Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zhodnocení základní části MŽ

12.11.2018 | Lenka Macáková

Zhodnocení základní části MŽ očima trenéra Lubomíra Šuhajdy

V sobotu jsme odehráli poslední utkání základní části se Spartou. Skončili jsme čtvrtí (první tři postoupili do nadstavby o 1. - 12. místo) a budeme hrát skupinu o 13. - 24. místo.

Už před minulým víkendem jsme si s klukama řekli, že chceme základní část dohrát s kladným skóre, což se nám po těžkých soupeřích z posledních dvou kol povedlo.

Vzhledem k tomu, že hrajeme skoro ročníkově, tak jsem se základní částí spokojen. Střídačka na zápasech žije, kluci chtějí hrát, sami si začínají uvědomovat, že s těžkými soupeři nesmí ani na chvilku polevit, a že každá chyba je tak mnohem více vidět. Nejsme na to zvyklí. Konfrontace s nejlepšími nám chybí. Jsem velmi spokojený s počtem vstřelených branek. Obdržené nijak extra neřešíme, protože s obranou teprve začínáme. Oproti soupeřům máme velice úzký kádr a hrát v jedenácti hráčích zápasy ve vysokém tempu je dost náročné, ve třetích třetinách to je znát. Mají za to můj obdiv! Pro kluky jsou to výborné zápasy, ve kterých získají plno zkušeností.

A už se moc těšíme na nové soupeře v nadstavbové části!

 
Aktuální články
Dorost díky odhodlání a vůli zvítezil v České Lípě

Dorost zarazil vítěznou jízdu České Lípy!

 
Frýdlant překvapil Kralupské dorostence

Frýdlant překonal kralupský dorost

 
Výhra A-týmu na závěr

A- tým si na poslední zápas sezóny vyrazil na led Neratovic. I s podporou fanoušků si odvezl skalp Buldoků, kde 4 góly zápasu vsítil Jakub...

 
Výhra dorostu nad Rouen Dragons
 
Poděkování od A-týmu
 
Kurz trenér licence C
 
Hořký konec na domácím ledě!
 
Dorost vítězí na domácím ledě!
 
Nedělní zápas Dorostu na horách
 
domácí zápas Dorostu vyzněl pro Kralupské barvy
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 16.02.2019, 18:00
31. kolo
7:5
HK Kralupy - HC Klatovy
 
Dorost | Neděle 17.02.2019, 14:45
28. kolo
2:3
HC Česká Lípa - HK Kralupy
 
Starší žáci | Neděle 10.02.2019, 12:30
22. kolo
HK Kralupy - HC Vlašim
 
Mladší žáci | Sobota 16.02.2019, 11:00
23. kolo
7:9
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.