Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nezastavitelný dorost přehrál Benátky a smetl Frýdlant

02.10.2017 | HK Kralupy

Kralupy – To je jízda! Perfektními výkony se v nové sezoně prezentují naši starší dorostenci, kteří si v posledních dnech připsali další dvě výhry. Díky pěti vítězstvím z šesti utkání je tak HK na druhém místě tabulky.

Kralupské naděje nejprve porazily Benátky 4:3 a výhra to byla hodně nečekaná. Dvěma brankami se na cenném triumfu podílel Danov, který navrch přidal jednu přesnou nahrávku.

 

„V první třetině jsme hráli poměrně dobře takticky, kluci drželi systém a měli štěstí v přesilových hrách. V poslední části jsme měli spoustu šancí utkání definitivně ukončit pátým gólem. Místo toho se ale ze zápasu stalo drama a osobně si nesmírně vážím zvládnutého závěru, kdy téměř vše hrálo proti nám a kluci to oddřeli do poslední vteřiny. V Benátkách se vyhrávat nebude, je tu specifické prostředí. I přes další výhru ale stojíme nohama na zemi a musíme se vyvarovat výpadků v posledních třetinách,“ zhodnotil první souboj kralupský trenér Lukáš Majer. 

 

HC Benátky nad Jizerou - HK Kralupy nad Vltavou 3:4 (0:3, 1:1, 2:0). Branky a nahrávky: 28. Douša (Král), 54. Najč (Rudolph), 57. Rudolph (Koleček, Najč) - 20. Bradáček (Danov, Marek), 14. Danov (Bradáček), 17. Richtr (Černý, Kučera), 31. Danov.

 

HC Benátky nad Jizerou: Šuhájek (Kraj) - Suk, Prel, Štrajt, Vyskočil, Koleček, Junek, Theissing, Papoušek, Belas, Rudolph, Douša, Najč, Karli, Švach, Donini, Král. Trenér: Luděk Škaloud.

 

HK Kralupy nad Vltavou: Ondrík (Habart) - Kučera, Smažík, Hes A., Drozda, Chalupecký "C", Helebrant, Střeštík, Hájek, Černý, Richtr, Špaldoň, Hes V., Pospíšil, Marek, Němec, Danov, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko. Trenér: Lukáš Majer.

 

V dalším utkání se kralupský dorost představil na domácí půdě, kde si došel pro jasnou výhru 7:0 nad Frýdlantem. Tým tak potvrdil výbornou aktuální formu a v lize drží prozatím druhé místo, s tříbodovou ztrátou na doposud suverénní Jablonec.

 

„Utkání s Frýdlantem bych rozdělil na dvě části. V té první jsme byli ospalí, měli špatný pohyb a jen zásluhou Maťo Ondríka v brance jsme neprohrávali. Od druhé třetiny se ale náš výkon zlepšil a definitivně nás uklidnil třetí gól. Osobně jsem rád, že se prosadila i čtvrtá formace. Každý má v týmu nějakou roli a vzít za to umí jakákoliv lajna,“ popsal výkon svých hráčů ve druhém střetnutí znovu kouč Lukáš Majer.

 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Frýdlant 7:0 (1:0, 2:0, 4:0). Branky a nahrávky: 5. Němec (Marek), 21. Danov (Bradáček), 40. Binko (Helebrant, Šiška), 41. Pospíšil (Richtr), 43. Šiška (Binko), 50. Šiška (Špaldoň), 57. Marek (Kučera).

 

HK Kralupy nad Vltavou: Ondrík (Horský) - Kučera, Smažík, Střeštík, Drozda, Chalupecký "C", Helebrant, Hes A., Hájek - Pospíšil, Hes V., Černý, Špaldoň, Šiška, Danov, Bradáček, Marek, Binko "A", Škrdlant, Richtr, Němec. Trenér: Lukáš Majer.

 

HC Frýdlant: Čaban (Karlík) - Borecký, Ječný, Košek, Michan, Libnar, Kožarik, Majtyka, Kutílek, Matějka, Borecký, Heinzl, Beran P., Beran J. Trenér: Roman Stříteský.

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Letní kemp starších žáků aneb 30. kralupský gól Míry Tejrala

Kralupy - Druhý prázdninový týden byl pro kralupské starší žáky ve znamení dobrovolného přípravného kempu. Trenér Tomáš Krčmář...

 
Trenér Dufek: Udělal se tu obrovský kus práce

Kralupy - Bývalý hráč Komety Brno a dlouholetý trenér mládeže MARTIN DUFEK se stal od 1. května 2018 novým trenérem mládeže HK...

 
Zázemí HK Kralupy vylepší klubovna

Kralupy - Zdravíme všechny hráče, rodiče, trenéry a další příznivce kralupského hokejového klubu,

 
Kralupské výběry se představily na Kladně
 
Kralupskou premiéru v krajské lize uvidí Králův Dvůr. Doma poprvé s Příbramí
 
Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!
 
Ustanovení Hokejové rady
 
Hry, konzultace i spolupráce s jinými oddíly. HK zbrojí na další ročník
 
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu
 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.