Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Áčko veze bod z Popovic

09.12.2019 | Lenka Macáková

HC Slavoj Velké Popovice – HK Kralupy n/Vltavou

Úvod utkání patřil domácímu mužstvu, které nastřelilo během první třetiny třikrát tyč. Když už domácí netrefili tyč, tak vše skončilo u skvěle chytajícího Exnera. Po tlaku Popovic se přesto do vedení dostali naši kluci. V 7. minutě ujel po levém křídle a zakončoval do pravého horního rohu Ondřej Hampl. Poté jsme i my nastřelili tyč domácí branky. Domácí vyrovnali v poslední minutě první třetiny v přesilové hře, kdy Dulovec poslal střelu od modré na Exnera, před kterým tečoval kotouč Medřický. Jeho teč skončila v pravém horním rohu naší svatyně.
Druhá perioda patřila velkému počtu vyloučených na obou stranách. Početní výhodu nedokázalo ani jedno z mužstev využít, proto se do kabin odcházelo stále za stejného stavu.
Ve třetí třetině dostali kralupští obrovskou možnost dostat se do vedení, protože odehráli skoro celé dvě minuty přesilovou hru 5 proti 3. Domácí se ubránili. Kralupští nastřelili dvakrát brankovou konstrukci, ale branku nepřidali. Velké množství šancí nedokázalo ani jedno z mužstev proměnit. Po základní hrací době bylo skóre stále nerozhodné 1:1.
V prodloužení se prosadil nejproduktivnější hráč domácích Jan Synáč, který využil přihrávku před branku od svých spoluhráčů a střelou pod víko rozhodl o zisku druhé bodu pro svůj tým.

Trenér Dušan Sikela, HK Kralupy:

„Myslím, že jsme tady odehráli dobrý utkání, potvrdila se naše zlepšená forma v obrané části a bodovali jsme ve venkovním utkání po nějakých zápasech a navíc s těžkým soupeřem. Takže spokojenost, na druhou stranu jsme měli ve třetí třetině šance, abychom zápas rozhodli za tři body. Dvě tyčky a dlouhou přesilovku 5 proti 3 jsme nevyužili. Z tohohle pohledu to byla škoda. V minulém utkání jsme měli v prodloužení štěstí my. Teď se přiklonilo štěstí na stranu soupeře. To se nedá nic dělat.“

„Příští týden máme Poděbrady na domácím ledě. Je to asi nejofenzivnější mužstvo soutěže. My se na ně musíme pořádně připravit.“

 
Aktuální články
Krajská ligy mužů byla rozlosována

Krajská liga mužů – základní část Skupina ZÁPAD:         ...

 
Dorost končí první část přípravy

V rámci posledního víkendu první části letní přípravy, vyjeli dorostenci na víkendové soustředění do Poděbrad.

 
V Neratovicích vyztužil obranu dorostu David Sklenička

David Sklenička je v plné přípravě na novou sezónu KHL, v rámci přípravy absolvoval ve čtvrtek 18.6.2020 trénink s kralupskými dorostenci...

 
Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi
 
Příprava mladších žáků v plném proudu
 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory
 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu
 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS