Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor s útočníkem Juniorky Františkem Januškou

14.03.2019 | Lenka Macáková

Juniorka má před sebou poslední 2 utkání a stále bojuje o druhé místo v tabulce! Zeptali jsme se proto útočníka Františka Janušky, jak to vidí.

·         Za Kralupy hraješ od října. Co tě nalákalo vyměnit Zbraslav za Kralupy?

Po vzájemném utkání v prvním kole, jsem dostal nabídku od trenéra Majera. Potřeboval jsem čas na rozmyšlenou. Nechtěl jsem hrát spodek soutěže, chtěl jsem se utkávat se silnými soupeři, chtěl jsem se zlepšovat, to byla má největší motivace přestoupit a jsem za tuto příležitost rád.

 

·         Skoro v každém zápase boduješ, a seš zápas od zápasu lepší. V čem to je? Co děláš jinak?

Já osobně si myslím, že je to hlavně v psychice hráče. To, že jsem naskočil do rozjetého vlaku, mi na sebevědomí moc nepřidalo, potřeboval jsem více času, abych si na nové prostředí zvykl.

 

·         Spousta lidí, nejen místních, sleduje dosavadní formu a úspěch Juniorky, má to nějaký vliv na tým?

To si nemyslím. Považujeme za úspěch poučení se z předešlých chyb, které jsme udělali, postupujeme od týdne k týdnu a chceme vyhrávat zápasy. Žádný vliv to na nás nemá.

 

·         Před sebou máte poslední dvě utkání proti Karlovým Varům a zároveň můžete udržet 2. místo v tabulce. Máte nějakou strategii nebo plán, jak toho dosáhnout, nebo jak hrát?

Nám bude stačit hrát naši hru, nedělat chyby a zbytečně nebýt vylučovaní. Víme, jak soupeř hraje, na tréninku se na něj připravíme. Budou to  dva vyrovnané zápasy.

 

·         Jaká je nálada v týmu před těmito zápasy?

Máme za sebou úspěšný víkend. Po dvou vydařených utkáních je nálada skvělá. Nicméně se nesmíme z předešlého víkendu uspokojit a podat obdobný, nebo ještě lepší výkon.

 

·         Nebo je nějaká motivace, nebo odměna, pokud se podaří urvat 2. místo? Pokud ano, jaká?

Naší motivací je vyhrávat zápasy a hrát dobrá utkání. Jestli skončíme na druhém místě, bude to potvrzení o tom, že to byla úspěšná sezóna a dobře odvedená práce jak ze stran realizačního týmu, tak ze strany naší.

 

Děkujeme a držíme palce, ať se vše vydaří

 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS