Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kralupy versus ČT

23.11.2018 | Lukáš Majer, Lukáš Turza

V sobotu před velice důležitém derby pro domácí Kralupy se představí bývalí hráči Kralup,vedení, trenéři, funkcionáři  a další proti osobnostem ČT. Můžete přijít dříve a od 16:00 potrénovat svoje hlasivky na večerní derby.

Patří se poděkovat tomu, kdo tuhle myšlenku vytvořil a to Liboru Štajerovi, místopředsedovi klubu a těm, kteří ji podpořili a realizují, tedy Pepa Zajíc a znova Libor Štajer. Podobné akce tu jsou každý rok a myslím, že je to takové zrcadlo toho, o co se naše organizace snaží a jak pracuje. Exhibice by měla propojit lidi aktuálně spjaté s kralupským hokejem, ale také ty, kteří zde působili dříve, nebo jsou nyní zaměstnanci stadionu a celého prostředí. Stejně tak jsme rádi, že utkání odřídí hráči juniorky, kteří navazují vedle hráčské kariéry na kariéry rozhodčovské. Chceme propojit lidi a spojit je při teto krasné příležitosti. V prostředí českého hokeje je velmi běžné, ze trenéři v klubu spolu komunikuji stylem - viz z dorostu, ti z 5.třídy, my v juniorce. Jsou to pro mě nemyslitelné věci, všem by mělo jít o dvě věci - pomoci vychovat společnými silami hokejové hráče a pootevřít mu, na naší úrovni, co nejvíce cest - hráč, rozhodčí, trenér, management. Jsem přesvědčen, že výhledově, budou někteří kluci z juniorského týmu ve vedeni HK Kralupy, protože to jsou srdcaři se vztahem ke klubu a hokeji. Proto se snažíme je do toho aktivně zapojit, ač jim je teprve 16-17 let. Druha věc o kterou by nám všem mělo jít, je rozvoj a stabilizace naší organizace. Víte, všichni vidí A-tým že postoupil do kraje, že junioři měli pár dobrých zápasu a podobně. Ale nikdo nevidí uklizečky, které každé ráno připravuji halu, ledaře bez kterých by nebyl led, trenéry náboru, kteří vstávají každé víkendové ráno, nebo provozovatele kiosku, který je každý víkend na hale. Všichni tito lidé a mnoho dalších jsou nesmírně důležitý k rozvoji organizace a právě tento exhibiční zápas by měl sloužit jako upozornění na tyto fakta a vyjádření jaké-ho si respektu ke všem, kteří v Kralupech nad Vltavou každý den pracují pro rozvoj ledního hokeje. Jako poslední zmíním pány Otu Patka a Pepu Kaisra. Tito pánové jsou obrovskými legendami našeho hokeje, a ve svých letech, máji to co chybí spoustě aktuálně mladé generaci - elán, energii, úsměv na tváři a chuť spolupracovat na společné věci. Proto si myslím, že každý kdo přijde uvidí vice než hokej, ten kdo si i některé věci uvědomí, tak bude mít úsměv na tváři. Závěrem přeji A - týmu ve večerním utkaní hodně síly a štěstí.

 
Aktuální články
Týden hokeje v Kralupech nad Vltavou

Přijďte ve středu 25. září 2019 v 16:00 hodin na zimní stadion  v Kralupech nad Vltavou na akci Týden hokeje!

 
Příprava Starších Žáků

Starší žáci zahájili přípravu kanonádou v Neratovicích.

 
Přípravná utkání MŽ a Dorostu

Přípravná utkání v plném proudu!

 
Junioři obsadili 3. místo na turnaji v Přerově
 
Přání do nové sezóny 2019/20
 
Hledáme posilu!
 
Hokejové prázdniny
 
Hodnocení sezóny 2018 - 2019 Juniorů
 
Pozvánka na Masarykův pohár
 
Dny Kralup 2019
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.