Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vánoční turnaj 3. třídy

29.12.2016 | Jakub Kaprál

Na dnešní den měla 3. třída naplánovaný Vánoční turnaj v Roudnici nad Labem. Podle turnajového systému nás čekaly boje ve skupině a poté o umístění. Hrálo se 2x15 minut.

V prvním zápase jsme vyzvali domácí Roudnici. Zpočátku se zdálo, že máme utkání pod kontrolou, ale ve druhé polovině první části převzali otěže utkání do svých rukou domácí a dostali se do dvoubrankového trháku. Na začátku druhé části jsme prohrávali už 2:5. Poslední minuty opět patřily našemu týmu. Podařilo se nám snížit na 4:5 a sahali jsme po vyrovnání. To se bohužel nepovedlo a nakonec jsme prohráli 4:6. 
Ve druhém utkání nás čekali Vlci Jablonec. Toto střetnutí pro nás bylo velmi důležité – případná výhra nám mohla udržet naději na medaile. Nasazení odpovídalo důležitosti zápasu a od začátku naše mužstvo vedlo. Ve druhé polovině soupeř snížil z 6:2 na 6:4, ale větší drama jsme nedopustili a zvítězili jsme 7:4. 
V posledním utkání skupiny jsme sledovali střetnutí Roudnice s Jabloncem. Výhra Jablonce o jednu nebo dvě branky by nás posunula do finále. Hosté celé utkání vedli. Nakonec, bohužel pro náš tým, domácí osm sekund před koncem vyrovnali a poslali nás do boje o bronz. 
Na závěr jsme se utkali se známým rivalem ze Slaného. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný a ani jednomu ze soupeřů se nepodařilo odskočit ve skóre. V závěru slánští vyrovnali sporným gólem na 8:8 a čekali nás nájezdy. Kralupy proměnili pouze jednu ze dvou penalt, zatímco slánští všechny tři a mohli začít slavit zisk bronzových medailí.
Náš tým obsadil závěrečné 4. místo. Celkový pohled na turnaj je pozitivní. Odehráli jsme tři velmi vyrovnané zápasy, ve kterých se hráči snažili bojovat, bruslit a střílet branky. Výkony i nasazení všech hráčů byly slušné, ale určitě jsme měli na to všechny tři zápasy vyhrát. Poučení pro příště! 
Zkraje nového roku, v lednu, nás čekají hned tři svazové turnaje – v Kralupech, v Mladé Boleslavi a v Hořovicích. Doufáme, že do nového roku vkročíme správně! 
Tímto bych rád za celou 3. třídu všem popřál všechno nejlepší do nového roku 2017! Především pevné zdraví, štěstí a spoustu (nejen) sportovních úspěchů!

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Starší dorost s lídrem z Jablonce dřel, přesto padl a přerušil sérii výher

Kralupy - Poslední domácí utkání v RLSD skupina o baráž do extraligy, sehráli starší dorostenci HK Kralupy. Na svém ledě přivítali tým...

 
Kralupy TV zavzpomínala na Nagano. Takto se slavilo v Kralupech, i díky Procházkovi!

Kralupy – Od senzačního naganského úspěchu letos uplynulo přesně dvacet let. A regionální Kralupy TV přišla k tomuto jubileu...

 
Ohlédnutí za sezonou A-týmu. Slibný start, smutný závěr

Kralupy – Vynikající začátek, trpký konec. Nějak takto by šla nejjednodušeji popsat poslední sezona kralupského áčka, které se po...

 
Derniéru Kralupům překazilo Kladno
 
A-tým v Kutné Hoře prohrál a do krajské ligy letos nepostoupí
 
Starší žáci porazili Spartu Praha!
 
Starší dorost smetl Litomyšl, byl blízko desítky
 
Výběr dorostu poměří síly s kolébkou hokeje
 
Odveta áčku nevyšla, v Sedlčanech prohrálo
 
První výhra v baráži! A-tým dal Tatranu „bůra“
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Pátek 16.03.2018, 17:45
0:3
HK Kralupy - Vlci Jablonec
 
Mladší dorost | Neděle 11.03.2018
14. kolo
HK Kralupy - HC Beroun
 
Starší žáci | Sobota 10.03.2018
31. kolo
3:0
HK Kralupy - HC Benešov
 
Mladší žáci | Neděle 04.03.2018
30. kolo
Sparta Praha - HK Kralupy
 
4. třída | Sobota 10.03.2018
8. kolo
5:6
HC Kladno - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.