Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci porazili Spartu Praha!

08.03.2018 | HK Kralupy

Kralupy - V nedělním zápase starších žáků proti pražské Spartě se našim hráčům pod vedením trenéra Romana Kříže podařilo to, co v letošní sezoně ještě žádný jiný tým nesvedl – mančaft z Holešovic porazit!

Zápas to nebyl jednoduchý, skóre bylo jako na houpačce. Na začátku souboje HK vedl a v průběhu dalších minut i dvakrát prohrával. Kluci přesto stále hráli svoji bojovnou hru s rychlým střídáním a napadáním soupeře.

První třetinu Kralupy vyhrály 2:3. Ve druhé dvacetiminutovce jsme očekávali nápor soupeře, ten sice nepřišel v takové míře, ale i tak jsme ztratili vedení a nakonec se Spartě podařilo strhnout skóre opět na svoji stranu. Modrobílá parta však nechtěla dát kůži zadarmo a po několika nevyužitých šancích se jí podařilo vyrovnat na 4:4.

Hrálo se nahoru dolu ve velkém tempu. Pražané nastřelili pět tyček a několikrát minuli prázdnou bránu. Pak při jednom z našich výpadů na soupeřovu branku byl náš hráč faulován a rozhodčí nařídil trestné střílení. Pepa Albrecht svoji šanci ve formě nájezdu využil s ledovým klidem a Kralupy vedly 4:5! Za tohoto stavu skončila i druhá třetina.

V poslední části už žádná branka nepadla, soupeř se pokusil o zvrat skóre při hře bez brankáře, při které HK nastřelil tyčku prázdné svatyně. Soupeř ovšem doplatil na svoji nepřesnost při koncovce a především při svých častých výpadech narážel na našeho gólmana Davida Němce, který ho svými zákroky přiváděl k šílenství. Klukům se vyplatilo dodržovat taktiku naordinovanou trenérem a připsali si na konto velmi cenné vítězství.

Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo
Aktuální články
Dorost zvládl domácí utkání na výbornou

I přes dvě minulé prohry, zvládl dorost domácí utkání na výbornou a body zůstávají doma!Skvělá práce!