Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nezastavitelný dorost přehrál Benátky a smetl Frýdlant

02.10.2017 | HK Kralupy

Kralupy – To je jízda! Perfektními výkony se v nové sezoně prezentují naši starší dorostenci, kteří si v posledních dnech připsali další dvě výhry. Díky pěti vítězstvím z šesti utkání je tak HK na druhém místě tabulky.

Kralupské naděje nejprve porazily Benátky 4:3 a výhra to byla hodně nečekaná. Dvěma brankami se na cenném triumfu podílel Danov, který navrch přidal jednu přesnou nahrávku.

 

„V první třetině jsme hráli poměrně dobře takticky, kluci drželi systém a měli štěstí v přesilových hrách. V poslední části jsme měli spoustu šancí utkání definitivně ukončit pátým gólem. Místo toho se ale ze zápasu stalo drama a osobně si nesmírně vážím zvládnutého závěru, kdy téměř vše hrálo proti nám a kluci to oddřeli do poslední vteřiny. V Benátkách se vyhrávat nebude, je tu specifické prostředí. I přes další výhru ale stojíme nohama na zemi a musíme se vyvarovat výpadků v posledních třetinách,“ zhodnotil první souboj kralupský trenér Lukáš Majer. 

 

HC Benátky nad Jizerou - HK Kralupy nad Vltavou 3:4 (0:3, 1:1, 2:0). Branky a nahrávky: 28. Douša (Král), 54. Najč (Rudolph), 57. Rudolph (Koleček, Najč) - 20. Bradáček (Danov, Marek), 14. Danov (Bradáček), 17. Richtr (Černý, Kučera), 31. Danov.

 

HC Benátky nad Jizerou: Šuhájek (Kraj) - Suk, Prel, Štrajt, Vyskočil, Koleček, Junek, Theissing, Papoušek, Belas, Rudolph, Douša, Najč, Karli, Švach, Donini, Král. Trenér: Luděk Škaloud.

 

HK Kralupy nad Vltavou: Ondrík (Habart) - Kučera, Smažík, Hes A., Drozda, Chalupecký "C", Helebrant, Střeštík, Hájek, Černý, Richtr, Špaldoň, Hes V., Pospíšil, Marek, Němec, Danov, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko. Trenér: Lukáš Majer.

 

V dalším utkání se kralupský dorost představil na domácí půdě, kde si došel pro jasnou výhru 7:0 nad Frýdlantem. Tým tak potvrdil výbornou aktuální formu a v lize drží prozatím druhé místo, s tříbodovou ztrátou na doposud suverénní Jablonec.

 

„Utkání s Frýdlantem bych rozdělil na dvě části. V té první jsme byli ospalí, měli špatný pohyb a jen zásluhou Maťo Ondríka v brance jsme neprohrávali. Od druhé třetiny se ale náš výkon zlepšil a definitivně nás uklidnil třetí gól. Osobně jsem rád, že se prosadila i čtvrtá formace. Každý má v týmu nějakou roli a vzít za to umí jakákoliv lajna,“ popsal výkon svých hráčů ve druhém střetnutí znovu kouč Lukáš Majer.

 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Frýdlant 7:0 (1:0, 2:0, 4:0). Branky a nahrávky: 5. Němec (Marek), 21. Danov (Bradáček), 40. Binko (Helebrant, Šiška), 41. Pospíšil (Richtr), 43. Šiška (Binko), 50. Šiška (Špaldoň), 57. Marek (Kučera).

 

HK Kralupy nad Vltavou: Ondrík (Horský) - Kučera, Smažík, Střeštík, Drozda, Chalupecký "C", Helebrant, Hes A., Hájek - Pospíšil, Hes V., Černý, Špaldoň, Šiška, Danov, Bradáček, Marek, Binko "A", Škrdlant, Richtr, Němec. Trenér: Lukáš Majer.

 

HC Frýdlant: Čaban (Karlík) - Borecký, Ječný, Košek, Michan, Libnar, Kožarik, Majtyka, Kutílek, Matějka, Borecký, Heinzl, Beran P., Beran J. Trenér: Roman Stříteský.

 
Pojď hrát hokej

Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Mladší dorost čeká parádní prověrka. S reprezentací Itálie!

Kralupy – Mají před sebou nevšední hokejový zážitek. Naši mladší dorostenci už tento pátek a sobotu odehrají dvě přátelská...

 
HK v Příbrami pohořel, bral jen bod

Kralupy – Po třech výhrách bohužel přišla porážka. A-tým Kralup zajížděl v rámci devátého kola krajské soutěže do...

 
Formu áčka o víkendu prověří Spartak Příbram

Kralupy – Jdou opět na scénu, znovu je po delší pauze čeká porce hokejových povinností. Áčko o víkendu odehraje další ze svých...

 
Dorostenec Dominik Danov nastoupí za Piráty Chomutov!
 
Trenér dorostu Lukáš Majer: Někdy to jde těžce, ale dřeme každý den
 
3. třída si z Kášterce přivezla bronz
 
Výhra s debaklem! Kralupy daly Hořovicím třináct gólů
 
Další soupeř v cestě. Áčko doma přivítá Hořovice
 
Město Kralupy ocenilo hrdinský čin našich dvou hráčů
 
Hráči ročníků 2010 absolvovali další turnaj
 
Utkání
Muži | Neděle 03.12.2017
9. kolo
6:5
HC Příbram - HK Kralupy
 
Starší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
5:1
HC Mělník - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Neděle 10.12.2017
1. kolo
9:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Starší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 09.12.2017
19. kolo
HK Kralupy - Sparta Praha
 
4. třída | Sobota 09.12.2017
Turnaj 9
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.