Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší Žáci podlehli Letcům z Letňan

07.09.2019 | Lenka Macáková

První mistrovské utkání v sezóně MŽ

První mistrovské utkání v nové sezóně odstartovali Mladší Žáci a od prvních minut se hrál rychlý kombinační hokej a nebyl vidět žádný výkonnostní rozdíl mezi soupeřem z Letňan a domácím týmem. Bohužel to vydrželo do 13. minuty první třetiny a byli to právě hosté, kteří během dvou minut vstřelili dvě branky.
Žáci sice vytvářeli tlak do brány soupeře, ale jejich zakončení postrádalo patřičnou razanci a přesnost. První třetina nakonec patřila soupeři.
Ve druhé části jsme slevili z tempa a naše obrana začala být hodně děravá, což se projevilo na skóre. Soupeř skóroval na 6:0.
Poslední třetina byla víceméně vyrovnaná, bohužel se domácím střelecky vůbec nedařilo.
Favorit tohoto duelu prokázal větší hokejový um  a zaslouženě vyhrál.

HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS