Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A - tým nezahálí!

23.04.2019 | Lenka Macáková

Někteří členové A-týmu se zúčastnili turnaje MČRA ( Mistrovství ČR Amatérů) v Plzni.

Turnaj začal s nejtěžším soupeřem turnaje z Turnova, který již předchozí týden jeden vyhrál a to v Liberci. Dvouměsíční pauza byla na některých hráčích patrná, a to jak v nohách, tak i na hokejkách. Hned v první třetině se po nepříjemném pádu zranil David Kašpar, a tak musel tým pokračovat pouze v 9-ti lidech.

V první polovině zápasu soupeř utekl o dva góly. Do druhé poloviny vstoupili Kralupští už lépe, ale nedařilo se jim po vytvořeném tlaku proměňovat šance. Hodně se tlačili do branky a trochu otevřeli hru, čehož soupeř využil a v přečíslení se mu podařilo ještě dvakrát skórovat a uzavřít stav na konečných 4:0 pro Turnov. Z čehož vyplývalo, že postupové první místo na finálový turnaj už je v nedohlednu.

Druhý zápas odehráli s týmem Novatop Hájov. Bylo znát, že se Kralupští rozehráli. Klid na hokejkách přinesl několik krásných akci, které nezůstaly bez potrestání soupeře. Ondřej Davídek se dokonce blýskl hattrickem a přispěl tak k výsledku 7:0. Tímto zápasem byl zakončen první hrací den.

V sobotu se hráči přesunuli na zimní stadion Košutka, kde je čekali dva zápasy. První zápas s pražskými Snow Boys, kde se očekávalo vyrovnané utkání. Kralupští nastoupili do zápasu lépe a hned v úvodu utkání si vytvořili několik šancí a rychle se dostali do vedení. Oproti mladému Davídkovi nezůstali pozadu ani zkušenější hráči, zejména třígólový Jakub Šarže. Ke konci utkání už byla hra otevřenější, hodně se tlačili dopředu a za to soupeř trestal. Konečné skóre Kralupy Allstars - Snow boys 8:4.

Ve druhém utkání Kralupy narazily na Popovičky. Soupeř překvapil rychlým nástupem, ve kterém Kralupské podržel Pavel Kresta. Z vlažnějšího začátku se hráči rychle dostali do tempa a začali soupeře přehrávat. Předvedli několik pěkných kombinací, které zdobili tým po celý turnaj a proměňovali šance. Gólové příděly jsme si rozdělili a velká podpora ofenzivně laděné obrany přispěla ke konečnému výsledku 8:2 ve prospěch Kralup.

Po převozu výstroje do Homecredit arény bylo oznámeno, že oba nedělní zápasy byly kontumovány ve prospěch Kralup z důvodu odjezdu dvou týmů. Asi se soupeř zalekl.

A jak hodnotí turnaj kapitán Tomáš Prášek?

·         Byl jsem několikrát na jednom z turnajů MČRA, které byly vždy dobře organizovány. To se tentokrát nepovedlo. Největší kámen úrazu bylo zrušení play-off z důvodů nedostatku týmů ve skupině A, čímž došlo ke sloučení se skupinou B. To ještě umocnilo netaktické rozdělení zápasů, kdy se většina důležitých zápasů odehrála už v pátek a v sobotu, proto některé týmy nechtěli čekat na další hrací den, kde by si zahrály v podstatě už jen pro radost.

 

Konečné pořadí Skupina A

1. HC Turnov 1931 10
2. Kralupy Allstar 10
3. NOVATOP Hájov 7
4. HC Sokol Popůvky 6
5. Torpédo Liberec 5
6. HC SNOW BOYS Praha 4
7. HC Průhonice 0


 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.