Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Portál HK Kralupy backloop logo 

Nadstavbová část ELIOD ligy mladšího dorostu

25.01.2017 | HK Kralupy

Základní část ELIOD ligy mladšího dorostu skupiny západ-sever je minulostí. Její průběh z pohledu kralupskému mužstva monitorujeme krátce v článku a zároveň také ve videu, které k nám přiletělo přímo z kabiny mladšího dorostu. Kralupští mladíci se v neděli od 12.45 hodin pustí do poslední fáze sezóny, kterou si jdou, jak sám říká jejich trenér, užít. Po roce se náš mladší dorost opět probojoval do nadstavbové části. Zatímco loni se mu povedlo postoupit do nadstavby o jeden bodík, letos Kralupy srdnatě bojovaly celou základní část na předních místech tabulky a i díky tomu, tak na stadionu v Kralupech uvidíme týmy jako HC Plzeň B, Meteor Třemošná, Stadion Litoměřice či Energie Karlovy Vary B. 

ELIOD liga mladšího dorostu má zasebou 24 utkání základní části. Kralupští hokejisté vstupovali do své druhé sezóny v lize s loňskými zkušenostmi, které se povedlo částečně zúročit a zákaldní část s rozdílem 10 bodů vyhrát. Nyní tým trenéra Lukáše Majera čeká 14 pikantních zápasů nadstavbové skupiny.

Pane trenére, jak se ohlížíte za základní částí?
Předem musím říct, že se nám sešlo velice týmové a houževnaté jádro mužstva, na které se s průběhem celé sezóny nabaloval a nabaluje celý tým. To nám pomohlo v zápasech bojovat a dřít, ač byl soupeř někdy hokejovější než my. Soutěž byla od začátku možná málo vyrovnaná, ani ne tolik kvalitou týmů, ale přístupem klubů k zápasům. To je v dorosteneckém hokeji škoda. Na druhou stranu, zápasy v Kadani, všechny čtyři s Litoměřicemi, to byla z mého pohledu reklama na hokej a důvod, proč se tato soutěž hraje.

Jak to vypadá s hráčským kádrem, chcete někoho vyzdvihnout, kdo nejvíce pomohl a pomáhá týmu?
Mužstvu pomáháme všichni, od brankáře přes hráče, trenéry, vedoucího, kustody a uklízečku, která nám ráno uklidí kabinu. Všichni tomu dáváme a jeden bez druhého bychom nemohli fungovat. Já se v kabině chovám a hráčům to i říkám, že nejsem nad nimi. Jsme tu a společně na nečem pracujeme. Co bych rád zmínil a myslím, že přidalo na síle je to, že během září se k nám přidali tři hráči, kteří koketovali v letošní sezóně s extraligou mladšího dorostu. Ač by třeba v těch klubech stabilně hráli, po dohodě s jejich trenéry se nám povedlo je dostat do týmu, což vidím jako plus jednak pro ty hráče, ale především pro celé prostředí. Zkvalitní to tréninkový proces, klubovou kulturu a celkovou sílu mužstva. Všude slyším, chybí konkurenční prostředí. My ho máme a zdravé.

S čím budete vstupovat do nadstavbové části a jaké jsou do ní cíle?
Tak v prvé řadě nějak nerozlišujeme, že jdeme do nadstavby. Prostě jdeme týden po týdnu a trénink po tréninku, jak jsme šli předloni, loni, v létě, přes Vánoce. V kabině samozřejmě tvarujeme a tvrdě makáme na přípravě, ale to je v každém mužstvu. Osobně jsem pyšný na chlapce, že pomohli klubu, aby se v Kralupech hrála horní skupina z níž vítěz jde do extraligy mladšího dorostu. V týmu si uvědomujeme, že podobných šancí třeba už mít nebudeme, a jak s tím vynaložíme je jen na nás. Po sportovní stránce ta liga má asi favority, to bych zastíral, že ne. Třemošná, Litoměřice, ti jsou hladoví se dostat nahoru. My budeme kousat, dřít a užívat si to. Tak jako od začátku sezóny.

ROZPIS NADSTAVBOVÉ SKUPINY ELIOD LIGY MLADŠÍHO DOROSTU, SK.ZÁPAD
   

1.kolo 29.1.2017 neděle HK Kralupy nad Vltavou
Energie Karlovy Vary B
2.kolo 3.2.2017 pátek HK Kralupy nad Vltavou
Piráti Chomutov "B"
3.kolo 5.2.2017 neděle HC Stadion Litoměřice
HK Kralupy nad Vltavou
4.kolo 9.2.2017 čtvrtek HK Kralupy nad Vltavou
HC Verva Litvínov "B"
5.kolo 12.2.2017 neděle HC Meteor Třemošná
HK Kralupy nad Vltavou
6.kolo 19.2.2017 neděle HK Kralupy nad Vltavou
HC Plzeň 1929 "B"
7.kolo 23.2.2017 čtvrtek HC Hvězda Praha
HK Kralupy nad Vltavou
8.kolo 26.2.2017 neděle Energie Karlovy Vary B
HK Kralupy nad Vltavou
9.kolo 5.3.2017 neděle Piráti Chomutov "B"
HK Kralupy nad Vltavou
10.kolo 9.3.2017 čtvrtek HK Kralupy nad Vltavou
HC Stadion Litoměřice
11.kolo 12.3.2017 neděle HC Verva Litvínov "B"
HK Kralupy nad Vltavou
12.kolo 19.3.2017 neděle HK Kralupy nad Vltavou
HC Meteor Třemošná
13.kolo 23.3.2017 čtvrtek HC Plzeň 1929 "B"
HK Kralupy nad Vltavou
14.kolo 26.3.2017 neděle HK Kralupy nad Vltavou
HC Hvězda Praha

 
Aktuální články
Rozhovor s reprezentantem ČR na MS v Bandy hokeji a zároveň hráčem A-týmu HKK - Lukášem Turzou

Lukáš je hráč A-týmu HKK a v tuto chvíli se nachází na MS ve Švédsku, kde reprezentuje ČR v Bandy hokeji. A co nám prozradil?

 
Dorost veze výhru z Varnsdorfu!

dnes si dorostenci spravili chuť nad tradičním soupeřem z Varnsdorfu a napravili porážku z minulého víkendu  v České Lípě. Od...

 
Dorost v neděli nestačil na Českou Lípu

Proti sobotnímu utkání si trenér dorostu připadal, že vede úplně jiný tým  a hráči po dvou výhrách zapomněli co je ctilo v...

 
Vítězný víkend Starších žáků
 
Kanonáda dorostenců!
 
Juniorka zvládla silného soupeře v závěru!
 
Letňany ukončily sérii výher Starších žáků
 
Tomáš Krčmář hodnotí dosavadní výkony svých svěřenců
 
Starší žáci znovu neporažení!
 
Novoroční výhra nad rivalem
 
Utkání
Muži | Sobota 19.01.2019
18. kolo
SK Černošice - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 19.01.2019, 18:00
HK Kralupy nad Vltavou - Slovan Ústí nad Labem
4:9 ()
 
Dorost | Neděle 20.01.2019, 12:30
23. kolo
0:4
HC Vandsdorf - HK Kralupy
 
Starší žáci | Sobota 12.01.2019, 19:00
18. kolo
1:9
HC Kobra - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 20.01.2019, 10:10
20. kolo
2:6
HK Kralupy - Velké Popovice
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.