Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Multiturnaj Starších Žáků

01.09.2019 | Lenka Macáková

Starší Žáci vyhráli Multiturnaj v Roudnici nad Labem

Starší žáci se v rámci přípravy zúčastnili turnaje v Roudnici nad Labem, kde se svými tradičnímu soupeři, domácím týmem a Buldoky z Neratovic, změřili síly nejen v hokeji, ale i košíkové a sálové kopané.
Výsledek byl jednoznačný, už klání v tělocvičně rozhodlo o vítězství našich barev a tak závěrečný hokej byl již formalitou.

Trenér Krčmář měl pro své svěřence jen slova chvály, kluci měli po dvoudenním soustředění a těžkých 14 dnech, kdy absolvovali 22 tréninkových  jednotek a tři přátelská utkání. V neděli jde příprava do finále přátelákem s HC Letci Letňany a za týden již naostro. Tak ať se daří!

 
Aktuální články
4. třída ve Slaném vítězně

V sobotu 11.1. se na ledě ve Slaném představila 4. třída. HK Kralupy. Kluci hráli na trochu jiném formátu hřiště, přesto podali parádní...

 
Žáci ve Slaném neuspěli

Po sobotní těsné porážce páté třídy, v neděli neuspěli na ledě tradičního soupeře ani žákovská mužstva. Starší žáci byli...

 
Á tým doma vítězně proti Příbrami

Domácí tým dokázal po vyrovnaném průběhu porazit rezervu Příbrami.

 
Starší žáci doma přehráli PZ Kladno
 
Junioři doma přehráli Písek
 
Dorost zahájil vítězně proti Písku
 
Junioři vezou vítězství z Havlíčkova Brodu
 
Žáci z Berouna bez bodů
 
Junioři prohráli v Ústí nad Labem
 
Áčko vyhrálo v Kolíně
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS