Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři versus A- tým

03.09.2018 | Lukáš Turza

Pomalu se nám blíží zahájení sezóny a obě kategorie kralupského klubu si to spolu ve středu 5.9. od 20:00 rozdají.

Jde o novou tradici, kdy na začátku sezóny a na konci změří své síly obě kategorie. Jedná se o prestiž a ve hře je tataráček pro vítězné mužstvo .

Kluci z juniorky se mohou trenérovi A-týmu  Josefovi Zajícovi  předvést a třeba si říci o sestavu. Sezóna bude dlouhá a mladí bude časem nastupovat a prosazovat se v A-týmu. Doražte ve středu na zimní stadion podívat se na dravé mládí a A-tým v přípravě na novou sezónu. Borci slibují, že si nedají nic zadarmo...

Komentáře k utkání: 
trenér juniorů Lukáš Majer : Máme za sebou v rámci přípravy na novou sezónu osm zápasů, kde jsme odehráli těžké zápasy proti Ústí, Letňanům a Třemošné, ale neměli jsme žádnou konfrontaci proti seniorskému týmu a velice si Vážíme a těšíme na souboj s A -týmem. Bude to velmi dobrá prověrka pro kluky a budeme se snažit, abychom byli pro A-tým silným soupeřem, kteří ji prověří před startem krajské ligy . Samozřejmě jsme rádi, že můžeme v rámci klubu realizovat danou konfrontaci a doufejme , že navážeme  na novou tradici na začátku a na konci sezóny. Samozřejmě tataráček zůstane v kabině juniorky. Proto zveme všechny diváky a fandy Kralup se na dané střetnutí se podívat.

trenér A-týmu Josef Zajíc : K utkání přistupujeme stále se stejným záměrem. Každým tréninkem a zápasem si kluci říkají o místo v sestavě a budou muset vynaložit nemalé úsilí , aby juniorku porazili. Tataráček bude náš!!! 

 
Aktuální články
Pozvánka na Masarykův pohár

Patrik Husák, který získal extraligový titul v dresu HC Oceláři Třinec v sezóně 2018-2019 přiveze do Kralup Masarykův pohár!

 
Dny Kralup 2019

Zábava na Dnech Kralup

 
Hráči A - týmu si v letní přípravě zaskočili pro extraligový titul v Rink Bandy

Hráči Kralup přes letní přípravu nezahálí

 
Dny Kralup 2019 se blíží!
 
MŽ na prvním kempu v HTC Praha
 
HKK na Dnech Kralup 2019!
 
MŽ a Dorost zahajují letní přípravu
 
Trenérské obsazení kategorií pro sezónu 2019/2020
 
A - tým nezahálí!
 
Krásné Velikonoce
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.