Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!

05.06.2018 | Jan Pechánek

Kralupy – Příprava na novou sezonu je v plném proudu, kralupský hokej poctivě zbrojí na další ročník. Ještě před jeho začátkem se ale HK zapojí do prestižní akce Dny města Kralupy nad Vltavou (6. – 10. června).

Ledního hokeje a sportů všeobecně se bude týkat především víkend, hlavně tedy sobota (9. června). Již v 11.00 hodin čeká na všechny přítomné na zimním stadionu v Kralupech autogramiáda, na kterou dorazí i legendární český hokejista a olympijský vítěz z Nagana Libor Procházka. Po jeho boku se v rámci autogramiády představí také kralupský brankář Jirka Exner a hráči Jakub Kaprál a Tomáš Prášek.

To však ze strany hokejových Kralup zdaleka není vše. HK společně s místním krasobruslařským oddílem předvede ukázky svých tréninků, součástí prezentace bude i hraní hokeje mimo ledovou plochu, tzv. street hokej. V Kralupech se navíc představí také dívčí hokejový výběr nedalekého Kladna, který sehraje utkání proti výběru z USA.

Celý program začíná na zimním stadionu v 11.00. Od 13.45 bude mít veřejnost ve spolupráci s hokejovým i krasobruslařským oddílem možnost vyzkoušet některé prvky z obou sportů přímo na ledě.

„Pevně doufám, že přijde co nejvíce lidí a že budou všichni maximálně spokojení. Rozhodně je na co se těšit. Vrcholem bude samozřejmě účast olympijského vítěze Libora Procházky, ale lidé si budou moct užít spoustu dalších věcí. Přiblížíme tím veřejnosti zase o něco víc náš hokej i naše krasobruslení,“ říká před pestrou sobotou sportovní ředitel HK Kralupy Josef Zajíc.

Dorazíte v horkých letních dnech na zimák? Jste všichni srdečně zváni!

 

 
Týden Hokeje

Aktuální články
Týden hokeje v Kralupech nad Vltavou

Přijďte ve středu 25. září 2019 v 16:00 hodin na zimní stadion  v Kralupech nad Vltavou na akci Týden hokeje!

 
Příprava Starších Žáků

Starší žáci zahájili přípravu kanonádou v Neratovicích.

 
Přípravná utkání MŽ a Dorostu

Přípravná utkání v plném proudu!

 
Junioři obsadili 3. místo na turnaji v Přerově
 
Přání do nové sezóny 2019/20
 
Hledáme posilu!
 
Hokejové prázdniny
 
Hodnocení sezóny 2018 - 2019 Juniorů
 
Pozvánka na Masarykův pohár
 
Dny Kralup 2019
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.