Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!

05.06.2018 | Jan Pechánek

Kralupy – Příprava na novou sezonu je v plném proudu, kralupský hokej poctivě zbrojí na další ročník. Ještě před jeho začátkem se ale HK zapojí do prestižní akce Dny města Kralupy nad Vltavou (6. – 10. června).

Ledního hokeje a sportů všeobecně se bude týkat především víkend, hlavně tedy sobota (9. června). Již v 11.00 hodin čeká na všechny přítomné na zimním stadionu v Kralupech autogramiáda, na kterou dorazí i legendární český hokejista a olympijský vítěz z Nagana Libor Procházka. Po jeho boku se v rámci autogramiády představí také kralupský brankář Jirka Exner a hráči Jakub Kaprál a Tomáš Prášek.

To však ze strany hokejových Kralup zdaleka není vše. HK společně s místním krasobruslařským oddílem předvede ukázky svých tréninků, součástí prezentace bude i hraní hokeje mimo ledovou plochu, tzv. street hokej. V Kralupech se navíc představí také dívčí hokejový výběr nedalekého Kladna, který sehraje utkání proti výběru z USA.

Celý program začíná na zimním stadionu v 11.00. Od 13.45 bude mít veřejnost ve spolupráci s hokejovým i krasobruslařským oddílem možnost vyzkoušet některé prvky z obou sportů přímo na ledě.

„Pevně doufám, že přijde co nejvíce lidí a že budou všichni maximálně spokojení. Rozhodně je na co se těšit. Vrcholem bude samozřejmě účast olympijského vítěze Libora Procházky, ale lidé si budou moct užít spoustu dalších věcí. Přiblížíme tím veřejnosti zase o něco víc náš hokej i naše krasobruslení,“ říká před pestrou sobotou sportovní ředitel HK Kralupy Josef Zajíc.

Dorazíte v horkých letních dnech na zimák? Jste všichni srdečně zváni!

 

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Dorost dnes neměl svůj den

Proti favoritovi soutěže se domácí borci blýskli 2 góly pouze ve druhé třetině. Bohužel se týmu nepodařilo vzchopit a seveřané...

 
První svazový turnaj 2. třídy

V neděli 14.10.2018 sehrály naše hokejové naděje ročníku 211 a 2012 první svazový turnaj v Mělníku.

 
Z Poděbrad bez bodu.

A tým zajížděl v sobotu do Poděbrad, kde chtěl překvapit favorita, který letos značně  posílil a nakoupil hráče. Bohužel se...

 
První domácí svazový turnaj 3. tříd
 
Těžký víkend Starších žáků přinesl jedno vítězství
 
Náročný víkend mladších žáků proti nabrusleným soupeřům
 
Dorost veze vítězství z Varnsdorfu
 
Naše hokejové naděje na Kladně
 
přátelské utkání 4T na Spartě
 
Dorost podlehl Litoměřicím až po velkém boji
 
Utkání
Muži | Sobota 13.10.2018, 17:00
5. kolo
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 14.10.2018, 09:45
9. kolo
8:0
HK Kralupy - HC Zbraslav
 
Dorost | Úterý 16.10.2018, 17:30
HK Kralupy nad Vltavou - Slovan Ústí nad Labem
2:8 ((0:2, 2:3, 0:3))
 
Starší žáci | Neděle 14.10.2018, 11:00
6. kolo
3:6
HC Kladno - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 14.10.2018, 09:00
6. kolo
HC Kladno - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.