Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Letní příprava

09.05.2020 | Tomáš Krejčí

Dobrý den, vážení vedoucí, vážení rodiče,

dovolujeme si zaslat následující informaci o rozhodnutí Výkonného výboru.

Vláda České republiky ve čtvrtek 30. dubna 2020 večer rozhodla usneseními č. 490 o zásadním rozvolnění mimořádných protiepidemiologických opatření směrem k organizovanému tréninku amatérských sportovců na vnitřním i venkovním sportovišti počínaje od 11. května 2020. 

Dobrý den, vážení vedoucí, vážení rodiče,

dovolujeme si zaslat následující informaci o rozhodnutí Výkonného výboru.

Vláda České republiky ve čtvrtek 30. dubna 2020 večer rozhodla usneseními č. 490 o zásadním rozvolnění mimořádných protiepidemiologických opatření směrem k organizovanému tréninku amatérských sportovců na vnitřním i venkovním sportovišti počínaje od 11. května 2020. Konkrétně je možné podle čl. IV. písm. b) usnesení vlády ČR č. 490 ze dne 30. dubna 2020 (https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/tiskove-zpravy/9.pdf) realizovat organizovaný trénink sportovců na venkovním i vnitřním sportovišti v případě, že budou dodržována tato pravidla:

g)         na sportovišti se nachází ve stejném čase nejvýše 100 osob;

h)         vzdálenost mezi sportovci a ostatními osobami bude zachovávána nejméně 2 metry;

i)           sportovci v době tréninku nebo zápasu nejsou povinni nosit ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), který brání šíření kapének;

j)           na sportovišti bude k dispozici nádoba s dezinfekčním prostředkem na dezinfekci rukou;

k)         nejsou využívány související vnitřní prostory sportoviště, zejména společné šatny, umývárny, sprchy a podobná zařízení, s výjimkou používání záchodů za podmínek, že je nastaven režim tak, aby se ve vnitřních prostorech nepotkávalo vícero osob; v těchto případech je však třeba zabezpečit provádění zvýšených hygienických opatření, zejména dezinfekce rukou, ale také míst, kterých se běžně dotýkají ruce;

l)           po skončení tréninku bude prováděna pravidelná dezinfekce všech použitých tréninkových pomůcek.

 

Výkonný výbor Klubu veden vůli o maximální prevenci a podporu skutečně postupného rozvolňování opatření tak rozhodl tak, že v týdnu od 04. května 2020 bude naposledy pokračováno v letní přípravě formou domácího tréninku na základě trenéry připraveného tréninkového plánu.

 

Realizační týmy jednotlivých kategorií a ve spolupráci se sekretářem Klubu (zde zejména se jedná o koordinaci obsazenosti sportovišť v jeden čas – viz maximální možný počet osob na sportovišti) připraví tréninkový proces (plán) tak, aby od 11. května 2020 mohla každá kategorie zahájit společný trénink v rámci letní přípravy při důsledném splnění všech vládou stanových pravidel (viz výčet uvedený výše). Doplňujeme, že desinfekční prostředky budou Klubem zajištěny pro hráče i pro desinfekci pomůcek.

 

Klidný májový víkend.

 

Výkonný výbor Klubu

 
Aktuální články
Krajská ligy mužů byla rozlosována

Krajská liga mužů – základní část Skupina ZÁPAD:         ...

 
Dorost končí první část přípravy

V rámci posledního víkendu první části letní přípravy, vyjeli dorostenci na víkendové soustředění do Poděbrad.

 
V Neratovicích vyztužil obranu dorostu David Sklenička

David Sklenička je v plné přípravě na novou sezónu KHL, v rámci přípravy absolvoval ve čtvrtek 18.6.2020 trénink s kralupskými dorostenci...

 
Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi
 
Příprava mladších žáků v plném proudu
 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory
 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu
 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS