Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Portál HK Kralupy backloop logo 

Z gólové přestřelky juniorky na ledě Ústí vyšel vítězně domácí Slovan

24.08.2018 | HK Kralupy

Kralupy - Po drtivé výhře 16:2 nad Poděbrady na domácím ledě v úterý 21.8.2018 se juniorka představila na ledě ústeckého Slovanu. Diváci viděli 14 branek, bohužel 9 do sítě Kralup. Po dalším zápase bohatém na góly, bohužel nyní v neprospěch Středočechů, si hosté odvezli prohru 9:5. 

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM - HK KRALUPY NAD VLTAVOU 9:5 (4:2, 4:1,1:2)

Branky a nahrávky: 7. J. Tůma (Mareš), 8. Čermák (Gottfried, Šešina), 15. Čermák (Šindelář, V. Tůma), 19. Šešina (Gottfried), 27. J. Tůma (Costa), 29. Harkabus (Costa, Mareš), 31. Zich (Čermák), 34. Zich (Gašpar), 58. Čermák (Šindelář, J. Tůma) - 6. Richtr (Šmíd), 15. Srbek (Štibran), 35. Richtr (Srbek, Kleveta), 46. Srbek (Štibran), 60. Bradáček (Hájek, Skrdlant). Vyloučení: 11:13, navíc Polata (UNL) - 10 min (OT) - Kučera (KNV) 5+OK (SEK). Diváci: 33. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 8:2, 8:4, 9:4, 9:5.

Ústí nad Labem: Haspra - Polata, Štěpánek, Zich, Šešina, Šindelář, Costa, Čermák, Harkabus, Gašpar, Janoušek, J. Tůma, Gottfried "C", Stuchlý, Mareš, V. Tůma.

Kralupy: Pánek (19 - 31. min: Milec) - Drozda, Halamka, Kučera, Šimůnek, Hes, Binko, Hájek, Štibran, Srbek, Skrdlant "C", Bradáček, Marek, Richtr, Šmíd, Šiška, Kočí, Kleveta.

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Pro nás velmi poučný a na postřehy zajímavý zápas. Soupeř byl mimo prvních pěti minut, dvě třetiny jasně lepším týmem. My jsme nestíhali v bruslení, prohrávali jsme osobní souboje a nebyli schopni reagovat na soupeřův přechod středního pásma. To je pro nás zatím španělská vesnice. Ceníme si toho, že jsme to v závěru nezabalili a hráli až do konce. Sezóna nás čeká těžká, nejsme tolik hokejoví, jako Ústí a tyto přední týmy, hrajeme to spíše na systém a srdíčko. To první tam dnes bylo až poslední třetinu, a srdíčko je u některých tak obrovské, že jsem to v přípravných zápasech ještě nikdy nikde neviděl. Dnes téměř za rozhodnutého stavu zblokoval Štěpán Binko téměř 9 střel, a to nebylo za přípravu poprvé. Bohužel, i kdyby jich zblokoval 50, tak jeho životní nasazení pro mužstvo mu není nic platné, protože pokud se k němu nepřidá zbytek týmu, nemáme šanci uspět.     

 
Aktuální články
Rozhovor s reprezentantem ČR na MS v Bandy hokeji a zároveň hráčem A-týmu HKK - Lukášem Turzou

Lukáš je hráč A-týmu HKK a v tuto chvíli se nachází na MS ve Švédsku, kde reprezentuje ČR v Bandy hokeji. A co nám prozradil?

 
Dorost veze výhru z Varnsdorfu!

dnes si dorostenci spravili chuť nad tradičním soupeřem z Varnsdorfu a napravili porážku z minulého víkendu  v České Lípě. Od...

 
Dorost v neděli nestačil na Českou Lípu

Proti sobotnímu utkání si trenér dorostu připadal, že vede úplně jiný tým  a hráči po dvou výhrách zapomněli co je ctilo v...

 
Vítězný víkend Starších žáků
 
Kanonáda dorostenců!
 
Juniorka zvládla silného soupeře v závěru!
 
Letňany ukončily sérii výher Starších žáků
 
Tomáš Krčmář hodnotí dosavadní výkony svých svěřenců
 
Starší žáci znovu neporažení!
 
Novoroční výhra nad rivalem
 
Utkání
Muži | Sobota 19.01.2019
18. kolo
SK Černošice - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 19.01.2019, 18:00
HK Kralupy nad Vltavou - Slovan Ústí nad Labem
4:9 ()
 
Dorost | Neděle 20.01.2019, 12:30
23. kolo
0:4
HC Vandsdorf - HK Kralupy
 
Starší žáci | Sobota 12.01.2019, 19:00
18. kolo
1:9
HC Kobra - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 20.01.2019, 10:10
20. kolo
2:6
HK Kralupy - Velké Popovice
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.