Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vánoční turnaj 3. třídy

29.12.2016 | Jakub Kaprál

Na dnešní den měla 3. třída naplánovaný Vánoční turnaj v Roudnici nad Labem. Podle turnajového systému nás čekaly boje ve skupině a poté o umístění. Hrálo se 2x15 minut.

V prvním zápase jsme vyzvali domácí Roudnici. Zpočátku se zdálo, že máme utkání pod kontrolou, ale ve druhé polovině první části převzali otěže utkání do svých rukou domácí a dostali se do dvoubrankového trháku. Na začátku druhé části jsme prohrávali už 2:5. Poslední minuty opět patřily našemu týmu. Podařilo se nám snížit na 4:5 a sahali jsme po vyrovnání. To se bohužel nepovedlo a nakonec jsme prohráli 4:6. 
Ve druhém utkání nás čekali Vlci Jablonec. Toto střetnutí pro nás bylo velmi důležité – případná výhra nám mohla udržet naději na medaile. Nasazení odpovídalo důležitosti zápasu a od začátku naše mužstvo vedlo. Ve druhé polovině soupeř snížil z 6:2 na 6:4, ale větší drama jsme nedopustili a zvítězili jsme 7:4. 
V posledním utkání skupiny jsme sledovali střetnutí Roudnice s Jabloncem. Výhra Jablonce o jednu nebo dvě branky by nás posunula do finále. Hosté celé utkání vedli. Nakonec, bohužel pro náš tým, domácí osm sekund před koncem vyrovnali a poslali nás do boje o bronz. 
Na závěr jsme se utkali se známým rivalem ze Slaného. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný a ani jednomu ze soupeřů se nepodařilo odskočit ve skóre. V závěru slánští vyrovnali sporným gólem na 8:8 a čekali nás nájezdy. Kralupy proměnili pouze jednu ze dvou penalt, zatímco slánští všechny tři a mohli začít slavit zisk bronzových medailí.
Náš tým obsadil závěrečné 4. místo. Celkový pohled na turnaj je pozitivní. Odehráli jsme tři velmi vyrovnané zápasy, ve kterých se hráči snažili bojovat, bruslit a střílet branky. Výkony i nasazení všech hráčů byly slušné, ale určitě jsme měli na to všechny tři zápasy vyhrát. Poučení pro příště! 
Zkraje nového roku, v lednu, nás čekají hned tři svazové turnaje – v Kralupech, v Mladé Boleslavi a v Hořovicích. Doufáme, že do nového roku vkročíme správně! 
Tímto bych rád za celou 3. třídu všem popřál všechno nejlepší do nového roku 2017! Především pevné zdraví, štěstí a spoustu (nejen) sportovních úspěchů!

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Děkovný dopis od HC Božetice

Kralupy - Do sobotní vítězného utkání s Božeticemi zasáhl velkou měrou jeden nepříjemný moment, kdy božetický Libor Votruba byl při...

 
Starší dorost pokračuje ve vítězné sérii

Kralupy – To je zkrátka fantazie! Starší dorostenci Kralup za sebou opět mají velmi vydařený víkend. V sedmém kole nejprve smetli...

 
HK se znovu představí doma, přivítá Božetice

Kralupy – Zatím to jde výborně! Hokejisté Kralup zvládli vstup do nové sezony krajské soutěže na jedničku. Tým kolem trenéra Josefa...

 
Áčko smetlo Žilinu sedmi góly
 
Poprvé doma! Hlavní tým hostí posílenou Žilinu
 
3. třída ovládla první domácí turnaj
 
Nezastavitelný dorost přehrál Benátky a smetl Frýdlant
 
Áčko po famózním obratu slaví první výhru
 
Kapitán Blahoš: Sršíme elánem a dravostí. To musíme prodat!
 
Čekání končí! Áčko na úvod krajské soutěže prověří Zlonice
 
Utkání
Muži | Sobota 21.10.2017
2:4
Velké Popovice - HK Kralupy
 
Starší dorost | Pátek 20.10.2017
9. kolo
2:4
HK Kralupy - Vlci Jablonec
 
Mladší dorost | Sobota 21.10.2017
6. kolo
5:4
HC Mělník - HK Kralupy
 
Starší žáci | Sobota 21.10.2017
10. kolo
1:1
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 15.10.2017
9. kolo
HK Kralupy - HC Benešov
 
4. třída | Neděle 22.10.2017
Přát 9 na velké
HK Kralupy - HC Kobra
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.