Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Víkendová utkání MŽ a Dorostu

26.08.2019 | Lenka Macáková

Mladší Žáci vyzvali Buldoky z Neratovic. Dorost si vyrazil do Kadaně.

Sobota byla pro Mladší Žáky i Dorost zápasová.

Na derby do Kralup si MŽ pozvali Buldoky z Neratovic. Domácí od samého začátku až po druhou třetinu ovládli dění na ledě v poměru 4:1 a stav se zdál více ,jak jasný ...Ovšem utkání trvá vždy 60 minut a rozhoduje  až poslední sekunda! A to také hosté z Neratovic předvedli. Žádný zápas není ztracen a vývoj nakonec otočili ve svůj prospěch v poměru 4:6.

Každá prohra nebo výhra je zkušenost a tak doufejme že žáci napříště budou hrát do poslední sekundy!

Dorostenci si udělali výjezd na sever a to do Kadaně, která je farmou Pirátů Chomutov. Nasazení a  úroveň přípravného utkání byla vysoká. Naši borci mají za sebou již několik týdnů přípravy a proto jim nedělalo rychlé tempo žádné problémy a akce se střídaly na obou stranách ledové plochy. Během prvních pěti minut zápasu se diváci těšili již ze dvou gólů. První třetina patřila Kralupským barvám a mladíci ji ovládli v poměru 1:3!

To od druhé třetiny se hra tříštila vyloučeními na obou stranách a utrpěla tím kvalita hokeje z první třetiny. Skóre se sice i tentokrát změnilo, a to v poměru 1:1, díky čemuž si kralupští stále drželi dvoubrankové vedení z úvodní části hry.

Závěrečná třetina byla velice dramatická, plná soubojů a emocí, ale mužstvo ukázalo soudržnost a svým výkonem dovedlo do vítězného konce. Velkou formu předvedla první formace ve složení: Pisinger- Vorlíček- Mládek- Vondra- Kunt, která soupeři nasázela čtyři branky, podpořená výborným výkonem brankáře Davida Němce!

Aktuální články
4. třída ve Slaném vítězně

V sobotu 11.1. se na ledě ve Slaném představila 4. třída. HK Kralupy. Kluci hráli na trochu jiném formátu hřiště, přesto podali parádní...

Žáci ve Slaném neuspěli

Po sobotní těsné porážce páté třídy, v neděli neuspěli na ledě tradičního soupeře ani žákovská mužstva. Starší žáci byli...