Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představení týmu Slough Jets

03.01.2019 | Lenka Macáková

Představme si tým, se kterým Dorost HKK poměřuje síly

Slough Jets ice hockey  (tryskáči) je tým ledního hokeje ze Slough, Berkshire, Anglie. Tým byl založen v roce 1986 a využívá halu „Slough Ice Arena“ v Montem Lane v Slough.  Slough Jets je jedním z mála hokejových klubů ve Velké Británii, který od svého založení nepřerušil svoji činnost a nezměnil svůj název.  V současné době hrají v anglické národní hokejové ligové lize (NIHL) South 2 Wilkinson Division, která je čtvrtou úrovní britského hokeje. Svá utkání hraje klub v moderně zrenovované Slough Ice Arena, která je také známá jako "hangár". Cílem klubu je postoupit i v letošní sezoně s „A“ týmem do play-off. Ve Sloughu se Tryskáči starají přibližně o 100 mladých hráčů v kategoriích U09, U11, U13, U15 a U18. Jejich U18 hraje v divizi 2 a v současné době patří k nejlepším v této soutěži. Není divu, že jejich cílem je postoupit do první ligy. Šéftrenérem mládeže v klubu Slough Jets je Lukáš Smital (odchovanec Komety Brno). V České Republice dlouho nepůsobil, protože v roce 1996 začala jeho kariéra v zámoří v Americké AHL and ECHL kde odehrál 8 let za místní klub Johnston Chiefs a drží rekord za nejvíce vstřelených branek. V roce 2004 se přesunul do Anglie, kde působí dodnes. V roce 2017 převzal jako šéftrenér mládeže a hrající trenér klub Slough Jets, který pod jeho vedením dosáhl velmi dobrých výsledků. Ve Slough Jets působí i jeho synové, 19-ti letý brankář Matt a 16-ti letý Luke, který hraje v útoku.
Do Kralup zavítal ke dvěma přátelským utkáním výběr hráčů U 15 (Slough Jets), aby změřil své síly s kralupským dorostem.

 
Aktuální články
Áčko veze bod z Popovic

HC Slavoj Velké Popovice – HK Kralupy n/Vltavou

 
Áčko veze bod z Popovic

Ve 13. kole krajské ligy mužů dokázali kralupští bodovat na ledě druhého mužstva soutěže, když prohráli 2:1 v prodloužení.

 
Junioři po vítězství nad Chrudimí vedou!!!

Kralupští junioři dokázali dnes porazit v domácím prostředí HC Chrudim 3:1. Vítězství je vyneslo do čela skupiny západ Redstone...

 
Dorostenci v neděli vítězně
 
Dorost nestačil na Černošice
 
Starší žáci vyhráli desáté utkání
 
Áčko porazilo lídra soutěže
 
První vítězství
 
Junioři v prodloužení porazili vedoucí Ústí
 
Áčko v sobotu potvrdilo svou domácí neporazitelnost i proti soupeři z Žabonos
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS