Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší Žáci podlehli Letcům z Letňan

07.09.2019 | Lenka Macáková

První mistrovské utkání v sezóně MŽ

První mistrovské utkání v nové sezóně odstartovali Mladší Žáci a od prvních minut se hrál rychlý kombinační hokej a nebyl vidět žádný výkonnostní rozdíl mezi soupeřem z Letňan a domácím týmem. Bohužel to vydrželo do 13. minuty první třetiny a byli to právě hosté, kteří během dvou minut vstřelili dvě branky.
Žáci sice vytvářeli tlak do brány soupeře, ale jejich zakončení postrádalo patřičnou razanci a přesnost. První třetina nakonec patřila soupeři.
Ve druhé části jsme slevili z tempa a naše obrana začala být hodně děravá, což se projevilo na skóre. Soupeř skóroval na 6:0.
Poslední třetina byla víceméně vyrovnaná, bohužel se domácím střelecky vůbec nedařilo.
Favorit tohoto duelu prokázal větší hokejový um  a zaslouženě vyhrál.

Aktuální články
4. třída ve Slaném vítězně

V sobotu 11.1. se na ledě ve Slaném představila 4. třída. HK Kralupy. Kluci hráli na trochu jiném formátu hřiště, přesto podali parádní...

Žáci ve Slaném neuspěli

Po sobotní těsné porážce páté třídy, v neděli neuspěli na ledě tradičního soupeře ani žákovská mužstva. Starší žáci byli...