Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Co říká trenér Martin Dufek na mezinárodní utkání svých svěřenců?

04.01.2019 | Lenka Macáková

Trenér Martin Dufek zhodnotil mezinárodní přátelské utkání Dorostu s týmem Slough Jets

V Novém roce dorost sehrál dvě přípravná utkání na domácí půdě proti Anglickému celku Slough Jets. Zápasy to byly opravdu kvalitní a musím vyzdvihnout dobrou připravenost hostujícího celku, který byl doplněn o pár našich juniorů, což proběhlo i v našich řadách. To nemění fakt, že výkon Slough Jets nám dokázal, že se již hokej hraje na dobré úrovni všude.

Výsledky pro Kralupské barvy nedopadly tak, jak by si možná hokejový fanoušek představoval. Prohry 2:7/0:6 jsou svým způsobem vysoké, což ukazuje jak hokej poskočil v Evropě.
Naši borci bojovali, hráli co jim síly stačili, ale tentokrát na nás soupeř vyzrál zakončením, rychlou důraznou hrou po celém kluzišti.
Pro kluky je takové klání  výborná zkušenost a konfrontace s týmy z Evropy.
Já osobně děkuji klubu za ekonomickou podporu, a že je vedení nakloněno takovým projektům. Samozřejmě patří i díky rodičům, kteří přispěli nemalým dílem!

Děkuji Všem!

 
Aktuální články
Áčko veze bod z Popovic

HC Slavoj Velké Popovice – HK Kralupy n/Vltavou

 
Áčko veze bod z Popovic

Ve 13. kole krajské ligy mužů dokázali kralupští bodovat na ledě druhého mužstva soutěže, když prohráli 2:1 v prodloužení.

 
Junioři po vítězství nad Chrudimí vedou!!!

Kralupští junioři dokázali dnes porazit v domácím prostředí HC Chrudim 3:1. Vítězství je vyneslo do čela skupiny západ Redstone...

 
Dorostenci v neděli vítězně
 
Dorost nestačil na Černošice
 
Starší žáci vyhráli desáté utkání
 
Áčko porazilo lídra soutěže
 
První vítězství
 
Junioři v prodloužení porazili vedoucí Ústí
 
Áčko v sobotu potvrdilo svou domácí neporazitelnost i proti soupeři z Žabonos
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS