Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorské play-off je reklamou na mládežnický hokej v Kralupech, říká trenér Majer

05.03.2020 | Karolína Fousková

Kralupští junioři mají za sebou druhý zápas play-off REDSTONE extraligy juniorů, kde se dva dny po sobě na domácím ledě utkali s týmem HC Draci Šumperk. V obou zápasech bylo vidět, že oba tyto týmy si jdou za vítězstvím a dají do toho všechno. Po středečním utkání je tedy stav série 1:1. A proto zde máme krátký rozhovor s trenérem našich juniorů - Lukášem Majerem. 

Jak hodnotíte úvodní dva zápasy juniorského čtvrtfinále?
 
Viděli jsme 120 minut poctivého hokeje. Šumperk působí hokejovějším dojmem, my ten hokej máme takový upracovanější s velkou mírou úsilí. Nicméně pro úspěch v sérii je potřeba být úspěšný 180 minut a to se zatím ani jednomu týmu nepovedlo.
 
Na obou domácích zápasech byla skvělá atmosféra, vnímají to hráči?
 
Hráči přišli do přípravky v 4-5 letech a možná ani nesnili, že někdy a to ještě v mládeži, budou hrát před takovou kulisou. Tím jak náš stadion je maličký, tak i 200, 300 lidí udělá atmosféru, je to taková odměna a i propagace hokeje v Kralupech nad Vltavou. 
 
Jak v sérii vnímáte roli favorita díky postavení v tabulce po základní části?
 
Kdo jen trošku rozumí hokeji, tak vidí sílu a kvalitu Šumperku a naši bojovnost a houževnatost. To je tak celé co k tomu říct.
 
Celkově sledujete dění v ostatních sériích play-off?
 
Samozřejmě, že ty výsledky se k Vám dostanou, ale celé je to o tom... Řeknu to jinak, představte si Rogera Federera a nějakou kvalifikaci, kde se hraje o to, kdo Federerovi půjde udělat sparing partnera před následující soutěží. A Federer je Havířov. 

Děkujeme za rozhovor.

 
Utkání
Muži | Sobota 19.09.2020, 18:15
2. kolo
6:3
HK Kralupy - HK Králův Dvůr
 
Aktuální články
Dovednostní tréninky

Ve středu 23.9.2020 budou zahájeny dovednostní tréninky pod vedením Jakuba Kaprála

 
Junioři letos poprvé doma - vítězně

V letošní domácí premiéře se předvedli kralupští junioři v dobré formě, když od začátku nedali soupeři z Ústí nad Labem...

 
Áčko doma vítězně

Druhé letošní domácí utkání znamenalo pro kralupské první vítězství, když od začátku byli domácí lepším týmem. Hattrickem se...

 
Áčko opět doma
 
Junioři úspěšně vstoupili do sezóny
 
Černý víkend kralupského hokeje
 
Áčko - na úvod prohra
 
Slaný nad síly dorostu
 
ZAČÍNÁ KRAJSKÁ LIGA - KRALUPY HOSTÍ SLAVOJ VELKÉ POPOVICE
 
Kralupský hokej do nové sezóny vítězně - dorost porazil Letňany
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS