Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vydařená akce „Týden hokeje“ v Kralupech nad Vltavou - Pojď hrát hokej

27.01.2019 | Lenka Macáková

Hokejový klub Kralupy nad Vltavou pořádal ve spolupráci s ČSLH již šestý nábor malých hokejistů ve věku 4-8 let v rámci projektu Pojď hrát hokej. Akce pod názvem „Týden hokeje“ se uskutečnil v sobotu 26. ledna 2019 v dopoledních hodinách.

Od 9-ti hodin probíhala registrace zájemců o tuto akci, kteří byli seznámeni s programem a dalším průběhem, dostali potřebné informace a prezenční materiály. K dispozici byl ochotný personál dobře rozpoznatelný dle projektového oblečení (čepice, mikiny, soupravy, loga…) s čímkoli poradit. Mezi ním vyčníval bývalý hokejista extraligového Kladna, Pardubic a současný sportovní ředitel klubu, Josef Zajíc. Po přivítání dětí jim půvabné mladé hostesky předaly několik dárků a samozřejmě i nový reprezentační dres. Na druhé straně rodiče měli plné ruce práce s vyplněním potřebných tiskopisů k zápisu.

Po přivítání a předání dětí mladým juniorským hokejistům probíhala prezentace rodičům v klubovně na televizní obrazovce. Rodiče se seznámili nejen s projektem „Pojď hrát hokej“ jako takovým, ale i se zapojením hokejového klubu do projektu a jeho sportovní, koncepcí a organizací. Sportovní ředitel Josef Zajíc a trenér mládeže Lukáš Majer informovali rodiče co dělat, pokud se rozhodnou dát své dítě na lední hokej a přitom shlédli upoutávky z minulých akcí. Rodičům předali instrukce ohledně výstroje a výzbroje malého hokejisty, jak je jeho tělo chráněno, jak ho obléknout a že se rozhodně nemusí bát o jeho zdraví. Sekretářem klubu jim byla osvětlena finanční stránka a náročnost nebo spíše nenáročnost daného sportu. Na závěr dostali informace o vyhrazených tréninkových časech pro nejmenší účastníky, jakým způsobem probíhají tréninkové jednotky a o důležitých provozních a administrativních pravidlech chodu Hokejového klubu Kralupy nad Vltavou.

Paralelně s prezentací pro rodiče probíhaly aktivity a různá zábavná cvičení pro jejich děti pod dohledem našich kvalifikovaných trenérů a vše proběhlo naprosto bez problémů a žádné z dětí si ani nevšimlo, že vedle sebe nemá mámu či tátu.

Poté se děti i rodiče přesunuli do šaten a následovala fáze oblékání se do výstroje a potřebného vybavení pro trénink na ledě. Přitom jim pomáhali nejen trenéři mládeže klubu, ale i mladí hokejisté mužstva juniorů. Následoval přesun na ledovou plochu, kde se některé děti poprvé v životě seznámili s ledovou plochou. Zábavnou formou v různých hrách zjistili, že led není něco, čeho by se měly obávat. Po chvilce se staly diváky a se zájmem sledovaly simulaci utkání našich druhých tříd. Kdo si netroufl na jednotlivá cvičení a stál na bruslích úplně poprvé, měl možnost dělat své první hokejové krůčky i s podporou rodičů. Na závěr byla na památku provedena společná fotografie všech děti a trenérů. Děti opouštěli ledovou plochu s úsměvem na rtu, plni zážitků a hlavně s radostí v očích. Kdo měl vypůjčené vybavení, tak ho v pořádku vrátil.
Vedení klubu bylo nadšeno hojnou účastí malých dětí na této akci. Parádního dopoledne se v Kralupech zúčastnilo celkem 28 dětí a to někteří byli omluveni pro nemoc. Zároveň děkuje všem těm, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na organizaci a hladkém průběhu celé akce, která byla velmi dobře a zodpovědně připravená.

Úsměvy a vyprávění dětí o svých zážitcích na ledové ploše jsou tou největší pozvánkou na další společné tréninky v hokejovém klubu Kralupy nad Vltavou.

Reportáž z akce zde: https://www.youtube.com/watch?v=qJt4UCJ-BcU&feature=youtu.be

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kralupech najdete v galerii.

 
Aktuální články
Dorost díky odhodlání a vůli zvítezil v České Lípě

Dorost zarazil vítěznou jízdu České Lípy!

 
Frýdlant překvapil Kralupské dorostence

Frýdlant překonal kralupský dorost

 
Výhra A-týmu na závěr

A- tým si na poslední zápas sezóny vyrazil na led Neratovic. I s podporou fanoušků si odvezl skalp Buldoků, kde 4 góly zápasu vsítil Jakub...

 
Výhra dorostu nad Rouen Dragons
 
Poděkování od A-týmu
 
Kurz trenér licence C
 
Hořký konec na domácím ledě!
 
Dorost vítězí na domácím ledě!
 
Nedělní zápas Dorostu na horách
 
domácí zápas Dorostu vyzněl pro Kralupské barvy
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 16.02.2019, 18:00
31. kolo
7:5
HK Kralupy - HC Klatovy
 
Dorost | Neděle 17.02.2019, 14:45
28. kolo
2:3
HC Česká Lípa - HK Kralupy
 
Starší žáci | Neděle 10.02.2019, 12:30
22. kolo
HK Kralupy - HC Vlašim
 
Mladší žáci | Sobota 16.02.2019, 11:00
23. kolo
7:9
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.