Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pojď hrát hokej do Kralup

30.01.2017 | HKK

Nedělní dopoledne na zimním stadiónu v Kralupech nad Vltavou patřilo celorepublikové náborové akci ČSLH "Pojď hrát hokej". Skvělého hokejového představení se zúčastnilo přes 50 dětí včetně 32 "nováčků“, kteří přišli na akci na základě náborové kampaně Hokejového klubu Kralupy nad Vltavou ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Úvodního slova před skupinou více než 30 "nových" rodičů se ujal sekretář klubu paní Marie Měřínská, která představila členy vedení klubu HK Kralupy a přítomného předsedu Sportovní komise při MěÚ v Kralupech pana Jana Špačka. Za sportovní úsek HK Kralupy se akce účastnil pan Michal Broš (mj. několikanásobný mistr ČR, finské SM ligy a mistr světa) metodik klubu a pan Lukáš Majer šéftrenér mládeže klubu.
Rodičům "nováčků" byl přednášejícími (Měřínská, Špaček, Broš a Majer) lední hokej představen jako sport zábavný, bezpečný a finančně mnohem dostupnější, než si mnozí myslí. Dále byly rodičům představeny možnosti podpory začínajícím hráčům v kralupském klubu a byli seznámeni s tréninkovými časy určenými právě pro děti, které se rozhodly s ledním hokejem v Kralupech začít. 
Program se sestával z ukázky tréninku dětí, které jsou na ledě 2. – 4. rokem a tréninkových technik a her, které si mohly nově příchozí na ledě vyzkoušet. Některé děti si vyzkoušely opravdu první krůčky. Děti byly rozděleny do několika skupin, které byly vedeny zkušenými kralupskými trenéry a nápomocni byli také kralupští hokejisté z řad mladších a starších žáků. Všichni zažili spoustu zábavy a ani po více jak hodině strávené na ledě se některým nechtělo jít domů.
Nově příchozí děti obdržely u registrace hokejový dres, odznaky, samolepky a sladkou pozornost. 

Všichni účastníci strávili příjemné hokejové dopoledne.

fotogalerie

 
Utkání
Muži | Sobota 13.10.2018, 17:00
5. kolo
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 14.10.2018, 09:45
9. kolo
8:0
HK Kralupy - HC Zbraslav
 
Dorost | Úterý 16.10.2018, 17:30
HK Kralupy nad Vltavou - Slovan Ústí nad Labem
2:8 ((0:2, 2:3, 0:3))
 
Starší žáci | Sobota 20.10.2018, 12:45
7. kolo
3:5
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Mladší žáci | Sobota 20.10.2018, 10:45
7. kolo
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.