Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Áčko v sobotu potvrdilo svou domácí neporazitelnost i proti soupeři z Žabonos

11.11.2019 | Lenka Macáková

Sobotní duel HKK - HC Žabonosy

Kralupy do utkání nevstoupily úplně nejlépe. Zpočátku se hrálo převážně ve středním pásmu. Když už došlo na střelu tak nebyla nijak zvláště nebezpečná. Žabonosy si hrály to svoje, vyčkávaly na chybu soupeře a snažily se vyrážet do rychlých brejků. První branka utkání padla ve 13. minutě, kdy domácí mužstvo zatlačilo hosty do svého pásma. Z mezikruží se ke střele dostal Kaprál, jehož střelu hostující Burda vyrazil před sebe. K odraženému kotouči se dostal Martin David, ten posunul na Studenta, který z první přihrál přímo před brankoviště na úplně volného Otu Řeháka, který se ve vyložené šanci nemýlil 1:0.
Hosté vyrovnali až ve druhé třetině, kdy dokázali využít nekoncentrovanost domácího mužstva, kdy Mäki poslal přihrávku na Kunáška, který z pravého rohu vystřelil přesně do pravého horního rohu nad rameno brankáře Exnera a v 36. minutě to bylo 1:1.
Naděje na bodový zisk měla obě mužstva, která měla jistotu hlavně ve svých brankářích. Oba si připsali několik skvělých zákroků. Ve třetí třetině kralupští nedokázali využít více než minutu a půl dlouhou přesilovou hru 5 proti 3. To nakonec vůbec nevadilo. V 51. minutě poslal Kuba Verbík pěknou přihrávku na Jana Hávu, který dostal velký prostor před brankářem Burdou, čehož využil, když si ho pěknou kličkou na pravou stranu hezky položil a zasunul mu kotouč k pravé tyči 2:1. V 59. minutě vstřelil svoji druhou branku v utkání Ota Řehák, kterého do samostatného útoku vyslal parádní přihrávkou Kuba Kaprál. Ota Řehák si z pravé strany navedl puk do středu a pěknou střelou k levé tyči stanovil konečné skóre dnešního utkání na 3:1. Domácí během utkání dokázali několikrát zazvonit i na brankovou konstrukci soupeře od Kolína, který dnes ovšem potvrdil svoji kvalitu, proto byl Kralupům více než vyrovnaným soupeřem.

Dušan Sikela trenér Kralup hodnocení utkání:

„Velice těžké utkání to dnes bylo. Jejich poslední výsledek z utkání proti Čáslavi asi nebyl náhodnej a tím, že jsme vstřelili z toho úvodního tlaku jenom jednu branku tak bylo jasné, že to utkání bude vyrovnané až do konce. Myslím si, že když se soupeři povedlo vyrovnat tak to byl důsledek naší hry, kdy jsme trošku vypadli z rytmu a nehráli jsme moc týmově. Trošku jsme pozapomněli na to, že musíme více bránit. Naštěstí jsme si to vyříkali v kabině po druhé třetině a výkon v poslední části už byl takový, jak si představujeme. Žabonosy byly hodně těžký soupeř. Vítězství je pro mě velmi cenné.“

Více foto ve fotogalerii. Děkujeme Rostislav Smolej

 
Aktuální články
Krajská ligy mužů byla rozlosována

Krajská liga mužů – základní část Skupina ZÁPAD:         ...

 
Dorost končí první část přípravy

V rámci posledního víkendu první části letní přípravy, vyjeli dorostenci na víkendové soustředění do Poděbrad.

 
V Neratovicích vyztužil obranu dorostu David Sklenička

David Sklenička je v plné přípravě na novou sezónu KHL, v rámci přípravy absolvoval ve čtvrtek 18.6.2020 trénink s kralupskými dorostenci...

 
Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi
 
Příprava mladších žáků v plném proudu
 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory
 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu
 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS