Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězství 2. třídy na vánočním turnaji

19.12.2016 | Václav Tolar

V neděli 18.12. přivítala 2. třída na svém domácím stadionu další tři týmy, aby s nimi v předvánočním čase přátelsky změřila síly.

Kromě pohárů a medailí za umístění čekalo hosty i bohaté občerstvení připravené maminkami domácích hráčů. Jako první čekalo naši 2. třídu utkání se stejně starými hokejisty z Rakovníka. Naši na soupeře vlétli s velkou chutí a od začátku zápasu se usadili v okolí protivníkovi branky. Od prvních střídání také rychle narůstal počet námi vstřelených branek. Celý zápas se pak dál odvíjel v tomto celkem jednoznačném duchu a i přes dva čestné góly soupeře jsme nakonec slavili vysoké vítězství.

Ihned po prvním zápase nás čekalo druhé utkání s týmem Velkých Popovic. Naši malí hokejisté navázali na velmi dobrý výkon z prvního utkání a i tento zápas postupně ovládli. Na konci zápasu jsme si tak mohli udělat druhý zářez za druhé jasné vítězství na turnaji.

Po přestávce na úpravu ledu nás čekala Hvězda Praha. Začátek zápasu nám trochu utekl a než jsme se stačili rozkoukat, soupeř vedl o tři góly. Naštěstí se rychle ukázalo, že naši za soupeřem nijak herně nezaostávají a do konce prvního poločasu dokázali gólové manko smazat. Ve druhé půli jsme pak díky bojovnému a týmovému výkonu dokázali vsítit víc branek než soupeř. Hvězdu jsme porazili rozdílem pěti branek a naši kluci tak po posledním zápase mohli začít slavit zasloužené vítězství v celém turnaji.

Celkově turnaj nelze zhodnotit jinak, než že to byla pro kralupskou 2. třídu akce úspěšná po všech stránkách. Odvedený výborný sportovní výkon byl korunován vítězstvím v celém turnaji. Realizačnímu týmu (včetně rodičů) je nutno pak poděkovat za bezproblémově zvládnutou organizaci celého turnaje. Pozitivní také je, že k dobrému výsledku týmu přispělo i několik hráčů ročníku 2009, kteří za 2.třídu zatím pravidelně nenastupovali a na tomto turnaji tak získali cenné zápasové zkušenosti.

Účastníci turnaje: HC Rakovník, HK Kralupy nad Vltavou, HC Hvězda Praha, HC Slavoj Velké Popovice

Sestava:
Brankář: Tobiáš Binko 
Hráči v poli: Ondřej Albrecht, Vít Bradler, Ivan Čížek, Josef Čmerda, Daniel Heřman, Matyáš Hora, Jan Hrdina, Tadeáš Husák, Hynek Janda, Jakub Štajer, Jakub Tolar, Matyáš Tureček

fotogalerie

 
Utkání
Muži | Sobota 13.10.2018, 17:00
5. kolo
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 14.10.2018, 09:45
9. kolo
8:0
HK Kralupy - HC Zbraslav
 
Dorost | Úterý 16.10.2018, 17:30
HK Kralupy nad Vltavou - Slovan Ústí nad Labem
2:8 ((0:2, 2:3, 0:3))
 
Starší žáci | Sobota 20.10.2018, 12:45
7. kolo
3:5
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Mladší žáci | Sobota 20.10.2018, 10:45
7. kolo
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.