Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost na mezinárodním turnaji v Mělníku

08.04.2019 | Lenka Macáková

V závěru sezóny měl Dorost na pořadu mezinárodní víkendový turnaj v Mělníku.

Účast byla velice kvalitní ve složení dvou celků ze Švédska, akademie Nord Okanagak a taktéž české týmy( Lomnice nad Popelkou, Benátky nad Jizerou, Česká Lípa).

 

Turnaj měl vysokou úroveň a sloužil pro celkové srovnání výkonů všech týmů! Naši dorostenci do turnaje vlétli hned na první tým ze Švédska (Tyresö Hanviken ), který byl ročníkově jasně starší (ročníky 2003 a pár hráčů narozených 2002 ). Bez bázně a hany jsme byli v úvodu zápasu aktivnější a v podstatě do poloviny zápasu dorostenci dvakrát vedli. Do poslední třetiny se šlo se smírným skóre. Rozhodnutí padlo v průběhu tří minut, kdy Švédský celek potrestal dvě naše hrubé chyby a prohra 5:3!

 Další zápas v programu byl v tomto dni až poslední a podepsalo se to na výkonu týmu, který proti Lomnici nebyl tak aktivní a hra byla neurovnaná. Soupeř toho náležitě využil a prohra 7:1 jasně ukázala, že turnaj není jen o jednom zápase. Prověří tým jak po fyzické stránce, tak i po té morální. První den za námi!

 Další den dopoledne nás čekal druhý celek ze Švédska( HC Köpings), který byl ještě silnější. Panovala obava, že průběh zápasu bude jasný, ale musím uznat, že výkon kluků hodnotím zatím jako jeden z nejlepších v této sezóně!

Vývoj utkání byl podobný výkonu z prvního utkání, kdy jsme vedli. Hra se ubírala ve vysokém tempu na obě strany. Bohužel v závěru utkání se projevila fyzická převaha a herní vyzrálost soupeře. Prohra 2:1 nás sice mrzí, ale poklona od švédských trenérů vůči týmu byla motivující do dalšího duelu!

 Ve druhém zápasu nás čekal nejsilnější a pozdější vítěz turnaje Nord Okanagak. Tento tým jasně dominoval ve všech herních činnostech a věk jasně ukazoval vyspělost, která byla v průběhu celého zápasu. Kluci po dobrém výkonu z předešlého utkání to sice nevzdali, jenže boj s Davidem a  Goliášem tentokrát pro kralupské nevyšel 6:1 prohra.

 V závěrečném dni turnaje los jasně ukázal, že se porveme o poslední místa v tabulce. Brzy ráno jsme změřili síly se svým tradičním soupeřem z České Lípy. Kluci si jasně uvědomovali, o co v tomto duelu půjde. První třetina byla jednoznačná pro naše barvy. Vedení 2:0 bylo zasloužené, možná mohlo být ještě výraznější. To se v dalších minutách potvrdilo, protože soupeř se po první třetině vzchopil a vyrovnal hru. Zápas nabyl na dramatičnosti, a protože dorostenci neubránili výsledek v poslední minutě utkání při power play, rozhodovaly nájezdy. Systém turnaje na nájezdy byla náhlá smrt. V nájezdech byli náš brankář a střelec Pavel Pišinger stoprocentní a vítězství nás posunulo o boj o 5.- 6.místo  turnaje, kde jsme opět změřili síly s Lomnicí nad Popelkou.

 Zápas byl vyrovnanější proti prvnímu duelu, jenže kluci hráli těsně po sobě a projevila se celková únava z turnaje a prohra 5:1, Kralupské barvy posunula na celkové 6. místo.

 Výsledek turnaje hodnotím celkově pozitivně, jelikož jsme nastupovali proti ročníkově starším celkům. Kluci svými výkony ukázali, že jejich progrese v tomto roce byl výrazná a věřím, že další postupné kroky ke zlepšení výkonosti je  pro ně motivací do další sezóny.

 

Trenér dorostu Martin Dufek

 
Aktuální články
Týden hokeje v Kralupech nad Vltavou

Přijďte ve středu 25. září 2019 v 16:00 hodin na zimní stadion  v Kralupech nad Vltavou na akci Týden hokeje!

 
Příprava Starších Žáků

Starší žáci zahájili přípravu kanonádou v Neratovicích.

 
Přípravná utkání MŽ a Dorostu

Přípravná utkání v plném proudu!

 
Junioři obsadili 3. místo na turnaji v Přerově
 
Přání do nové sezóny 2019/20
 
Hledáme posilu!
 
Hokejové prázdniny
 
Hodnocení sezóny 2018 - 2019 Juniorů
 
Pozvánka na Masarykův pohár
 
Dny Kralup 2019
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.