Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A - tým nezahálí!

23.04.2019 | Lenka Macáková

Někteří členové A-týmu se zúčastnili turnaje MČRA ( Mistrovství ČR Amatérů) v Plzni.

Turnaj začal s nejtěžším soupeřem turnaje z Turnova, který již předchozí týden jeden vyhrál a to v Liberci. Dvouměsíční pauza byla na některých hráčích patrná, a to jak v nohách, tak i na hokejkách. Hned v první třetině se po nepříjemném pádu zranil David Kašpar, a tak musel tým pokračovat pouze v 9-ti lidech.

V první polovině zápasu soupeř utekl o dva góly. Do druhé poloviny vstoupili Kralupští už lépe, ale nedařilo se jim po vytvořeném tlaku proměňovat šance. Hodně se tlačili do branky a trochu otevřeli hru, čehož soupeř využil a v přečíslení se mu podařilo ještě dvakrát skórovat a uzavřít stav na konečných 4:0 pro Turnov. Z čehož vyplývalo, že postupové první místo na finálový turnaj už je v nedohlednu.

Druhý zápas odehráli s týmem Novatop Hájov. Bylo znát, že se Kralupští rozehráli. Klid na hokejkách přinesl několik krásných akci, které nezůstaly bez potrestání soupeře. Ondřej Davídek se dokonce blýskl hattrickem a přispěl tak k výsledku 7:0. Tímto zápasem byl zakončen první hrací den.

V sobotu se hráči přesunuli na zimní stadion Košutka, kde je čekali dva zápasy. První zápas s pražskými Snow Boys, kde se očekávalo vyrovnané utkání. Kralupští nastoupili do zápasu lépe a hned v úvodu utkání si vytvořili několik šancí a rychle se dostali do vedení. Oproti mladému Davídkovi nezůstali pozadu ani zkušenější hráči, zejména třígólový Jakub Šarže. Ke konci utkání už byla hra otevřenější, hodně se tlačili dopředu a za to soupeř trestal. Konečné skóre Kralupy Allstars - Snow boys 8:4.

Ve druhém utkání Kralupy narazily na Popovičky. Soupeř překvapil rychlým nástupem, ve kterém Kralupské podržel Pavel Kresta. Z vlažnějšího začátku se hráči rychle dostali do tempa a začali soupeře přehrávat. Předvedli několik pěkných kombinací, které zdobili tým po celý turnaj a proměňovali šance. Gólové příděly jsme si rozdělili a velká podpora ofenzivně laděné obrany přispěla ke konečnému výsledku 8:2 ve prospěch Kralup.

Po převozu výstroje do Homecredit arény bylo oznámeno, že oba nedělní zápasy byly kontumovány ve prospěch Kralup z důvodu odjezdu dvou týmů. Asi se soupeř zalekl.

A jak hodnotí turnaj kapitán Tomáš Prášek?

·         Byl jsem několikrát na jednom z turnajů MČRA, které byly vždy dobře organizovány. To se tentokrát nepovedlo. Největší kámen úrazu bylo zrušení play-off z důvodů nedostatku týmů ve skupině A, čímž došlo ke sloučení se skupinou B. To ještě umocnilo netaktické rozdělení zápasů, kdy se většina důležitých zápasů odehrála už v pátek a v sobotu, proto některé týmy nechtěli čekat na další hrací den, kde by si zahrály v podstatě už jen pro radost.

 

Konečné pořadí Skupina A

1. HC Turnov 1931 10
2. Kralupy Allstar 10
3. NOVATOP Hájov 7
4. HC Sokol Popůvky 6
5. Torpédo Liberec 5
6. HC SNOW BOYS Praha 4
7. HC Průhonice 0


 
Aktuální články
4. třída ve Slaném vítězně

V sobotu 11.1. se na ledě ve Slaném představila 4. třída. HK Kralupy. Kluci hráli na trochu jiném formátu hřiště, přesto podali parádní...

 
Žáci ve Slaném neuspěli

Po sobotní těsné porážce páté třídy, v neděli neuspěli na ledě tradičního soupeře ani žákovská mužstva. Starší žáci byli...

 
Á tým doma vítězně proti Příbrami

Domácí tým dokázal po vyrovnaném průběhu porazit rezervu Příbrami.

 
Starší žáci doma přehráli PZ Kladno
 
Junioři doma přehráli Písek
 
Dorost zahájil vítězně proti Písku
 
Junioři vezou vítězství z Havlíčkova Brodu
 
Žáci z Berouna bez bodů
 
Junioři prohráli v Ústí nad Labem
 
Áčko vyhrálo v Kolíně
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS