Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dopis Radním města Kralupy - poděkování

02.04.2020 | Tomáš Krejčí

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí týmů a fanoušci,

dnes jsme si na Zimním  stadionu vyzvedli smlouvu podepsanou Městem, kdy nám město, stejně jako v minulosti poskytne finanční dotaci. Níže pro korektnost a Vaše úplné informace uvádíme dopis, kterým jsme na skutečnost reagovali.

Vážení radní,

 

předevčírem, 31.3.2020 jsme snad s pochopitelnou obavou a naší odpovědností za vedení klubu otevřeně popsali rizika spojená s ukončením smlouvy o nájmu zimního stadionu mezi Městem Kralupy nad Vltavou – Kralupskou sportovní a Hokejovým klubem Kralupy. Vedla nás k tomu snaha o otevřeny a transparentní přístup v řešení nastalé situace.

 

Stejně tak proto vedeni zájmem o úplnost informací, které od Klubu zaznívají, dnes v námi otevřené stejné linii komunikace Městu DĚKUJEME za finanční podporu, kterou Klubu smluvně potvrdilo. Dnes dopoledne (na zimní stadion v rámci maximálního dodržování protiepidemiologických opatření vlády včetně omezení volného pohybu nedocházíme) jsme si na Zimním stadionu v poště vyzvedli smlouvu, podepsanou Městem dne 14. března 2020, na základě které klub obdrží finanční dotaci za účelem částečného pokrytí nákladů na pronájmy ledové plochy na zimním stadionu ve výši 1,2 mil. Kč.

 

Vnímáme v současné situaci po doručené výpovědi tuto podporu jako signál, že město Kralupy nad Vltavou s další existencí Klubu počítá a má zájem o rozvoj dětí a mládeže i prostřednictvím činnosti Klubu.

 

S pozdravem

 

Výkonný výbor HOKEJOVÉHO KLUBU KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.

 
Aktuální články
Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi

Velkou posilou týmu kralupských trenérů v nadcházející sezóně jistě bude pan Kamil Kreps, neboť Kamilovi zkušenosti a kariéra...

 
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu
 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS