Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pojď hrát hokej do Kralup

30.01.2017 | HKK

Nedělní dopoledne na zimním stadiónu v Kralupech nad Vltavou patřilo celorepublikové náborové akci ČSLH "Pojď hrát hokej". Skvělého hokejového představení se zúčastnilo přes 50 dětí včetně 32 "nováčků“, kteří přišli na akci na základě náborové kampaně Hokejového klubu Kralupy nad Vltavou ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Úvodního slova před skupinou více než 30 "nových" rodičů se ujal sekretář klubu paní Marie Měřínská, která představila členy vedení klubu HK Kralupy a přítomného předsedu Sportovní komise při MěÚ v Kralupech pana Jana Špačka. Za sportovní úsek HK Kralupy se akce účastnil pan Michal Broš (mj. několikanásobný mistr ČR, finské SM ligy a mistr světa) metodik klubu a pan Lukáš Majer šéftrenér mládeže klubu.
Rodičům "nováčků" byl přednášejícími (Měřínská, Špaček, Broš a Majer) lední hokej představen jako sport zábavný, bezpečný a finančně mnohem dostupnější, než si mnozí myslí. Dále byly rodičům představeny možnosti podpory začínajícím hráčům v kralupském klubu a byli seznámeni s tréninkovými časy určenými právě pro děti, které se rozhodly s ledním hokejem v Kralupech začít. 
Program se sestával z ukázky tréninku dětí, které jsou na ledě 2. – 4. rokem a tréninkových technik a her, které si mohly nově příchozí na ledě vyzkoušet. Některé děti si vyzkoušely opravdu první krůčky. Děti byly rozděleny do několika skupin, které byly vedeny zkušenými kralupskými trenéry a nápomocni byli také kralupští hokejisté z řad mladších a starších žáků. Všichni zažili spoustu zábavy a ani po více jak hodině strávené na ledě se některým nechtělo jít domů.
Nově příchozí děti obdržely u registrace hokejový dres, odznaky, samolepky a sladkou pozornost. 

Všichni účastníci strávili příjemné hokejové dopoledne.

fotogalerie

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Mladší dorost čeká parádní prověrka. S reprezentací Itálie!

Kralupy – Mají před sebou nevšední hokejový zážitek. Naši mladší dorostenci už tento pátek a sobotu odehrají dvě přátelská...

 
HK v Příbrami pohořel, bral jen bod

Kralupy – Po třech výhrách bohužel přišla porážka. A-tým Kralup zajížděl v rámci devátého kola krajské soutěže do...

 
Formu áčka o víkendu prověří Spartak Příbram

Kralupy – Jdou opět na scénu, znovu je po delší pauze čeká porce hokejových povinností. Áčko o víkendu odehraje další ze svých...

 
Dorostenec Dominik Danov nastoupí za Piráty Chomutov!
 
Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den
 
3. třída si z Kášterce přivezla bronz
 
Výhra s debaklem! Kralupy daly Hořovicím třináct gólů
 
Další soupeř v cestě. Áčko doma přivítá Hořovice
 
Město Kralupy ocenilo hrdinský čin našich dvou hráčů
 
Hráči ročníků 2010 absolvovali další turnaj
 
Utkání
Muži | Neděle 03.12.2017
9. kolo
6:5
HC Příbram - HK Kralupy
 
Starší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
5:1
HC Mělník - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
9:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Starší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
4. třída | Sobota 09.12.2017
Turnaj 9
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.