Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Portál HK Kralupy backloop logo 

Junioři versus A- tým

03.09.2018 | Lukáš Turza

Pomalu se nám blíží zahájení sezóny a obě kategorie kralupského klubu si to spolu ve středu 5.9. od 20:00 rozdají.

Jde o novou tradici, kdy na začátku sezóny a na konci změří své síly obě kategorie. Jedná se o prestiž a ve hře je tataráček pro vítězné mužstvo .

Kluci z juniorky se mohou trenérovi A-týmu  Josefovi Zajícovi  předvést a třeba si říci o sestavu. Sezóna bude dlouhá a mladí bude časem nastupovat a prosazovat se v A-týmu. Doražte ve středu na zimní stadion podívat se na dravé mládí a A-tým v přípravě na novou sezónu. Borci slibují, že si nedají nic zadarmo...

Komentáře k utkání: 
trenér juniorů Lukáš Majer : Máme za sebou v rámci přípravy na novou sezónu osm zápasů, kde jsme odehráli těžké zápasy proti Ústí, Letňanům a Třemošné, ale neměli jsme žádnou konfrontaci proti seniorskému týmu a velice si Vážíme a těšíme na souboj s A -týmem. Bude to velmi dobrá prověrka pro kluky a budeme se snažit, abychom byli pro A-tým silným soupeřem, kteří ji prověří před startem krajské ligy . Samozřejmě jsme rádi, že můžeme v rámci klubu realizovat danou konfrontaci a doufejme , že navážeme  na novou tradici na začátku a na konci sezóny. Samozřejmě tataráček zůstane v kabině juniorky. Proto zveme všechny diváky a fandy Kralup se na dané střetnutí se podívat.

trenér A-týmu Josef Zajíc : K utkání přistupujeme stále se stejným záměrem. Každým tréninkem a zápasem si kluci říkají o místo v sestavě a budou muset vynaložit nemalé úsilí , aby juniorku porazili. Tataráček bude náš!!! 

 
Aktuální články
Rozhovor s reprezentantem ČR na MS v Bandy hokeji a zároveň hráčem A-týmu HKK - Lukášem Turzou

Lukáš je hráč A-týmu HKK a v tuto chvíli se nachází na MS ve Švédsku, kde reprezentuje ČR v Bandy hokeji. A co nám prozradil?

 
Dorost veze výhru z Varnsdorfu!

dnes si dorostenci spravili chuť nad tradičním soupeřem z Varnsdorfu a napravili porážku z minulého víkendu  v České Lípě. Od...

 
Dorost v neděli nestačil na Českou Lípu

Proti sobotnímu utkání si trenér dorostu připadal, že vede úplně jiný tým  a hráči po dvou výhrách zapomněli co je ctilo v...

 
Vítězný víkend Starších žáků
 
Kanonáda dorostenců!
 
Juniorka zvládla silného soupeře v závěru!
 
Letňany ukončily sérii výher Starších žáků
 
Tomáš Krčmář hodnotí dosavadní výkony svých svěřenců
 
Starší žáci znovu neporažení!
 
Novoroční výhra nad rivalem
 
Utkání
Muži | Sobota 19.01.2019
18. kolo
SK Černošice - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 19.01.2019, 18:00
HK Kralupy nad Vltavou - Slovan Ústí nad Labem
4:9 ()
 
Dorost | Neděle 20.01.2019, 12:30
23. kolo
0:4
HC Vandsdorf - HK Kralupy
 
Starší žáci | Sobota 12.01.2019, 19:00
18. kolo
1:9
HC Kobra - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 20.01.2019, 10:10
20. kolo
2:6
HK Kralupy - Velké Popovice
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.