Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A - tým nezahálí!

23.04.2019 | Lenka Macáková

Někteří členové A-týmu se zúčastnili turnaje MČRA ( Mistrovství ČR Amatérů) v Plzni.

Turnaj začal s nejtěžším soupeřem turnaje z Turnova, který již předchozí týden jeden vyhrál a to v Liberci. Dvouměsíční pauza byla na některých hráčích patrná, a to jak v nohách, tak i na hokejkách. Hned v první třetině se po nepříjemném pádu zranil David Kašpar, a tak musel tým pokračovat pouze v 9-ti lidech.

V první polovině zápasu soupeř utekl o dva góly. Do druhé poloviny vstoupili Kralupští už lépe, ale nedařilo se jim po vytvořeném tlaku proměňovat šance. Hodně se tlačili do branky a trochu otevřeli hru, čehož soupeř využil a v přečíslení se mu podařilo ještě dvakrát skórovat a uzavřít stav na konečných 4:0 pro Turnov. Z čehož vyplývalo, že postupové první místo na finálový turnaj už je v nedohlednu.

Druhý zápas odehráli s týmem Novatop Hájov. Bylo znát, že se Kralupští rozehráli. Klid na hokejkách přinesl několik krásných akci, které nezůstaly bez potrestání soupeře. Ondřej Davídek se dokonce blýskl hattrickem a přispěl tak k výsledku 7:0. Tímto zápasem byl zakončen první hrací den.

V sobotu se hráči přesunuli na zimní stadion Košutka, kde je čekali dva zápasy. První zápas s pražskými Snow Boys, kde se očekávalo vyrovnané utkání. Kralupští nastoupili do zápasu lépe a hned v úvodu utkání si vytvořili několik šancí a rychle se dostali do vedení. Oproti mladému Davídkovi nezůstali pozadu ani zkušenější hráči, zejména třígólový Jakub Šarže. Ke konci utkání už byla hra otevřenější, hodně se tlačili dopředu a za to soupeř trestal. Konečné skóre Kralupy Allstars - Snow boys 8:4.

Ve druhém utkání Kralupy narazily na Popovičky. Soupeř překvapil rychlým nástupem, ve kterém Kralupské podržel Pavel Kresta. Z vlažnějšího začátku se hráči rychle dostali do tempa a začali soupeře přehrávat. Předvedli několik pěkných kombinací, které zdobili tým po celý turnaj a proměňovali šance. Gólové příděly jsme si rozdělili a velká podpora ofenzivně laděné obrany přispěla ke konečnému výsledku 8:2 ve prospěch Kralup.

Po převozu výstroje do Homecredit arény bylo oznámeno, že oba nedělní zápasy byly kontumovány ve prospěch Kralup z důvodu odjezdu dvou týmů. Asi se soupeř zalekl.

A jak hodnotí turnaj kapitán Tomáš Prášek?

·         Byl jsem několikrát na jednom z turnajů MČRA, které byly vždy dobře organizovány. To se tentokrát nepovedlo. Největší kámen úrazu bylo zrušení play-off z důvodů nedostatku týmů ve skupině A, čímž došlo ke sloučení se skupinou B. To ještě umocnilo netaktické rozdělení zápasů, kdy se většina důležitých zápasů odehrála už v pátek a v sobotu, proto některé týmy nechtěli čekat na další hrací den, kde by si zahrály v podstatě už jen pro radost.

 

Konečné pořadí Skupina A

1. HC Turnov 1931 10
2. Kralupy Allstar 10
3. NOVATOP Hájov 7
4. HC Sokol Popůvky 6
5. Torpédo Liberec 5
6. HC SNOW BOYS Praha 4
7. HC Průhonice 0


 
Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS