Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší dorost smetl Litomyšl, byl blízko desítky

07.03.2018 | HK Kralupy

Kralupy – Se závěrem sezony se vrátili na vítěznou vlnu! Starší dorost má za sebou další vítězné utkání, po velmi cenné výhře nad Třebíčí si svěřenci trenéra Lukáše Majera vyšlápli i na Litomyšl, kterou smetli 9:0!

Modrobílé naděje jako by se vrátily na vydařený začátek sezony. Tým v posledních osmi utkáních padl jen dvakrát v základní hrací době, v posledním souboji navíc nebyl daleko od toho, aby nastřílel soupeři desítku.

O nedělním triumfu HK rozhodla už první třetina, ve které si domácí celek vytvořil náskok 3:0. Prostřední dvacetiminutovka dopadla pro Kralupy ještě lépe, tým v čele s gólmanem Habartem nastřílel další čtyři branky a nakonec jich dal devět.

Velmi cenným faktem je pro tým fakt, že se na devíti gólech podílelo hned osm hráčů, na což také upozornil spokojený kouč Lukáš Majer: Gólově se rozložila síla do všech tří formací, za což jsme nesmírně rádi. Měli jsme velmi bojovnou a pracovní morálku, poprvé v sezoně jsme hráli šedesát minut, což nám přineslo ovoce. Mužstvo se velmi dobře takticky pohybovalo, působilo organizovaně, což je proti zkušenému celku jako je HC Litomyšl potřeba.“

HK Kralupy - HC Litomyšl 9:0 (3:0, 4:0, 2:0). Branky a nahrávky: 10. Šiška (Richtr), 13. Teuber (Chalupecký), 16. Hájek (Štibran), 25. Kučera, 28. Štibran (Hájek, Teuber), 36. Richtr (Šiška), 38. Střeštík, 45. Pospíšil (Šiška, Richtr), 52. Richtr.

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (Horský) - Kučera, Drozda, Chalupecký, Helebrant, Hájek, Střeštík, Richtr, Hes V., Pospíšil, Klíma, Štibran, Teuber, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko.

HC Litomyšl: Greňa (Kubín) - Koukal, Fila, Bláha, Jiskra, Leksa, Večeřa, Nešpor, Háněl, Čapek, Vytlačil, Pakosta.

 

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Dorost zvládl domácí utkání na výbornou

I přes dvě minulé prohry, zvládl dorost domácí utkání na výbornou a body zůstávají doma!Skvělá práce!

 
Úspěchy Kralupských Vyder i mimo led!

Kralupské Vydry sklízejí úspěchy i mimo mantinely!

 
První okresní derby na domácím ledě!!

Derby se blíží!

 
Pozvánka na domácí zápasy
 
Pozvánka na Juniory
 
Zhodnocení základní části MŽ
 
Dorost proti neporaženému HC Krkonoše Vrchlabí
 
V sobotu na Vlašim
 
Černý víkend Starších žáků
 
HK dorost vs Děčín
 
Utkání
Muži | Sobota 17.11.2018
10. kolo
3:1
Kutná Hora - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 18.11.2018, 14:30
15. kolo
5:3
SK Kadaň - HK Kralupy
 
Dorost | Neděle 18.11.2018, 10:10
14. kolo
4:3
HK Kralupy - Vlci Jablonec
 
Starší žáci | Sobota 10.11.2018, 12:45
10. kolo
2:7
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 10.11.2018, 10:45
10. kolo
2:4
HK Kralupy - Sparta Praha
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.