Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší dorost smetl Litomyšl, byl blízko desítky

07.03.2018 | HK Kralupy

Kralupy – Se závěrem sezony se vrátili na vítěznou vlnu! Starší dorost má za sebou další vítězné utkání, po velmi cenné výhře nad Třebíčí si svěřenci trenéra Lukáše Majera vyšlápli i na Litomyšl, kterou smetli 9:0!

Modrobílé naděje jako by se vrátily na vydařený začátek sezony. Tým v posledních osmi utkáních padl jen dvakrát v základní hrací době, v posledním souboji navíc nebyl daleko od toho, aby nastřílel soupeři desítku.

O nedělním triumfu HK rozhodla už první třetina, ve které si domácí celek vytvořil náskok 3:0. Prostřední dvacetiminutovka dopadla pro Kralupy ještě lépe, tým v čele s gólmanem Habartem nastřílel další čtyři branky a nakonec jich dal devět.

Velmi cenným faktem je pro tým fakt, že se na devíti gólech podílelo hned osm hráčů, na což také upozornil spokojený kouč Lukáš Majer: Gólově se rozložila síla do všech tří formací, za což jsme nesmírně rádi. Měli jsme velmi bojovnou a pracovní morálku, poprvé v sezoně jsme hráli šedesát minut, což nám přineslo ovoce. Mužstvo se velmi dobře takticky pohybovalo, působilo organizovaně, což je proti zkušenému celku jako je HC Litomyšl potřeba.“

HK Kralupy - HC Litomyšl 9:0 (3:0, 4:0, 2:0). Branky a nahrávky: 10. Šiška (Richtr), 13. Teuber (Chalupecký), 16. Hájek (Štibran), 25. Kučera, 28. Štibran (Hájek, Teuber), 36. Richtr (Šiška), 38. Střeštík, 45. Pospíšil (Šiška, Richtr), 52. Richtr.

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (Horský) - Kučera, Drozda, Chalupecký, Helebrant, Hájek, Střeštík, Richtr, Hes V., Pospíšil, Klíma, Štibran, Teuber, Bradáček, Šiška, Škrdlant, Binko.

HC Litomyšl: Greňa (Kubín) - Koukal, Fila, Bláha, Jiskra, Leksa, Večeřa, Nešpor, Háněl, Čapek, Vytlačil, Pakosta.

 

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Akce „Týden hokeje“ proběhla na ZS v Kralupech

Hokejový klub Kralupy nad Vltavou pořádal ve spolupráci s ČSLH již pátý nábor malých hokejistů ve věku 4-8 let v rámci projektu Pojď...

 
Střelci selhali

Ve druhém kole ligy starších žáků zavítali starší žáci na led našeho tradičního soupeře do Slaného. Čekalo se těžké, vyrovnané...

 
Bitva na úvod

Starší žáci vstoupili do zápasového kolotoče ligy starších žáků sobotní domácí remízou s kladenskými Rytíři.

 
V sobotu na Příbram
 
Z Berouna jen s bodem
 
Juniorka jde do ligy. Přál bych každému kolegovi, za takovými chlapci stát, říká její trenér
 
Pojď hrát hokej - sobota 22.9.
 
Bratrovražedný souboj
 
PŘÍMĚSTSKÝ KEMP
 
Junioři versus A- tým
 
Utkání
Muži | Sobota 22.09.2018, 18:15
2. kolo
3:8
HK Kralupy - HC Příbram
 
Junioři | Neděle 23.09.2018, 16:15
4. kolo
2:9
HC Zbraslav - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 22.09.2018, 13:00
2. kolo
5:2
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 22.09.2018
3:2
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Sobota 22.09.2018
2. kolo
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.