Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nový trenérský tým jmenován - A - TÝM

11.03.2019 | Lenka Macáková

Nový trenérský tým kralupského áčka jmenován

S velkým potěšením si vám dovolujeme oznámit, že vedení našeho Klubu velmi rychle podařilo dojednat a jmenovat nový trenérský tým kralupského áčka! Minulé dvě sezóny tuto pozici úspěšně zastával Josef Zajíc, za což mu patří upřímné a velké poděkování! Pepa našemu Klubu zásadním způsobem pomohl se stabilizací A-týmu včetně udržení týmu v krajské lize, a dále se věnoval dětským kategoriím našeho Klubu, zejména vedením tréninků, hráčským rozvojem, metodickým vedením a podporou PR aktivit Klubu atd. Na začátku března však Pepa vyslyšel další profesní výzvy a rozhodl se v pokračování své úspěšné trenérské a manažerské kariéry v jiném působišti. Každopádně Pepo děkujeme, a bylo nám potěšením, že jsi kralupský klub podpořil!

 Bylo tak třeba, a to také vzhledem k blížícímu se začátku přípravy na další sezónu, aby vedení Klubu na tuto situaci rychle reagovalo a zajistilo kvalitní realizační tým. Po několika jednáních se vedení Klubu podařilo uzavřít dohodu s výraznou a skutečně zkušenou osobností kralupského hokeje, Dušanem Sikelou, který byl jmenován hlavním trenérem týmu. Dušanovými asistenty budou Jiří Exner a Martin Hampl, také dřívější úspěšní hráči kralupského týmu.

 Mezi sportovní cíle, které vedení Klubu v rámci klubových priorit pro další hokejovou sezónu stanovilo, totiž mimo skutečné stabilizace a etablování A-týmu v krajské lize stanovilo také zahájení dalšího rozvoje A-týmu. „Do své druhé trenérské mise u kralupského A-týmu se pustím s velkou chutí a patřičně natěšený. Velmi mne potěšilo, že jsem od vedení Klubu získal důvěru a na práci kluky se velmi těším! Je to pro mne velká výzva a v týmu cítím velkou bojovnost a chuť na cestě, na kterou jsme nastoupili, dále pokračovat.“, říká Dušan Sikela. A ještě pro odlehčení dodává: „snad si v té příští sezóně nic nezlomím …“.

 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.