Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Poděkování od A-týmu

13.02.2019 | Lenka Macáková

Sezóna 2018 - 2019 a poděkování od A-týmu!

Letošní sezóna pro nás nebyla vůbec lehká. Úvod byl přetěžký. Několik debaklů přineslo myšlenku, jestli se za těchto podmínek může v Kralupech hrát důstojně nejlepší krajský hokej. Poté přišlo šťastné vítězství v Rakovníku a my jsme si uvědomili, že můžeme hrát i se silnými soupeři. Kouč Josef Zajíc kádr doplnil několika posilami, které našemu týmu dodaly potřebnou šířku a kvalitu. Najednou se už do Kralup nejezdilo pro body a soupeři nemohli zápasy s námi jen tak odklouzat. Po úspěšném dvojboji s Neratovicemi a Královákem jsme už všichni věřili v úspěšné udržení soutěže. Jsme rádi, že jsme ve druhé polovině sezóny dokázali na domácím ledě odehrát pěkné a dramatické zápasy. Kromě dvou zmíněných utkání to byly například souboje proti favoritům z Čáslavi (4:5), ze Slaného (3:2), z Rakovníka (3:4) a z Mladé Boleslavi (6:3).

Velký dík patří VÁM! Všem těm, kteří navštívili naše utkání a svou přítomností na stadionu nás podpořili. Vážíme si každého, kdo na zimák zavítal. Věříme, že to stálo za to! Speciální poděkování patří našemu fanclubu, který nás nejenže podporoval při domácích a některých venkovních utkáních, ale také nám pomáhal s propagací duelů. Stejně tak děkujeme Quidovi a panu Smolejovi, který nevynechal skoro žádné utkání a fotil nás doma i venku. Zapomenout nesmíme ani na dvojici David Palán a Klára Spěšná, kteří s námi letos začali spolupracovat a podílejí se na dění kolem A týmu. Jejich nově vznikající web www.hokejovekralupy.cz, který je výhradně o A týmu, má stále více pozitivních ohlasů! Bez takových lidí by to šlo těžko. DĚKUJEME! Dále také děkujeme všem, kteří se podíleli na práci okolo A týmu. Vážíme si každé pomoci!

V sobotu 9.2. 2019 jsme odehráli poslední domácí utkání této sezóny. Derby s Mělníkem nám sice nevyšlo výsledkově podle představ, ale i tak to bylo jedno z nejsilnějších utkání za poslední dva roky, kdy jsme nastartovali novou éru. Nejprve nás překvapili naši malí fanoušci a následovníci, kteří nám předali vytvořené dortíky a speciální lahvové pivo s kralupskou etiketou. To co přišlo ve třetí třetině bylo famózní. Fanclub si připravil choreo a dojal tím
nejednoho hráče a fanouška. Něco takového na kralupském zimáku nebylo už dlouho k vidění a je to něco, co pro nás mnoho znamená. Věříme, že vše je to pořád stále začátek a že v následujících sezónách nás čeká další výsledkový růst. Tito lidé si to zaslouží! Bez těchto srdcařů by to tady vážně nebylo ono! Znovu musím poděkovat všem, kteří se podíleli na tvorbě chorea, na pečení dortíků a krásném rozloučením se sezónou na domácí půdě!

A co dál? Během letní přestávky budeme usilovně pracovat na tom, abychom pro sebe dokázali zajistit důstojné materiální a finanční podmínky pro fungování v KLM. S tím souvisí přání, aby se nám podařilo udržet stávající kádr a realizační tým. Věříme, že v tomto týmu je síla a týmový duch. Na určení cílů pro příští rok je ještě brzy, ale budeme se chtít posunout zase o kousek dál. Rok 0. jsme zvládli. Rok 1. jsme ve vyšší lize přežili. V roce 2. budeme chtít
zase o kousek výš!

Během jara a léta bychom rádi uspořádali společné akce, abyste na nás nezapomněli. Budeme rádi, když se jich zúčastníte. Sledujte naši facebookovou stránku "HK KRALUPY A" a také náš nově vznikající web www.hokejovekralupy.cz.

JEŠTĚ JEDNOU VŠEM MOC DĚKUJEME A UŽ SE TĚŠÍME NA POKRAČOVÁNÍ!

Jakub Kaprál

 
Aktuální články
Týden hokeje v Kralupech nad Vltavou

Přijďte ve středu 25. září 2019 v 16:00 hodin na zimní stadion  v Kralupech nad Vltavou na akci Týden hokeje!

 
Příprava Starších Žáků

Starší žáci zahájili přípravu kanonádou v Neratovicích.

 
Přípravná utkání MŽ a Dorostu

Přípravná utkání v plném proudu!

 
Junioři obsadili 3. místo na turnaji v Přerově
 
Přání do nové sezóny 2019/20
 
Hledáme posilu!
 
Hokejové prázdniny
 
Hodnocení sezóny 2018 - 2019 Juniorů
 
Pozvánka na Masarykův pohár
 
Dny Kralup 2019
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.