Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Portál HK Kralupy backloop logo 

Bratrovražedný souboj

05.09.2018 | Lukáš Turza

A-tým  se chystá na poslední domácí přátelské utkání , kdy v pátek od 18:30 přivítá Kališníky z Litoměřic . Litoměřice B hrají Ústecký kraj a mají za sebou dva zápasy s naším rivalem z Mělníka. Velmi pikantní souboj je to pro bratry Studenty odchovance Kralup, kteří nastoupí v zápase proti sobě. Více o pikantním duelu je uvnitř.

 

Pikantní duel mezi kralupským Robinem Studentem a kališníkem Liborem Studentem, oba odchovanci Kralup
Jak moc se těšíte na vzájemný duel?
Robin: Tak na zápas se těším z důvodu menší rivality a doufám, že zvládneme obě utkání, jelikož bych pak nechtěl doma poslouchat, že jsme prohráli :-). Pro mě to bude hlavně první přípravné utkání, tak bude mít aspoň trochu náboj a doufám, že mě to nakopne k lepšímu výkonu.
Libor: Na zápas se těším hodně, budu hrát proti svému klubu, kde jsem začínal s hokejem jako malý a hlavně budu hrát proti svému bráchovi :-).

Vyzdvihl bys slabé a silné stránky svého bratra?

Robin: O slabých a silných stránkách moc nevím, jelikož brachu nesleduji herně, ale vnímám s kým a jak hráli .. Naposledy jsem ho viděl poslední třetinu v přípravném utkání s Mělníkem, kde prohrál 10:3 tuším ... byl u par gólů, ale žádný nebyl po jeho chybách, spíš si myslím, že mají velice mladé mužstvo, což se v průběhu zápasu určitě projeví, takže jestli na nějakou slabou stránku, tak nezkušenost .... silná stránka, respektivě jeho přednosti jsou v tom, že je kliďas, takže hraje v klidu, ať se děje, co se děje a má celkem slušnou a přesnou přihrávku, s tím, že ví jak vystřelit , aby se dalo tečovat. Lítá mu to tak, jak potřebuje.
Libor: Slabé stránky asi na bráchovi nenajdu, je to dobrý hokejista, který má hodně zkušenosti a jen tak nějakou slabou stránku najít nejde... Naopak jeho silná stránka je asi střelecký čich na góly nebo bruslení, které má velmi dobré

Dojde v utkání i na osobní souboje?
Robin: Osobní souboje určitě, když se potkáme a půjde o puk nebo nějaký souboj. Doufám, že to nevypustí, jelikož se hraje na 100%, ale prát se nebudeme
Libor: Osobní souboje k hokeji patří a i přesto, že půjde o přátelský zápas, tak se nějaké objeví, takže pokud by jsme se s bráchou potkali v zápase někde v rohu v souboji o puk, tak do toho oba půjdeme na 100%....

Komentáře trenérů k zápasu:
Milan Buďa (HC Litoměřice): trénujeme od 10.8. a to 2x týdně, od toho se odvíjely i dávky, které hráči museli spolknout. Příprava na ledě, když pominu suchou, je pro hráče a v tomhle počasí vždy nepříjemná, ale zvládli to. Nyní máme za sebou 2 přípravné zápasy s Mělníkem, 2x prohra, 1x v prodloužení, ale nejde ani tak o výsledek jako o projev hry, zkoušení nových hráčů a o to jak mají natrénováno. Do Kralup pojedeme opět bez některých hráčů základu, ale o tom příprava je a já chci vidět ve hře všechny. Určitě se ale na zápas každý těší a věřím že i pár diváků si cestu do ochozu stadionu najde.

Josef Zajíc (HK Kralupy): Kluci přistupují k utkání zodpovědně a uvědomují si, že si svými výkony říkají o sestavu a bojují o ní všichni hráči Kralup zodpovědně.

 
Aktuální články
Rozhovor s reprezentantem ČR na MS v Bandy hokeji a zároveň hráčem A-týmu HKK - Lukášem Turzou

Lukáš je hráč A-týmu HKK a v tuto chvíli se nachází na MS ve Švédsku, kde reprezentuje ČR v Bandy hokeji. A co nám prozradil?

 
Dorost veze výhru z Varnsdorfu!

dnes si dorostenci spravili chuť nad tradičním soupeřem z Varnsdorfu a napravili porážku z minulého víkendu  v České Lípě. Od...

 
Dorost v neděli nestačil na Českou Lípu

Proti sobotnímu utkání si trenér dorostu připadal, že vede úplně jiný tým  a hráči po dvou výhrách zapomněli co je ctilo v...

 
Vítězný víkend Starších žáků
 
Kanonáda dorostenců!
 
Juniorka zvládla silného soupeře v závěru!
 
Letňany ukončily sérii výher Starších žáků
 
Tomáš Krčmář hodnotí dosavadní výkony svých svěřenců
 
Starší žáci znovu neporažení!
 
Novoroční výhra nad rivalem
 
Utkání
Muži | Sobota 19.01.2019
18. kolo
SK Černošice - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 19.01.2019, 18:00
HK Kralupy nad Vltavou - Slovan Ústí nad Labem
4:9 ()
 
Dorost | Neděle 20.01.2019, 12:30
23. kolo
0:4
HC Vandsdorf - HK Kralupy
 
Starší žáci | Sobota 12.01.2019, 19:00
18. kolo
1:9
HC Kobra - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 20.01.2019, 10:10
20. kolo
2:6
HK Kralupy - Velké Popovice
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.