Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kralupy versus ČT

23.11.2018 | Lukáš Majer, Lukáš Turza

V sobotu před velice důležitém derby pro domácí Kralupy se představí bývalí hráči Kralup,vedení, trenéři, funkcionáři  a další proti osobnostem ČT. Můžete přijít dříve a od 16:00 potrénovat svoje hlasivky na večerní derby.

Patří se poděkovat tomu, kdo tuhle myšlenku vytvořil a to Liboru Štajerovi, místopředsedovi klubu a těm, kteří ji podpořili a realizují, tedy Pepa Zajíc a znova Libor Štajer. Podobné akce tu jsou každý rok a myslím, že je to takové zrcadlo toho, o co se naše organizace snaží a jak pracuje. Exhibice by měla propojit lidi aktuálně spjaté s kralupským hokejem, ale také ty, kteří zde působili dříve, nebo jsou nyní zaměstnanci stadionu a celého prostředí. Stejně tak jsme rádi, že utkání odřídí hráči juniorky, kteří navazují vedle hráčské kariéry na kariéry rozhodčovské. Chceme propojit lidi a spojit je při teto krasné příležitosti. V prostředí českého hokeje je velmi běžné, ze trenéři v klubu spolu komunikuji stylem - viz z dorostu, ti z 5.třídy, my v juniorce. Jsou to pro mě nemyslitelné věci, všem by mělo jít o dvě věci - pomoci vychovat společnými silami hokejové hráče a pootevřít mu, na naší úrovni, co nejvíce cest - hráč, rozhodčí, trenér, management. Jsem přesvědčen, že výhledově, budou někteří kluci z juniorského týmu ve vedeni HK Kralupy, protože to jsou srdcaři se vztahem ke klubu a hokeji. Proto se snažíme je do toho aktivně zapojit, ač jim je teprve 16-17 let. Druha věc o kterou by nám všem mělo jít, je rozvoj a stabilizace naší organizace. Víte, všichni vidí A-tým že postoupil do kraje, že junioři měli pár dobrých zápasu a podobně. Ale nikdo nevidí uklizečky, které každé ráno připravuji halu, ledaře bez kterých by nebyl led, trenéry náboru, kteří vstávají každé víkendové ráno, nebo provozovatele kiosku, který je každý víkend na hale. Všichni tito lidé a mnoho dalších jsou nesmírně důležitý k rozvoji organizace a právě tento exhibiční zápas by měl sloužit jako upozornění na tyto fakta a vyjádření jaké-ho si respektu ke všem, kteří v Kralupech nad Vltavou každý den pracují pro rozvoj ledního hokeje. Jako poslední zmíním pány Otu Patka a Pepu Kaisra. Tito pánové jsou obrovskými legendami našeho hokeje, a ve svých letech, máji to co chybí spoustě aktuálně mladé generaci - elán, energii, úsměv na tváři a chuť spolupracovat na společné věci. Proto si myslím, že každý kdo přijde uvidí vice než hokej, ten kdo si i některé věci uvědomí, tak bude mít úsměv na tváři. Závěrem přeji A - týmu ve večerním utkaní hodně síly a štěstí.

 
Aktuální články
Áčko veze bod z Popovic

HC Slavoj Velké Popovice – HK Kralupy n/Vltavou

 
Áčko veze bod z Popovic

Ve 13. kole krajské ligy mužů dokázali kralupští bodovat na ledě druhého mužstva soutěže, když prohráli 2:1 v prodloužení.

 
Junioři po vítězství nad Chrudimí vedou!!!

Kralupští junioři dokázali dnes porazit v domácím prostředí HC Chrudim 3:1. Vítězství je vyneslo do čela skupiny západ Redstone...

 
Dorostenci v neděli vítězně
 
Dorost nestačil na Černošice
 
Starší žáci vyhráli desáté utkání
 
Áčko porazilo lídra soutěže
 
První vítězství
 
Junioři v prodloužení porazili vedoucí Ústí
 
Áčko v sobotu potvrdilo svou domácí neporazitelnost i proti soupeři z Žabonos
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS