Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší dorost smetl Litomyšl, byl blízko desítky

07.03.2018 | HK Kralupy

Kralupy – Se závěrem sezony se vrátili na vítěznou vlnu! Starší dorost má za sebou další vítězné utkání, po velmi cenné výhře nad Třebíčí si svěřenci trenéra Lukáše Majera vyšlápli i na Litomyšl, kterou smetli 9:0!

Modrobílé naděje jako by se vrátily na vydařený začátek sezony. Tým v posledních osmi utkáních padl jen dvakrát v základní hrací době, v posledním souboji navíc nebyl daleko od toho, aby nastřílel soupeři desítku.

O nedělním triumfu HK rozhodla už první třetina, ve které si domácí celek vytvořil náskok 3:0. Prostřední dvacetiminutovka dopadla pro Kralupy ještě lépe, tým v čele s gólmanem Habartem nastřílel další čtyři branky a nakonec jich dal devět.

Velmi cenným faktem je pro tým fakt, že se na devíti gólech podílelo hned osm hráčů, na což také upozornil spokojený kouč Lukáš Majer: Gólově se rozložila síla do všech tří formací, za což jsme nesmírně rádi. Měli jsme velmi bojovnou a pracovní morálku, poprvé v sezoně jsme hráli šedesát minut, což nám přineslo ovoce. Mužstvo se velmi dobře takticky pohybovalo, působilo organizovaně, což je proti zkušenému celku jako je HC Litomyšl potřeba.“

HK Kralupy - HC Litomyšl 9:0 (3:0, 4:0, 2:0). Branky a nahrávky: 10. Šiška (Richtr), 13. Teuber (Chalupecký), 16. Hájek (Štibran), 25. Kučera, 28. Štibran (Hájek, Teuber), 36. Richtr (Šiška), 38. Střeštík, 45. Pospíšil (Šiška, Richtr), 52. Richtr.

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (Horský) - Kučera, Drozda, Chalupecký, Helebrant, Hájek, Střeštík, Richtr, Hes V., Pospíšil, Klíma, Štibran, Teuber, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko.

HC Litomyšl: Greňa (Kubín) - Koukal, Fila, Bláha, Jiskra, Leksa, Večeřa, Nešpor, Háněl, Čapek, Vytlačil, Pakosta.

 

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Letní kemp starších žáků aneb 30. kralupský gól Míry Tejrala

Kralupy - Druhý prázdninový týden byl pro kralupské starší žáky ve znamení dobrovolného přípravného kempu. Trenér Tomáš Krčmář...

 
Trenér Dufek: Udělal se tu obrovský kus práce

Kralupy - Bývalý hráč Komety Brno a dlouholetý trenér mládeže MARTIN DUFEK se stal od 1. května 2018 novým trenérem mládeže HK...

 
Zázemí HK Kralupy vylepší klubovna

Kralupy - Zdravíme všechny hráče, rodiče, trenéry a další příznivce kralupského hokejového klubu,

 
Kralupské výběry se představily na Kladně
 
Kralupskou premiéru v krajské lize uvidí Králův Dvůr. Doma poprvé s Příbramí
 
Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!
 
Ustanovení Hokejové rady
 
Hry, konzultace i spolupráce s jinými oddíly. HK zbrojí na další ročník
 
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu
 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.