Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Příprava Dorostu a MŽ

01.09.2019 | Lenka Macáková

Dorost proti PZ Kladno
MŽ bojovali s HC Louny

Ve včerejším přípravném utkání dorostenci sehráli druhý duel s extraligovým týmem PZ Kladno. Naši dorostenci hráli bojovný a zarputilý hokej, který se musel do poloviny zápasu všem na tribunách líbit. Bohužel se v poslední třetině projevila větší dovednost kladenských mladíků a prohra 6:0 je jasně rozdílová. Těšit nás může pochvala soupeře, který uznal herní zlepšení oproti prvnímu zápasu!


Mladší Žáci opět cestovali, a to na sever Čech. V tomto duelu jsme měli za soupeře HC Louny, které mají v tomto ročníku širokou základnu a představili nám mužstvo "B“. Od začátku zápasu byla na našem družstvu vidět větší  touha po vítězství a byla motorem tohoto zápasu.  Po vyrovnané první třetině se žáci ve druhé části gólově probudili a nakonec jsme domácím nastřílely čtrnáct branek a pět obdrželi.

 
Aktuální články
4. třída ve Slaném vítězně

V sobotu 11.1. se na ledě ve Slaném představila 4. třída. HK Kralupy. Kluci hráli na trochu jiném formátu hřiště, přesto podali parádní...

 
Žáci ve Slaném neuspěli

Po sobotní těsné porážce páté třídy, v neděli neuspěli na ledě tradičního soupeře ani žákovská mužstva. Starší žáci byli...

 
Á tým doma vítězně proti Příbrami

Domácí tým dokázal po vyrovnaném průběhu porazit rezervu Příbrami.

 
Starší žáci doma přehráli PZ Kladno
 
Junioři doma přehráli Písek
 
Dorost zahájil vítězně proti Písku
 
Junioři vezou vítězství z Havlíčkova Brodu
 
Žáci z Berouna bez bodů
 
Junioři prohráli v Ústí nad Labem
 
Áčko vyhrálo v Kolíně
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS