Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pojď hrát hokej do Kralup

30.01.2017 | HKK

Nedělní dopoledne na zimním stadiónu v Kralupech nad Vltavou patřilo celorepublikové náborové akci ČSLH "Pojď hrát hokej". Skvělého hokejového představení se zúčastnilo přes 50 dětí včetně 32 "nováčků“, kteří přišli na akci na základě náborové kampaně Hokejového klubu Kralupy nad Vltavou ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Úvodního slova před skupinou více než 30 "nových" rodičů se ujal sekretář klubu paní Marie Měřínská, která představila členy vedení klubu HK Kralupy a přítomného předsedu Sportovní komise při MěÚ v Kralupech pana Jana Špačka. Za sportovní úsek HK Kralupy se akce účastnil pan Michal Broš (mj. několikanásobný mistr ČR, finské SM ligy a mistr světa) metodik klubu a pan Lukáš Majer šéftrenér mládeže klubu.
Rodičům "nováčků" byl přednášejícími (Měřínská, Špaček, Broš a Majer) lední hokej představen jako sport zábavný, bezpečný a finančně mnohem dostupnější, než si mnozí myslí. Dále byly rodičům představeny možnosti podpory začínajícím hráčům v kralupském klubu a byli seznámeni s tréninkovými časy určenými právě pro děti, které se rozhodly s ledním hokejem v Kralupech začít. 
Program se sestával z ukázky tréninku dětí, které jsou na ledě 2. – 4. rokem a tréninkových technik a her, které si mohly nově příchozí na ledě vyzkoušet. Některé děti si vyzkoušely opravdu první krůčky. Děti byly rozděleny do několika skupin, které byly vedeny zkušenými kralupskými trenéry a nápomocni byli také kralupští hokejisté z řad mladších a starších žáků. Všichni zažili spoustu zábavy a ani po více jak hodině strávené na ledě se některým nechtělo jít domů.
Nově příchozí děti obdržely u registrace hokejový dres, odznaky, samolepky a sladkou pozornost. 

Všichni účastníci strávili příjemné hokejové dopoledne.

fotogalerie

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Letní kemp starších žáků aneb 30. kralupský gól Míry Tejrala

Kralupy - Druhý prázdninový týden byl pro kralupské starší žáky ve znamení dobrovolného přípravného kempu. Trenér Tomáš Krčmář...

 
Trenér Dufek: Udělal se tu obrovský kus práce

Kralupy - Bývalý hráč Komety Brno a dlouholetý trenér mládeže MARTIN DUFEK se stal od 1. května 2018 novým trenérem mládeže HK...

 
Zázemí HK Kralupy vylepší klubovna

Kralupy - Zdravíme všechny hráče, rodiče, trenéry a další příznivce kralupského hokejového klubu,

 
Kralupské výběry se představily na Kladně
 
Kralupskou premiéru v krajské lize uvidí Králův Dvůr. Doma poprvé s Příbramí
 
Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!
 
Ustanovení Hokejové rady
 
Hry, konzultace i spolupráce s jinými oddíly. HK zbrojí na další ročník
 
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu
 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.