Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Josef Zajíc: Z přípravy mám vynikající pocit

30.07.2018 | Jan Pechánek

Kralupy – 15. září 2018. V ten den vyjedou hokejisté Kralup k prvnímu mistrovskému utkání sezony 2018/2019. Do očekávaného data tak zbývá měsíc a půl. Ne však do prvního společného tréninku na ledě. Ten se uskuteční už v pondělí 13. srpna. S blížící se sezonou krajské ligy jsme proto vyzpovídali v krátkém rozhovoru sportovního ředitele Josefa Zajíce.

Kdy se mužstvo poprvé sejde pohromadě?
V pondělí 13. srpna. Před mistrovskými zápasy máme domluvených zatím šest přáteláků. Dvojutkání sehrajeme se Slaným, Benátkami a Litoměřicemi. Nejbližším soupeřem bude během prvního týdne na ledě Slaný.


Co dál vás v přípravě čeká?
Musíme se připravit na jiný styl hokeje, musíme se důsledněji věnovat individuálním dovednostem. Zdravé jádro týmu se scházelo přes léto a trénovalo opravdu hodně. Mám z přípravy velmi dobrý pocit. Trénoval jsem s klukama i já. Uvažuji o tom, že bych hrál.

Co tě k rozhodnutí přimělo?
Řekl jsem si, že když bude pokračovat Jarda Jágr, pustím se do toho. Navíc jsme se s Džegrem dohodli, že se na mě přijede podívat.

Bude pokračovat Dušan Sikela?
Dušan projevil zájem hrát dál, takže ano, měl by pokračovat.

Už jsou známé některé posily?
Získali jsme do svých řad Matyáše Šebestu, což je devatenáctiletý šikula z Kladna. Co se týče brankářů, věříme, že bude stoprocentně připravený Jirka Exner. Je to pro nás klíčový hráč a zranění ze závěru poslední sezony by mělo být v pohodě. Sám Jirka říká, že se cítí v pořádku. Záda by mu měl krýt Martin Kosina z Letňan, využít bychom chtěli i naše mladší brankáře.

Kolik týmů celkově klub vyšle do nové sezony?
Celkem jde o deset týmů i s hlavním kádrem. Loni jich bylo devět, ale mladší žáky jsme rozdělili kvůli velkému počtu na áčko a béčko.

  

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Letní kemp starších žáků aneb 30. kralupský gól Míry Tejrala

Kralupy - Druhý prázdninový týden byl pro kralupské starší žáky ve znamení dobrovolného přípravného kempu. Trenér Tomáš Krčmář...

 
Trenér Dufek: Udělal se tu obrovský kus práce

Kralupy - Bývalý hráč Komety Brno a dlouholetý trenér mládeže MARTIN DUFEK se stal od 1. května 2018 novým trenérem mládeže HK...

 
Zázemí HK Kralupy vylepší klubovna

Kralupy - Zdravíme všechny hráče, rodiče, trenéry a další příznivce kralupského hokejového klubu,

 
Kralupské výběry se představily na Kladně
 
Kralupskou premiéru v krajské lize uvidí Králův Dvůr. Doma poprvé s Příbramí
 
Dny města Kralup i s hokejem. Dorazí legendární Libor Procházka!
 
Ustanovení Hokejové rady
 
Hry, konzultace i spolupráce s jinými oddíly. HK zbrojí na další ročník
 
Kralupy slaví! Od nové sezony přeci jen budou hrát krajskou ligu
 
Starší kategorie HK si zatrénují pod hvězdným Maslákem
 
Utkání
Muži | Neděle 11.03.2018
6. kolo
4:7
HK Kralupy - PZ Kladno
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018
21. kolo
2:4
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Mladší dorost | Sobota 24.03.2018
16. kolo
7:2
HK Kralupy - Kutná Hora
 
Starší žáci | Neděle 25.03.2018
33. kolo
7:1
HK Kralupy - SK Černošice
 
Mladší žáci | Neděle 25.03.2018
32. kolo
3:6
HK Kralupy - SK Černošice
 
4. třída | Neděle 08.04.2018
Pinzolo
3:2
HK Kralupy - EHC Klostersee
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.