Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Josef Zajíc: Z přípravy mám vynikající pocit

30.07.2018 | Jan Pechánek

Kralupy – 15. září 2018. V ten den vyjedou hokejisté Kralup k prvnímu mistrovskému utkání sezony 2018/2019. Do očekávaného data tak zbývá měsíc a půl. Ne však do prvního společného tréninku na ledě. Ten se uskuteční už v pondělí 13. srpna. S blížící se sezonou krajské ligy jsme proto vyzpovídali v krátkém rozhovoru sportovního ředitele Josefa Zajíce.

Kdy se mužstvo poprvé sejde pohromadě?
V pondělí 13. srpna. Před mistrovskými zápasy máme domluvených zatím šest přáteláků. Dvojutkání sehrajeme se Slaným, Benátkami a Litoměřicemi. Nejbližším soupeřem bude během prvního týdne na ledě Slaný.


Co dál vás v přípravě čeká?
Musíme se připravit na jiný styl hokeje, musíme se důsledněji věnovat individuálním dovednostem. Zdravé jádro týmu se scházelo přes léto a trénovalo opravdu hodně. Mám z přípravy velmi dobrý pocit. Trénoval jsem s klukama i já. Uvažuji o tom, že bych hrál.

Co tě k rozhodnutí přimělo?
Řekl jsem si, že když bude pokračovat Jarda Jágr, pustím se do toho. Navíc jsme se s Džegrem dohodli, že se na mě přijede podívat.

Bude pokračovat Dušan Sikela?
Dušan projevil zájem hrát dál, takže ano, měl by pokračovat.

Už jsou známé některé posily?
Získali jsme do svých řad Matyáše Šebestu, což je devatenáctiletý šikula z Kladna. Co se týče brankářů, věříme, že bude stoprocentně připravený Jirka Exner. Je to pro nás klíčový hráč a zranění ze závěru poslední sezony by mělo být v pohodě. Sám Jirka říká, že se cítí v pořádku. Záda by mu měl krýt Martin Kosina z Letňan, využít bychom chtěli i naše mladší brankáře.

Kolik týmů celkově klub vyšle do nové sezony?
Celkem jde o deset týmů i s hlavním kádrem. Loni jich bylo devět, ale mladší žáky jsme rozdělili kvůli velkému počtu na áčko a béčko.

  

 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.