
 
Výhra s debaklem! Kralupy daly Hořovicím třináct gólů
 
Další soupeř v cestě. Áčko doma přivítá Hořovice
 
Město Kralupy ocenilo hrdinský čin našich dvou hráčů
 
Hráči ročníků 2010 absolvovali další turnaj
 
Utkání
Muži | Neděle 03.12.2017
9. kolo
6:5
HC Příbram - HK Kralupy
 
Starší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
5:1
HC Mělník - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
9:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Starší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
4. třída | Sobota 09.12.2017
Turnaj 9
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.