Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězná domácí série pokračuje, Rakovník neměl šanci

14.01.2018 | HK Kralupy

Kralupy – Další domácí kanonáda! Áčko v sobotu hostilo v dalším kole krajské soutěže Rakovník B a porážku z prvního vzájemného utkání soupeři vrátilo se vším všudy – Kralupy svého protivníka smetly 11:0! Hattrickem na sebe upozornil útočník Jakub Kaprál.

Rakovník přijel jen ve čtrnácti lidech, přesto hlavně na začátku souboje statečně bojoval a navíc mohl jít rychle do vedení, brankáři Exnerovi pomohlo břevno. Poté se ale Kralupy nadechly k famózní jízdě a ještě během první třetiny mířily přesně hned pětkrát, trefil se Josef Kučera a dva góly si v úvodní části utkání připsali Lukáš Kolc a Jakub Kaprál.

Druhou třetinu provázelo dost vyhrocených situací, které vyústily v několik šarvátek, i v prostřední dvacetiminutovce ale domácí pokračovali v gólových žních. Už na 6:0 zvýšil Řehák a toho doplnili v dalších minutách Martin Pražienka a hlavně Jakub Kaprál, který uzavřel hattrick.

Závěrečná fáze zápasu už se za rozhodnutého stavu víceméně dohrávala, gólman Jiří Exner přepustil místo v brankovišti náhradníkovi Dvořákovi, oba brankáři se tak podíleli na prvním čistém kontě Kralup v sezoně. Trefy Práška, Davídka a Studenta navíc stanovily konečný stav 11:0.

A-tým se tak naladil na další utkání nejlepším možným způsobem a pokračuje hned ve dvou sériích. Doma je zatím stále stoprocentní a ve všech odehraných zápasech (i venkovních) si připsal minimálně bod. Formu týmu prověří o nadcházejícím víkendu Sedlčany, zatím nejlepší mančaft celé krajské soutěže. Kralupy na Tatran ztrácí tři body.