Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vybrané naděje z Kralup mají po tréninku s legendami

30.08.2017 | HK Kralupy

Jeden z největších sportovních zážitků za sebou mají mladí hokejisté z Kralup, Kladna a Slaného. Trojice klubů navázala na vzájemnou spolupráci v rámci mládežnických týmů a na úvod se několik desítek hráčů právě z těchto oddílů sešlo na společném tréninku ve Slaném. To by ještě nebylo nic neobvyklého. Jenže společně s hokejovými nadějemi se na ledě představil i Jaromír Jágr. Ten po boku dalších hvězd své doby - Martina Procházky a Libora Procházky nejmenším hokejistům ukazoval, jak zlepšit bruslení a jak zdokonalit další své dovednosti.

Na ledě se v jeden okamžik proháněli tři olympijští vítězové, kteří dohromady nastřádali sedm zlatých medailí z mistrovství světa. Mezi legendami trénovala kupa mladých natěšených hráčů, už samotný vstup Jágra na ledovou plochu provázely obrovské ovace. Kdo by také nechtěl být trénován přímo hvězdnou legendou!

Dvojnásobný vítěz Stanley cupu na tréninku předvedl několik cvičení, společně s dalšími dvěma jmenovanými hvězdami se snažil malým hokejistům poradit a pomoct v jejich vývoji. Poté se objevil u kluků i v civilu, aby rozdal omámeným hráčům několik podpisů.

„Všichni kluci byli pěkně vykulení, na Jardu mířilo snad tisíc zamilovaných pohledů. Chtěli podpisy na všechny chrániče, dresy, rukavice, kéž by jim tohle obrovské nadšení vydrželo celou sezonu,“ popsal krátce účast desítky hokejistů z Kralup trenér a sportovní manažer klubu Josef Zajíc.

Nový projekt Sportovní centrum mládeže má za úkol jedno – znovu obnovit kvalitní českou hokejovou školu a navázat na úspěchy předešlých generací. Zatím se jedná o propojení tří výše zmíněných klubů, kterých by se měl týkat i díky projektu větší přísun peněz.

„Když já procházel mládežnickými kategoriemi, byla hluboká totalita a peníze se do sportu hrnuly takovým způsobem, že nebylo zapotřebí nic takového dělat. Jarda na akci dobře řekl, že mít doma malého hokejistu je dnes finančně obrovsky náročné. Proto jsme rádi za jakýkoliv příspěvek, který od státu či kraje dostáváme,“ řekl znovu Zajíc.

Jaromír Jágr se ve Slaném objevil na jeden trénink, za pár týdnů s největší pravděpodobností odcestuje zpět za moře k další sezoně v NHL. Martin Procházka s Liborem Procházkou se však projektu budou věnovat dlouhodobě. 

O akci informovala dohromady pětice médií - Česká televize, deník Sport, TV Slaný, portál hokej.cz a Mělnický deník.

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Josef Zajíc: Z přípravy mám vynikající pocit

Kralupy – 15. září 2018. V ten den vyjedou hokejisté Kralup k prvnímu mistrovskému utkání sezony 2018/2019. Do očekávaného...

 
Letní kemp starších žáků aneb 30. kralupský gól Míry Tejrala

Kralupy - Druhý prázdninový týden byl pro kralupské starší žáky ve znamení dobrovolného přípravného kempu. Trenér Tomáš Krčmář...

 
Trenér Dufek: Udělal se tu obrovský kus práce

Kralupy - Bývalý hráč Komety Brno a dlouholetý trenér mládeže MARTIN DUFEK se stal od 1. května 2018 novým trenérem mládeže HK...

 
Zázemí HK Kralupy vylepší klubovna
 
Kralupské výběry se představily na Kladně
 
Kralupskou premiéru v krajské lize uvidí Králův Dvůr. Doma poprvé s Příbramí
 
Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!
 
Ustanovení Hokejové rady
 
Hry, konzultace i spolupráce s jinými oddíly. HK zbrojí na další ročník
 
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.