Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!

05.06.2018 | Jan Pechánek

Kralupy – Příprava na novou sezonu je v plném proudu, kralupský hokej poctivě zbrojí na další ročník. Ještě před jeho začátkem se ale HK zapojí do prestižní akce Dny města Kralupy nad Vltavou (6. – 10. června).

Ledního hokeje a sportů všeobecně se bude týkat především víkend, hlavně tedy sobota (9. června). Již v 11.00 hodin čeká na všechny přítomné na zimním stadionu v Kralupech autogramiáda, na kterou dorazí i legendární český hokejista a olympijský vítěz z Nagana Libor Procházka. Po jeho boku se v rámci autogramiády představí také kralupský brankář Jirka Exner a hráči Jakub Kaprál a Tomáš Prášek.

To však ze strany hokejových Kralup zdaleka není vše. HK společně s místním krasobruslařským oddílem předvede ukázky svých tréninků, součástí prezentace bude i hraní hokeje mimo ledovou plochu, tzv. street hokej. V Kralupech se navíc představí také dívčí hokejový výběr nedalekého Kladna, který sehraje utkání proti výběru z USA.

Celý program začíná na zimním stadionu v 11.00. Od 13.45 bude mít veřejnost ve spolupráci s hokejovým i krasobruslařským oddílem možnost vyzkoušet některé prvky z obou sportů přímo na ledě.

„Pevně doufám, že přijde co nejvíce lidí a že budou všichni maximálně spokojení. Rozhodně je na co se těšit. Vrcholem bude samozřejmě účast olympijského vítěze Libora Procházky, ale lidé si budou moct užít spoustu dalších věcí. Přiblížíme tím veřejnosti zase o něco víc náš hokej i naše krasobruslení,“ říká před pestrou sobotou sportovní ředitel HK Kralupy Josef Zajíc.

Dorazíte v horkých letních dnech na zimák? Jste všichni srdečně zváni!

 

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Kralupskou premiéru v krajské lize uvidí Králův Dvůr. Doma poprvé s Příbramí

Kralupy - Hotovo, rozlosováno! Hokejisté Kralup už znají zápasový program na novou sezonu krajské ligy. Tu HK odstartuje prvním utkáním...

 
Ustanovení Hokejové rady

Dobrý den všem hráčům, trenérům, vedoucím, rodičům hráčů i příznivcům HK Kralupy nad Vltavou.

 
Hry, konzultace i spolupráce s jinými oddíly. HK zbrojí na další ročník

Kralupy - Rádi bychom Vás informovali o nadcházejících aktivitách našeho hokejového klubu.

 
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu
 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem
 
Letní pohodové tréninky při víkendových večerech po 2 letech zpět
 
Sezona 2018/2019 - podrobné info
 
4. třída - Italská cesta
 
2. třída má za sebou poslední turnaj sezony
 
Hokejová sezona 2017/2018 bude ukončena v sobotu 14. dubna
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.