Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!

05.06.2018 | Jan Pechánek

Kralupy – Příprava na novou sezonu je v plném proudu, kralupský hokej poctivě zbrojí na další ročník. Ještě před jeho začátkem se ale HK zapojí do prestižní akce Dny města Kralupy nad Vltavou (6. – 10. června).

Ledního hokeje a sportů všeobecně se bude týkat především víkend, hlavně tedy sobota (9. června). Již v 11.00 hodin čeká na všechny přítomné na zimním stadionu v Kralupech autogramiáda, na kterou dorazí i legendární český hokejista a olympijský vítěz z Nagana Libor Procházka. Po jeho boku se v rámci autogramiády představí také kralupský brankář Jirka Exner a hráči Jakub Kaprál a Tomáš Prášek.

To však ze strany hokejových Kralup zdaleka není vše. HK společně s místním krasobruslařským oddílem předvede ukázky svých tréninků, součástí prezentace bude i hraní hokeje mimo ledovou plochu, tzv. street hokej. V Kralupech se navíc představí také dívčí hokejový výběr nedalekého Kladna, který sehraje utkání proti výběru z USA.

Celý program začíná na zimním stadionu v 11.00. Od 13.45 bude mít veřejnost ve spolupráci s hokejovým i krasobruslařským oddílem možnost vyzkoušet některé prvky z obou sportů přímo na ledě.

„Pevně doufám, že přijde co nejvíce lidí a že budou všichni maximálně spokojení. Rozhodně je na co se těšit. Vrcholem bude samozřejmě účast olympijského vítěze Libora Procházky, ale lidé si budou moct užít spoustu dalších věcí. Přiblížíme tím veřejnosti zase o něco víc náš hokej i naše krasobruslení,“ říká před pestrou sobotou sportovní ředitel HK Kralupy Josef Zajíc.

Dorazíte v horkých letních dnech na zimák? Jste všichni srdečně zváni!

 

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Pozvánka na víkendové domácí zápasy

Přijďte podpořit domácí borce! Každý kdo přijde je pro hráče hnací silou do dalších bojů a lepších výsledků. Těšíme se na Vás...

 
Vydařený domácí turnaj 4T

4T mají za sebou víkendový turnaj

 
Pozvánka na turnaj "100letí"

Přijďte podpořit Kralupské Vydry na turnaj "100letí"

 
V Příbrami rozhodla první třetina!
 
Vítězná série Starších žáků nekončí!
 
Dorost si připsal vítězství
 
Rozhovor s 3-brankovým střelcem Markem Němcem
 
Pozvánka na seminář pro rodiče a trenéry
 
Veledůležité 3 body!
 
Juniorka porazila Klatovy!
 
Utkání
Muži | Sobota 08.12.2018
13. kolo
4:1
HC Příbram - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 09.12.2018, 12:15
Slovan Ústí nad Labem - HK Kralupy nad Vltavou
4:0 ()
 
Dorost | Sobota 08.12.2018, 17:45
17. kolo
2:1
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 08.12.2018, 12:00
13. kolo
4:5
HC Vlašim - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Sobota 08.12.2018, 10:00
13. kolo
HC Vlašim - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.