Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!

05.06.2018 | Jan Pechánek

Kralupy – Příprava na novou sezonu je v plném proudu, kralupský hokej poctivě zbrojí na další ročník. Ještě před jeho začátkem se ale HK zapojí do prestižní akce Dny města Kralupy nad Vltavou (6. – 10. června).

Ledního hokeje a sportů všeobecně se bude týkat především víkend, hlavně tedy sobota (9. června). Již v 11.00 hodin čeká na všechny přítomné na zimním stadionu v Kralupech autogramiáda, na kterou dorazí i legendární český hokejista a olympijský vítěz z Nagana Libor Procházka. Po jeho boku se v rámci autogramiády představí také kralupský brankář Jirka Exner a hráči Jakub Kaprál a Tomáš Prášek.

To však ze strany hokejových Kralup zdaleka není vše. HK společně s místním krasobruslařským oddílem předvede ukázky svých tréninků, součástí prezentace bude i hraní hokeje mimo ledovou plochu, tzv. street hokej. V Kralupech se navíc představí také dívčí hokejový výběr nedalekého Kladna, který sehraje utkání proti výběru z USA.

Celý program začíná na zimním stadionu v 11.00. Od 13.45 bude mít veřejnost ve spolupráci s hokejovým i krasobruslařským oddílem možnost vyzkoušet některé prvky z obou sportů přímo na ledě.

„Pevně doufám, že přijde co nejvíce lidí a že budou všichni maximálně spokojení. Rozhodně je na co se těšit. Vrcholem bude samozřejmě účast olympijského vítěze Libora Procházky, ale lidé si budou moct užít spoustu dalších věcí. Přiblížíme tím veřejnosti zase o něco víc náš hokej i naše krasobruslení,“ říká před pestrou sobotou sportovní ředitel HK Kralupy Josef Zajíc.

Dorazíte v horkých letních dnech na zimák? Jste všichni srdečně zváni!

 

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Josef Zajíc: Z přípravy mám vynikající pocit

Kralupy – 15. září 2018. V ten den vyjedou hokejisté Kralup k prvnímu mistrovskému utkání sezony 2018/2019. Do očekávaného...

 
Letní kemp starších žáků aneb 30. kralupský gól Míry Tejrala

Kralupy - Druhý prázdninový týden byl pro kralupské starší žáky ve znamení dobrovolného přípravného kempu. Trenér Tomáš Krčmář...

 
Trenér Dufek: Udělal se tu obrovský kus práce

Kralupy - Bývalý hráč Komety Brno a dlouholetý trenér mládeže MARTIN DUFEK se stal od 1. května 2018 novým trenérem mládeže HK...

 
Zázemí HK Kralupy vylepší klubovna
 
Kralupské výběry se představily na Kladně
 
Kralupskou premiéru v krajské lize uvidí Králův Dvůr. Doma poprvé s Příbramí
 
Ustanovení Hokejové rady
 
Hry, konzultace i spolupráce s jinými oddíly. HK zbrojí na další ročník
 
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu
 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.