Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorost jede! V nadstavbě bourá všechny prognózy

19.02.2018 | HK Kralupy

Kralupy – Prožívají vydařenou nadstavbu. Naši mladší dorostenci úspěšně absolvují druhou část sezony v regionální lize, ve skupině o umístění jsou bez ztráty jediného bodu suverénně na prvním místě. Nejen pro Kralupy jde o jedno z největších překvapení celého hokejového roku.

Jedenáct utkání, jedenáct výher, pouze osmnáct obdržených branek, 33 nasbíraných bodů. Už jen to naznačuje, v jaké pohodě mladší dorost HK v současnosti hraje. Kluci za sebou nechávají i pražskou Slavii B, na Kralupy zatím nenašly recept ani Beroun či nedaleký Mělník, o ostatních soupeřích ani nemluvě.

„Prožíváme opravdu turbulentní sezonu. V srpnu jsme měli mužstvo o pěti hráčích a jednom brankaři a téměř do konce srpna jsme bojovali s tím, zda do regionální ligy vůbec nastoupíme,“ vrací se k předsezonním starostem trenér Lukáš Majer, který zároveň popisuje celý aktuální ročník: V prvé řadě je třeba říct, že již v základní části jsme bojovali o postup mezi nejlepší tři celky, což nám nakonec uteklo, ale s pokorou bylo třeba vzít účast ve skupině o umístění. V podstatě nekoukáme na to, kdo proti nám stojí, stále se snažíme pracovat na trénincích, ale hlavně i v zápasech na naší hře. Hodně vycházíme ze hry v obraně a nejdůležitější je, že se hráči chtějí učit.“

„Kluci jsou tvární, řada z nich má šanci prát se příští rok o extraligové triko, další z nich jsou již nyní zařazováni do staršího dorostu. Je to koncepční práce, která nás s kolegy strašně baví. Daří se nám zapracovávat i starší žáky do mužstva a takhle by to mělo ve fungující organizaci být,“ pochvaluje si nadále práci s dorostem Lukáš Majer.

 V kádru mladšího dorostu zkrátka vše šlape a na střídačce tomu není jinak: Pepa Kaisr je výborný člověk a skvělý trenér. Strašně moc mu naslouchám, jeho slovo má v trenérském štábu velkou váhu. Martin Kykal do práce dává velkou energii, nadšení a odbornost, je to profík. O dobrou náladu se pak stará Emil Kašák a díky těmto lidem je v Kralupech mladší dorost na takové úrovni. To oni dělají tu práci, smekám před nimi. Jsou to strašně kultivovaní lidé, od kterých si mají hráči co vzít,“ říká na dresu svých kolegů znovu trenér Lukáš Majer.

Kralupské naděje nyní čeká řada posledních pěti kol, nejbližší střetnutí tým absolvuje proti Junioru Mělník. „Budou to nesmírně těžké zápasy. Ač se nám nyní daří výsledkově, tak ve spoustě utkáních nás soupeři přehrávali, byli lepší než my. Pokud si máme odnést nějaké body, je potřeba přidat na obětavosti a šikovnosti v koncovce, to nás někdy trápí,“ uzavírá povídání Lukáš Majer.

Zbylé zápasy:

HC Junior Mělník – HK Kralupy

HK Kralupy - HC Frýdlant

HK Kralupy - HC Berounští Medvědi

Slavoj Velké Popovice – HK Kralupy

HK Kralupy - HC Kutná Hora


 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Letní kemp starších žáků aneb 30. kralupský gól Míry Tejrala

Kralupy - Druhý prázdninový týden byl pro kralupské starší žáky ve znamení dobrovolného přípravného kempu. Trenér Tomáš Krčmář...

 
Trenér Dufek: Udělal se tu obrovský kus práce

Kralupy - Bývalý hráč Komety Brno a dlouholetý trenér mládeže MARTIN DUFEK se stal od 1. května 2018 novým trenérem mládeže HK...

 
Zázemí HK Kralupy vylepší klubovna

Kralupy - Zdravíme všechny hráče, rodiče, trenéry a další příznivce kralupského hokejového klubu,

 
Kralupské výběry se představily na Kladně
 
Kralupskou premiéru v krajské lize uvidí Králův Dvůr. Doma poprvé s Příbramí
 
Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!
 
Ustanovení Hokejové rady
 
Hry, konzultace i spolupráce s jinými oddíly. HK zbrojí na další ročník
 
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu
 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.