Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Trenérské obsazení kategorií pro sezónu 2019/2020

25.04.2019 | Lenka Macáková

Trenérské obsazení jednotlivých kategorií.

Vážení rodiče, hráči a příznivci klubu,

s blížícím se začátkem nové sezóny 2019/2020 si Vás dovolujeme informovat o trenérském obsazení jednotlivých kategorií a nejbližších záměrech klubu pro příští sezónu.

Suchá příprava začíná ve čtvrtek 2. května 2019.

Rozdělení kategorií a trenérů:

 

V kategoriích Základna, 1. a 2. třída Klub plánuje zajištění kvalitních tréninků stále se radostně

zvyšujícího počtu dětí, které do Klubu přichází, stejně jako v loňském roce, formou širokého trenérského týmu a intenzivní spolupráci s prověřenými a zkušenými asistenty, mezi které patří především: Simona Majrychová, Filip Štibran, Šimon Pírek, Robin Student, Lukáš Kříž, Petr Schaffer, Tomáš Helebrant atd.

Po dobu rekonstrukce střechy zimního stadionu máme v úmyslu vybudovat v minulosti již zmiňovanou střelnici a rozcvičovnu. V současné době probíhají finální jednání s vedením Kralupské sportovní a pevně věříme, že do prázdnin či během prázdnin se nám vše podaří zrealizovat. Budeme moc rádi, když Klubu s tímto jakkoliv (zejména řemeslně či finančně) pomůžete.

 Termín začátku druhé části přípravy (srpen), tj. trénink na ledě bude upřesněn ihned poté, co bude ukončena rekonstrukce zimního stadionu.

Závěrem bychom rádi touto cestou poděkovali Vám všem, kteří jste se podíleli na úspěšné nedávno skončené sezóně. Stejně tak děkujeme rodičům, že děti svěřili do „péče“ našeho Klubu!

 

Rodičům, dětem a všem, kteří mají rádi kralupský hokej, pak přejeme hodně zdraví, nadhledu, velkorysosti, štěstí, lásky a trpělivosti v nadcházející sezóně.

 

Výkonný výbor HK Kralupy

 
Aktuální články
4. třída ve Slaném vítězně

V sobotu 11.1. se na ledě ve Slaném představila 4. třída. HK Kralupy. Kluci hráli na trochu jiném formátu hřiště, přesto podali parádní...

 
Žáci ve Slaném neuspěli

Po sobotní těsné porážce páté třídy, v neděli neuspěli na ledě tradičního soupeře ani žákovská mužstva. Starší žáci byli...

 
Á tým doma vítězně proti Příbrami

Domácí tým dokázal po vyrovnaném průběhu porazit rezervu Příbrami.

 
Starší žáci doma přehráli PZ Kladno
 
Junioři doma přehráli Písek
 
Dorost zahájil vítězně proti Písku
 
Junioři vezou vítězství z Havlíčkova Brodu
 
Žáci z Berouna bez bodů
 
Junioři prohráli v Ústí nad Labem
 
Áčko vyhrálo v Kolíně
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS