Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zhodnocení základní části MŽ

12.11.2018 | Lenka Macáková

Zhodnocení základní části MŽ očima trenéra Lubomíra Šuhajdy

V sobotu jsme odehráli poslední utkání základní části se Spartou. Skončili jsme čtvrtí (první tři postoupili do nadstavby o 1. - 12. místo) a budeme hrát skupinu o 13. - 24. místo.

Už před minulým víkendem jsme si s klukama řekli, že chceme základní část dohrát s kladným skóre, což se nám po těžkých soupeřích z posledních dvou kol povedlo.

Vzhledem k tomu, že hrajeme skoro ročníkově, tak jsem se základní částí spokojen. Střídačka na zápasech žije, kluci chtějí hrát, sami si začínají uvědomovat, že s těžkými soupeři nesmí ani na chvilku polevit, a že každá chyba je tak mnohem více vidět. Nejsme na to zvyklí. Konfrontace s nejlepšími nám chybí. Jsem velmi spokojený s počtem vstřelených branek. Obdržené nijak extra neřešíme, protože s obranou teprve začínáme. Oproti soupeřům máme velice úzký kádr a hrát v jedenácti hráčích zápasy ve vysokém tempu je dost náročné, ve třetích třetinách to je znát. Mají za to můj obdiv! Pro kluky jsou to výborné zápasy, ve kterých získají plno zkušeností.

A už se moc těšíme na nové soupeře v nadstavbové části!

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Pozvánka na turnaj "100letí"

Přijďte podpořit Kralupské Vydry na turnaj "100letí"

 
V Příbrami rozhodla první třetina!

Po posledních dvou výhrách z Příbrami bez bodu.

 
Vítězná série Starších žáků nekončí!

Třetí vítězství za sebou přivážejí starší žáci po boji z Vlašimi. Utkání nezačalo dobře, kluci po výborných výkonech v...

 
Dorost si připsal vítězství
 
Rozhovor s 3-brankovým střelcem Markem Němcem
 
Pozvánka na seminář pro rodiče a trenéry
 
Veledůležité 3 body!
 
Juniorka porazila Klatovy!
 
Starší žáci vezou výhru ze Zbraslavi!
 
Domácí prohra dorostu, která zamrzí.
 
Utkání
Muži | Sobota 08.12.2018
13. kolo
4:1
HC Příbram - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 09.12.2018, 12:15
Slovan Ústí nad Labem - HK Kralupy nad Vltavou
4:0 ()
 
Dorost | Sobota 08.12.2018, 17:45
17. kolo
2:1
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 08.12.2018, 12:00
13. kolo
4:5
HC Vlašim - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Sobota 08.12.2018, 10:00
13. kolo
HC Vlašim - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.