Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Portál HK Kralupy backloop logo 

Do Berouna pro body!!

13.09.2018 | Lukáš Turza

Po 4 - letech se hlásí Kralupy zpět na krajské úrovní v lize. První zápas je čeká proti Královu Dvoru, který využívá svůj domácí azyl v Berouně. Zápas vypukne v sobotu v Berouně od 17:00 . Jste srdečně zváni.

Krátký rozhovor s trenérem Králova Dvora Janem Krulišem.

1) S jakými ambicemi vstupujete do utkání a co je Vaším cílem v letošní sezóně?
Jako každé utkání, tak i to s Kralupami chceme vyhrát. Letošním cílem je pro nás playoff, bude to náročné, ale je to v našich silách.
2) Obměnil se hodně Váš tým a jaký styl byste chtěl hrát?
Obměna kádru přišla a jsem rád, že se nám podařilo získat osm hráčů z PZ Kladno, čímž se nejen zvýšila konkurence, ale především i agresivita při hře, která nám loni scházela. Je skvělé, že máme na postu brankáře skvělé hráče a především Černý se Zázvorkou jsou rozhodně nadstandardní brankáři v této soutěži.
3 ) Co byste vzkázal divákům?
Ať se rozhodně přijdou podívat, utkání bude určitě zajímavé a plné bojovnosti, je přeci začátek sezóny a všichni se na první utkání těší, já to tedy tak měl a nepochybuji o tom, že to mají kluci jinak.
4) Jak moc, bude pro Vás zpestření se střetnout se svým bývalým kolegou z Kladna s Pepou Zajícem a padne sázka?
Je jasné, že s Pepou nechci prohrát a proto jsem vypsal taky svačinu do kabiny za vítězství. Je to super takto se potkávat a moc se na zápas těším.

Děkujeme za rozhovor

 
Aktuální články
Dorost v neděli nestačil na Českou Lípu

Proti sobotnímu utkání si trenér dorostu připadal, že vede úplně jiný tým  a hráči po dvou výhrách zapomněli co je ctilo v...

 
Vítězný víkend Starších žáků

V sobotu vyhráli starší žáci na ledě pražské Kobry zcela přesvědčivě. Od prvních minut byli jasně lepší a během utkání...

 
Kanonáda dorostenců!

Víkend nám nabídl pro dorost dvojutkání, které mělo dvě strany rub a líc!V prvním zápase, kdy ze severu Čech přijelo mužstvo z...

 
Juniorka zvládla silného soupeře v závěru!
 
Letňany ukončily sérii výher Starších žáků
 
Tomáš Krčmář hodnotí dosavadní výkony svých svěřenců
 
Starší žáci znovu neporažení!
 
Novoroční výhra nad rivalem
 
Dorost veze cennou výhru z Jablonce!
 
Co říká trenér Martin Dufek na mezinárodní utkání svých svěřenců?
 
Utkání
Muži | Sobota 12.01.2019, 18:15
17. kolo
3:4
HK Kralupy - HC Rakovník
 
Junioři | Neděle 13.01.2019, 13:40
24. kolo
2:5
HC Klatovy - HK Kralupy
 
Dorost | Neděle 13.01.2019, 16:30
22. kolo
4:2
HC Česká Lípa - HK Kralupy
 
Starší žáci | Sobota 12.01.2019, 19:00
18. kolo
1:9
HC Kobra - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Sobota 12.01.2019, 17:00
19. kolo
5:4
HC Kobra - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.