Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězství 2. třídy na vánočním turnaji

19.12.2016 | Václav Tolar

V neděli 18.12. přivítala 2. třída na svém domácím stadionu další tři týmy, aby s nimi v předvánočním čase přátelsky změřila síly.

Kromě pohárů a medailí za umístění čekalo hosty i bohaté občerstvení připravené maminkami domácích hráčů. Jako první čekalo naši 2. třídu utkání se stejně starými hokejisty z Rakovníka. Naši na soupeře vlétli s velkou chutí a od začátku zápasu se usadili v okolí protivníkovi branky. Od prvních střídání také rychle narůstal počet námi vstřelených branek. Celý zápas se pak dál odvíjel v tomto celkem jednoznačném duchu a i přes dva čestné góly soupeře jsme nakonec slavili vysoké vítězství.

Ihned po prvním zápase nás čekalo druhé utkání s týmem Velkých Popovic. Naši malí hokejisté navázali na velmi dobrý výkon z prvního utkání a i tento zápas postupně ovládli. Na konci zápasu jsme si tak mohli udělat druhý zářez za druhé jasné vítězství na turnaji.

Po přestávce na úpravu ledu nás čekala Hvězda Praha. Začátek zápasu nám trochu utekl a než jsme se stačili rozkoukat, soupeř vedl o tři góly. Naštěstí se rychle ukázalo, že naši za soupeřem nijak herně nezaostávají a do konce prvního poločasu dokázali gólové manko smazat. Ve druhé půli jsme pak díky bojovnému a týmovému výkonu dokázali vsítit víc branek než soupeř. Hvězdu jsme porazili rozdílem pěti branek a naši kluci tak po posledním zápase mohli začít slavit zasloužené vítězství v celém turnaji.

Celkově turnaj nelze zhodnotit jinak, než že to byla pro kralupskou 2. třídu akce úspěšná po všech stránkách. Odvedený výborný sportovní výkon byl korunován vítězstvím v celém turnaji. Realizačnímu týmu (včetně rodičů) je nutno pak poděkovat za bezproblémově zvládnutou organizaci celého turnaje. Pozitivní také je, že k dobrému výsledku týmu přispělo i několik hráčů ročníku 2009, kteří za 2.třídu zatím pravidelně nenastupovali a na tomto turnaji tak získali cenné zápasové zkušenosti.

Účastníci turnaje: HC Rakovník, HK Kralupy nad Vltavou, HC Hvězda Praha, HC Slavoj Velké Popovice

Sestava:
Brankář: Tobiáš Binko 
Hráči v poli: Ondřej Albrecht, Vít Bradler, Ivan Čížek, Josef Čmerda, Daniel Heřman, Matyáš Hora, Jan Hrdina, Tadeáš Husák, Hynek Janda, Jakub Štajer, Jakub Tolar, Matyáš Tureček

fotogalerie

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Letní kemp starších žáků aneb 30. kralupský gól Míry Tejrala

Kralupy - Druhý prázdninový týden byl pro kralupské starší žáky ve znamení dobrovolného přípravného kempu. Trenér Tomáš Krčmář...

 
Trenér Dufek: Udělal se tu obrovský kus práce

Kralupy - Bývalý hráč Komety Brno a dlouholetý trenér mládeže MARTIN DUFEK se stal od 1. května 2018 novým trenérem mládeže HK...

 
Zázemí HK Kralupy vylepší klubovna

Kralupy - Zdravíme všechny hráče, rodiče, trenéry a další příznivce kralupského hokejového klubu,

 
Kralupské výběry se představily na Kladně
 
Kralupskou premiéru v krajské lize uvidí Králův Dvůr. Doma poprvé s Příbramí
 
Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!
 
Ustanovení Hokejové rady
 
Hry, konzultace i spolupráce s jinými oddíly. HK zbrojí na další ročník
 
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu
 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.