Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pojď hrát hokej do Kralup

30.01.2017 | HKK

Nedělní dopoledne na zimním stadiónu v Kralupech nad Vltavou patřilo celorepublikové náborové akci ČSLH "Pojď hrát hokej". Skvělého hokejového představení se zúčastnilo přes 50 dětí včetně 32 "nováčků“, kteří přišli na akci na základě náborové kampaně Hokejového klubu Kralupy nad Vltavou ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Úvodního slova před skupinou více než 30 "nových" rodičů se ujal sekretář klubu paní Marie Měřínská, která představila členy vedení klubu HK Kralupy a přítomného předsedu Sportovní komise při MěÚ v Kralupech pana Jana Špačka. Za sportovní úsek HK Kralupy se akce účastnil pan Michal Broš (mj. několikanásobný mistr ČR, finské SM ligy a mistr světa) metodik klubu a pan Lukáš Majer šéftrenér mládeže klubu.
Rodičům "nováčků" byl přednášejícími (Měřínská, Špaček, Broš a Majer) lední hokej představen jako sport zábavný, bezpečný a finančně mnohem dostupnější, než si mnozí myslí. Dále byly rodičům představeny možnosti podpory začínajícím hráčům v kralupském klubu a byli seznámeni s tréninkovými časy určenými právě pro děti, které se rozhodly s ledním hokejem v Kralupech začít. 
Program se sestával z ukázky tréninku dětí, které jsou na ledě 2. – 4. rokem a tréninkových technik a her, které si mohly nově příchozí na ledě vyzkoušet. Některé děti si vyzkoušely opravdu první krůčky. Děti byly rozděleny do několika skupin, které byly vedeny zkušenými kralupskými trenéry a nápomocni byli také kralupští hokejisté z řad mladších a starších žáků. Všichni zažili spoustu zábavy a ani po více jak hodině strávené na ledě se některým nechtělo jít domů.
Nově příchozí děti obdržely u registrace hokejový dres, odznaky, samolepky a sladkou pozornost. 

Všichni účastníci strávili příjemné hokejové dopoledne.

fotogalerie

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Hokejová sezona 2017/2018 bude ukončena v sobotu 14. dubna

Kralupy - Oficiální ukončení sezony 2017/2018 je v sobotu 14. dubna 2018, kdy končí tréninky na ledě, popřípadě přátelská utkání a...

 
Starší dorost s lídrem z Jablonce dřel, přesto padl a přerušil sérii výher

Kralupy - Poslední domácí utkání v RLSD skupině o baráž do extraligy sehráli starší dorostenci HK Kralupy. Na svém ledě přivítali tým...

 
Kralupy TV zavzpomínala na Nagano. Takto se slavilo v Kralupech, i díky Procházkovi!

Kralupy – Od senzačního naganského úspěchu letos uplynulo přesně dvacet let. A regionální Kralupy TV přišla k tomuto jubileu...

 
Ohlédnutí za sezonou A-týmu. Slibný start, smutný závěr
 
Derniéru Kralupům překazilo Kladno
 
A-tým v Kutné Hoře prohrál a do krajské ligy letos nepostoupí
 
Starší žáci porazili Spartu Praha!
 
Starší dorost smetl Litomyšl, byl blízko desítky
 
Výběr dorostu poměří síly s kolébkou hokeje
 
Odveta áčku nevyšla, v Sedlčanech prohrálo
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 18.03.2018
15. kolo
2:7
Velké Popovice - HK Kralupy
 
Starší žáci | Neděle 18.03.2018
32. kolo
2:5
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 18.03.2018
31. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
4. třída | Sobota 10.03.2018
8. kolo
5:6
HC Kladno - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.