Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Akce „Týden hokeje“ proběhla na ZS v Kralupech

23.09.2018 | HKK

Hokejový klub Kralupy nad Vltavou pořádal ve spolupráci s ČSLH již pátý nábor malých hokejistů ve věku 4-8 let v rámci projektu Pojď hrát hokej. Akce pod názvem „Týden hokeje“ se uskutečnil v sobotu 22. září 2018 v dopoledních hodinách.

Prostory zimního stadionu patřily v sobotním dopoledni těm nejmenším hokejistům. Rodiče se svými ratolestmi byli přivítáni bývalým hokejistou extraligového Kladna, Pardubic a současným sportovním ředitelem klubu, Josefem Zajícem. Po přivítání dětí jim dvě půvabné mladé hostesky předaly několik dárků a samozřejmě i reprezentační dres. Na druhé straně rodiče měli plné ruce práce s vyplněním potřebných tiskopisů k zápisu. V doprovodu juniorských hokejových mazáků byly děti odvedeny do kabiny, kde se převlékly a pod vedením trenérů absolvovaly atletický trénink na suchu. V té době byly rodičům sekretářem klubu předány prvotní informace o klubu, a co to znamená mít doma malého hokejistu. Získali zasvěcený přehled nejen o rozsahu tréninku ledního hokeje, jeho náplni, ale i o důležitých provozních a administrativních pravidlech chodu Hokejového klubu Kralupy nad Vltavou.

Poté už je čekala ledová plocha, kde si děti převzali nejen trenéři mládeže klubu, ale i mladí hokejisté mužstva juniorů. Nejprve je seznámily se základy bruslení, ukázali jim, jak probíhají tréninky na ledě a poté se rozeběhly různé zábavné hry spojené se střelbou na branku apod. Během celého náboru se mohli rodiče podívat na mladé hráče, kteří už minimálně rok trénují. Společné foto na závěr akce bylo vyvrcholením dětské radosti z prožitého sobotního dopoledne. Úsměvy a vyprávění dětí o svých zážitcích na ledové ploše jsou tou největší pozvánkou na další společné tréninky v hokejovém klubu Kralupy nad Vltavou. Škoda, že na skvělé připravenou akci zavítalo v doprovodu rodičů jen devět dětí.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kralupech najdete na www.hokejkralupy.cz.

 
Utkání
Muži | Sobota 13.10.2018, 17:00
5. kolo
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 14.10.2018, 09:45
9. kolo
8:0
HK Kralupy - HC Zbraslav
 
Dorost | Úterý 16.10.2018, 17:30
HK Kralupy nad Vltavou - Slovan Ústí nad Labem
2:8 ((0:2, 2:3, 0:3))
 
Starší žáci | Sobota 20.10.2018, 12:45
7. kolo
3:5
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Mladší žáci | Sobota 20.10.2018, 10:45
7. kolo
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.