Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Poděkování od A-týmu

13.02.2019 | Lenka Macáková

Sezóna 2018 - 2019 a poděkování od A-týmu!

Letošní sezóna pro nás nebyla vůbec lehká. Úvod byl přetěžký. Několik debaklů přineslo myšlenku, jestli se za těchto podmínek může v Kralupech hrát důstojně nejlepší krajský hokej. Poté přišlo šťastné vítězství v Rakovníku a my jsme si uvědomili, že můžeme hrát i se silnými soupeři. Kouč Josef Zajíc kádr doplnil několika posilami, které našemu týmu dodaly potřebnou šířku a kvalitu. Najednou se už do Kralup nejezdilo pro body a soupeři nemohli zápasy s námi jen tak odklouzat. Po úspěšném dvojboji s Neratovicemi a Královákem jsme už všichni věřili v úspěšné udržení soutěže. Jsme rádi, že jsme ve druhé polovině sezóny dokázali na domácím ledě odehrát pěkné a dramatické zápasy. Kromě dvou zmíněných utkání to byly například souboje proti favoritům z Čáslavi (4:5), ze Slaného (3:2), z Rakovníka (3:4) a z Mladé Boleslavi (6:3).

Velký dík patří VÁM! Všem těm, kteří navštívili naše utkání a svou přítomností na stadionu nás podpořili. Vážíme si každého, kdo na zimák zavítal. Věříme, že to stálo za to! Speciální poděkování patří našemu fanclubu, který nás nejenže podporoval při domácích a některých venkovních utkáních, ale také nám pomáhal s propagací duelů. Stejně tak děkujeme Quidovi a panu Smolejovi, který nevynechal skoro žádné utkání a fotil nás doma i venku. Zapomenout nesmíme ani na dvojici David Palán a Klára Spěšná, kteří s námi letos začali spolupracovat a podílejí se na dění kolem A týmu. Jejich nově vznikající web www.hokejovekralupy.cz, který je výhradně o A týmu, má stále více pozitivních ohlasů! Bez takových lidí by to šlo těžko. DĚKUJEME! Dále také děkujeme všem, kteří se podíleli na práci okolo A týmu. Vážíme si každé pomoci!

V sobotu 9.2. 2019 jsme odehráli poslední domácí utkání této sezóny. Derby s Mělníkem nám sice nevyšlo výsledkově podle představ, ale i tak to bylo jedno z nejsilnějších utkání za poslední dva roky, kdy jsme nastartovali novou éru. Nejprve nás překvapili naši malí fanoušci a následovníci, kteří nám předali vytvořené dortíky a speciální lahvové pivo s kralupskou etiketou. To co přišlo ve třetí třetině bylo famózní. Fanclub si připravil choreo a dojal tím
nejednoho hráče a fanouška. Něco takového na kralupském zimáku nebylo už dlouho k vidění a je to něco, co pro nás mnoho znamená. Věříme, že vše je to pořád stále začátek a že v následujících sezónách nás čeká další výsledkový růst. Tito lidé si to zaslouží! Bez těchto srdcařů by to tady vážně nebylo ono! Znovu musím poděkovat všem, kteří se podíleli na tvorbě chorea, na pečení dortíků a krásném rozloučením se sezónou na domácí půdě!

A co dál? Během letní přestávky budeme usilovně pracovat na tom, abychom pro sebe dokázali zajistit důstojné materiální a finanční podmínky pro fungování v KLM. S tím souvisí přání, aby se nám podařilo udržet stávající kádr a realizační tým. Věříme, že v tomto týmu je síla a týmový duch. Na určení cílů pro příští rok je ještě brzy, ale budeme se chtít posunout zase o kousek dál. Rok 0. jsme zvládli. Rok 1. jsme ve vyšší lize přežili. V roce 2. budeme chtít
zase o kousek výš!

Během jara a léta bychom rádi uspořádali společné akce, abyste na nás nezapomněli. Budeme rádi, když se jich zúčastníte. Sledujte naši facebookovou stránku "HK KRALUPY A" a také náš nově vznikající web www.hokejovekralupy.cz.

JEŠTĚ JEDNOU VŠEM MOC DĚKUJEME A UŽ SE TĚŠÍME NA POKRAČOVÁNÍ!

Jakub Kaprál

 
Aktuální články
Krajská ligy mužů byla rozlosována

Krajská liga mužů – základní část Skupina ZÁPAD:         ...

 
Dorost končí první část přípravy

V rámci posledního víkendu první části letní přípravy, vyjeli dorostenci na víkendové soustředění do Poděbrad.

 
V Neratovicích vyztužil obranu dorostu David Sklenička

David Sklenička je v plné přípravě na novou sezónu KHL, v rámci přípravy absolvoval ve čtvrtek 18.6.2020 trénink s kralupskými dorostenci...

 
Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi
 
Příprava mladších žáků v plném proudu
 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory
 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu
 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS