Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

17.05.2020 | Tomáš Krejčí

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v uplynulém týdnu se kluci již připravovali společně. O krátký rozhovor jsme požádali asistenta Aleše Drozdu.

Aleši, kluci trénovali tři týdny podle individuálních plánů, jak se vám tahle forma tréninků osvědčila?

Většina kluků k domácím tréninkům přistoupila zodpovědně, kluci se snažili plán plnit. Byli samozřejmě hráči, kteří tomu moc pozornosti nedávali, ale to se nedá nic dělat. Šlo nám hlavně o to, aby se hráči zapracovali a my jsme mohli společnou část přípravy zahájit naplno. To se podařilo a většinu kluků musím pochválit za dobře odvedenou práci.

S většinou kluků už rok pracuješ, kde vidíš slabiny týmu a na co se v letní přípravě zaměříte?
Více se zaměříme na sílu, kluci hodně ztrácí v osobních soubojích a nejsou zvyklí hrát do těla. My chceme hrát v sezóně tvrdou a náročnou hru, podle toho se budeme připravovat.

Jak hodnotíš kluky jako partu?
Drtivá většina kluků už spolu v minulých letech hrála, takže se kluci vesměs znají, máme pouze minimum nových hráčů. Atmosféra v týmu je dobrá, kluci se podporují a do tréninků zatím dávají maximum.

Jaké jste si před sezónou stanovili cíle?
S trenérem jsme se o tom už bavili, s hráči ještě ne, ale celá sezóna je teprve před námi a cíle si budeme dávat co možná nejvyšší.

Aleši díky, ať se týmu i tobě daří.

 
Aktuální články
Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi

Velkou posilou týmu kralupských trenérů v nadcházející sezóně jistě bude pan Kamil Kreps, neboť Kamilovi zkušenosti a kariéra...

 
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS