Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší Žáci B na turnaji v Lounech

02.04.2019 | Lenka Macáková

Úspěšný turnaj v Lounech

V sobotu 30. 3. 2019 vyrazili mladší žáci B na poslední akci letošní sezóny do Loun.

Na turnaji nás čekala tři utkání s hracím časem 2x20 minut hrubého času. Prvním soupeřem byl největší favorit turnaje – domácí Louny. Od první minuty bylo k vidění vyrovnané střetnutí a šance na obou stranách. Efektivnější v zakončení byli domácí. Po první polovině vedli už 2:0. Tým Kralup zbraně nesložil a naopak zvyšoval svůj tlak. Deset minut před koncem utkání jsme snížili na 2:1. Po zbytek utkání se hráči v bílém hnali za vyrovnáním a to se podařilo! Šťastnou střelou z nulového úhlu vyrovnal Smejkal. V posledních sekundách brankář Dušánek vytáhl skvělý zákrok a udržel pro Kralupy remízu 2:2!

Do dalšího zápasu s celkem Sedlčan jsme nastoupili po téměř tříhodinové pauze a na výkonu to bylo znát. Soupeři jsme měli co vracet. Týden před turnajem nás přehrál 4:3. Start zápasu se nám hrubě nepovedl. Soupeř měl jednu šanci za druhou a v první polovině skóroval hned třikrát. Ve druhé části přišla podobně jako v prvním duelu mobilizace. Naše hra se zlepšila a soupeře jsme začali dostávat po tlak. Podařilo se nám snížit na 2:3, ale závěrečná přesilovka
posílená o powerplay vyrovnání nepřinesla.

Vítězství v záverečném utkání s Benešovem by nám zajistilo nejhůře 3. místo v turnaji. Tentokrát jsme do utkání vstoupili velmi dobře a soupeřův brankář měl jeden těžký zákrok za druhým. Několik našich nájezdů bohužel brankou neskončilo. Přesto po pár minutách začali branky padat na obou stranách. Nejprve jsme se dostali do vedení 1:0 a poté 2:1. Krátce nato Benešov opět srovnal – 2:2. V posledních minutách viděli diváci šance na obou stranách, ale brankáři byli bezchybní.

V turnaji jsme obsadili konečné třetí místo, těsně za druhými Sedlčany. Jako jediní jsme obrali o bod jinak suverénní Louny. Všechna naše utkání byla dramatická do posledních sekund a byla plná emocí!

Děkujeme hráčům za plné nasazení a kvalitní výkony v turnaji! Všechna tři utkání patřila k nejlepším, která jsme v letošní sezóně odehráli.

Sestava HKK:
Dušánek, Vosáhlo – Šimral, Soukup, Novák, Horvát, Dvořák, Holý, Smejkal, Cozl, Šmol, Turba,
Haškovec, Jiřík.

Jakub Kaprál

Aktuální články
Pozvánka na Masarykův pohár

Patrik Husák, který získal extraligový titul v dresu HC Oceláři Třinec v sezóně 2018-2019 přiveze do Kralup Masarykův pohár!